UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Niby tylko trochę świecącego złomu....

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #21

  • Beju
  • Beju Avatar
Darecki napisał:
[Nie wiem tylko czy osłony wahacza (których nie zamowilem niestety) nie są plastikowe - w jakieś wcześniejszej dyskusji ktoś wspominał że chyba to plastik.

Beju,ja kiedys wspomnialem ze trafilo mi sie dotykac plastikowe,
widocznie teraz robia metalowe i dobrze,zastanawia mnie tylko czy po dluzszej eksploatacji blotko i podobne swinstweka nie beda wchodzily miedzy akcesoria a rame,
zauwazylem ze masz tez chromowane obudowy,nie wiem jak po polsku chodzi mi o side covers,sa plastikowe czy metalowe?

Boczne osłony są plastikowe. Ale to nie kuryakyn tylko big bike parts (show chrome). Może kuryakyn robi metalowe. Z syfem się zgadzam - zakładam że po sezonie trzebabedzie wszystko posciagac i poczyscic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #22

  • Darecki
  • Darecki Avatar
[Nie wiem tylko czy osłony wahacza (których nie zamowilem niestety) nie są plastikowe - w jakieś wcześniejszej dyskusji ktoś wspominał że chyba to plastik.

Beju,ja kiedys wspomnialem ze trafilo mi sie dotykac plastikowe,
widocznie teraz robia metalowe i dobrze,zastanawia mnie tylko czy po dluzszej eksploatacji blotko i podobne swinstweka nie beda wchodzily miedzy akcesoria a rame,
zauwazylem ze masz tez chromowane obudowy,nie wiem jak po polsku chodzi mi o side covers,sa plastikowe czy metalowe?
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #23

  • Beju
  • Beju Avatar
Drut66 napisał:
No zobacze jak to bedzie u mnie..rury mamy chyba takie same nie liczac zcietych koncowek....czyli inny model wiec moze mocowanie tez inne....przyjda graty to sie dowiem co i jak...Powiem Ci ze na twoim miejscu sprzedałbym te oslony mocowania kola i kupil osone ramy na caly wahacz , bo teraz u Ciebie troche widac ze czegos brakuje..

no właśnie chyba tak zrobię - zgadzam się w 100% że ewidentnie widać jakieś braki... na razie zamówiłem po taniości taśmę chromowaną 9mm i przymierzę, zobaczę - może jakieś akcenty na tym wahaczu pomogą... bo cały komplet to niestety trochę wydatek jest - najtaniej jak znalazłem to 600pln + ewentualne zniżki w polkomie :++:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Beju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #24

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
No zobacze jak to bedzie u mnie..rury mamy chyba takie same nie liczac zcietych koncowek....czyli inny model wiec moze mocowanie tez inne....przyjda graty to sie dowiem co i jak...Powiem Ci ze na twoim miejscu sprzedałbym te oslony mocowania kola i kupil osone ramy na caly wahacz , bo teraz u Ciebie troche widac ze czegos brakuje..
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #25

  • Beju
  • Beju Avatar
Drut66 napisał:
Oslony wahacza sa metalowe..mam je w szafie , kurierem ida do mnie oslony napedu i boomerangi..portfel to zabolalo ale ...jak tylko przyjdze reszta chromow to zakladam..beju masz jeszce jakies rady i sugestie swoje sposoby co do zakladania tych swiecidelek??

cholera - jak przeczytałem początek twojego posta to już chciałem proponować odkupienie tego :) - bo niestety luzem samych osłon wahacza kupić się nie da (a osłony mocowania koła można kupić osobno - co jest dla mnie dziwne....) :boks:

W każdym razie zakładanie jest proste jak.... drut :) trochę śrubek, trochę taśmy dwustronnej (ta jest w zestawie chociaż nie wiem jak się sprawdzi na dłuższą metę - będzie testowanie w sezonie, ale jakoś jej nie ufam) i już świeci się co czarne wcześniej :zab: nie wiem jakie masz wydechy ale jedyny problem jaki jest u mnie to prawa dolna cześć boomeranga - trzeba zdemontować wydech żeby się dostać do wszystkich śrubek + przy moich longshotsach nie wiem czy w ogóle się zmieści (w połowie rur jest śruba, która zdaje mi się będzie przeszkadzała - stąd pisałem, że chyba trzeba będzie wyciąć w tej jednej części otwór żeby weszło)

pozdr
Beju
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Beju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #26

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Oslony wahacza sa metalowe..mam je w szafie , kurierem ida do mnie oslony napedu i boomerangi..portfel to zabolalo ale ...jak tylko przyjdze reszta chromow to zakladam..beju masz jeszce jakies rady i sugestie swoje sposoby co do zakladania tych swiecidelek??
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #27

  • Beju
  • Beju Avatar
artek napisał:
Beju czy wszystkie akcesoria są metalowe ???

Tak - wszystko jest metalowe, porządnie chromowane, z kompletem mocowań, srubek też chromowanych etc. Wykonanie naprawdę solidne - lipy nie ma :$:
Nie wiem tylko czy osłony wahacza (których nie zamowilem niestety) nie są plastikowe - w jakieś wcześniejszej dyskusji ktoś wspominał że chyba to plastik. Wiem że mają je na magazynie w polkomie więc możesz podpytac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #28

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Beju czy wszystkie akcesoria są metalowe ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #29

  • Beju
  • Beju Avatar
No i zrobione

picasaweb.google.com/105464010391634328866/Chromy#5846007979229778658

Moje przemyślenia w temacie tych chromów :mysli:

- żałuję, że nie kupiłem też osłon wahaczy - jak widziałem wcześniej na fotkach moto gdzie jest to już założone to podobało mi się średnio - teraz widzę, że fajnie uzupełniloby całość
- sporo z tych części montowanych jest na taśmie dwustronnej (z małą pomocą np. jednej śrubki) - jednak bardziej ufam śrubkom - i chyba w konsekwencji będzie wiercenie np. w dolnej osłonie pasa żeby skręcić z plastikową oryginalną osłoną min. w dwóch miejscach a nie tylko jedna śrubka + taśma dwustronna
- osłona ramy (pod podnóżkami pasażera) - dolna część z prawej strony nie wchodzi pod mocowanie wydechu (w tym momencie na foto widać tam jeszcze kawałek ramy) - konieczna jest przeróbka części

pozdr
Beju
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Beju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #30

  • Droopi
  • Droopi Avatar
Zapodaj foty jak już wszystko założysz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niby tylko trochę świecącego złomu.... 11 lata 4 miesiąc ago #31

  • Beju
  • Beju Avatar
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez Beju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena