UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: RS z wozkiem bocznym

RS z wozkiem bocznym 11 lata 1 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Cornmencita napisał:
Siemasz Darecki.
Zauwaz ze na fotkach sprytnie nie pokazano samych mocowan.Jak bym sie mial czym pochwalic to bym od razu pokazal mocowania i rame.A tu ani jednego ani drugiego na fotak ni ma.Ogolnie tak jak napisane.ZAprzeg az kapie od kasy.Musi sie podobac.Aczkolwiek kwestia gustu pozostaje to czy gtondola od RUSKA ma ladny ksztalt czy nie.Moim zdaniem kazda inna gondola jes ladniejsza od tej od RUSKA.Poczynajac od polskich konstrukcji - naprzyklad SUM poprzez wyroby STOYE czy inne.

ZApraszam na Facebooka do obejzenia moich zmagan z koszem.
Pozdr Cornmencita


Rafal(Cornmencita) podaj mi raz jeszcze swoj e-mail,chodzi o obnizenie sakw,prosiles o zdjecia,a nie wiem w ktorym temacie podawales swoj email,nie moge znalesc,albo pusc sygnal na moj to podesle
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :piw:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Robert,wlasnie z tej firmy Commencita ma wozek,mnie sie bardzo podoba :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #3

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Ta firma ma w ofercie wózki boczne do różnych motongów.Jest też nasza maszynka zaprzęgnięta do wózka.Fajnie się prezentuje a kolesie widać że mają łapkę do takich projektów :piw: Fajnie też jest udokumentowane fotkami jak wózek jest zbudowany i podłączany do maszyny.Naprawdę podoba mi się taki zaprzęg .A popatrzeć można :zab:
www.metalmorfozamotorcycles.pl/wozki_boczne.html
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez ROBERT72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Cornmencita napisał:
Siemasz Darecki.
Zauwaz ze na fotkach sprytnie nie pokazano samych mocowan.Jak bym sie mial czym pochwalic to bym od razu pokazal mocowania i rame.A tu ani jednego ani drugiego na fotak ni ma.Ogolnie tak jak napisane.ZAprzeg az kapie od kasy.Musi sie podobac.Aczkolwiek kwestia gustu pozostaje to czy gtondola od RUSKA ma ladny ksztalt czy nie.Moim zdaniem kazda inna gondola jes ladniejsza od tej od RUSKA.Poczynajac od polskich konstrukcji - naprzyklad SUM poprzez wyroby STOYE czy inne.

ZApraszam na Facebooka do obejzenia moich zmagan z koszem.
Pozdr Cornmencita

Czesc Commencita,
juz Ci kiedys mowilem ze Twoj zaprzeg to poezja,tak zauwazylem ze nie ma pokazanych mocowan,ale ja patrzylem na to pod katem ogolnego wygladu i stad moj zachwyt,tez nie kupie nigdy kota w worku i gdybym sie mial przymierzac wlasnie do takiego musialbym wszystko przeswietlic na druga strone,w artykule w SM-kli bylo napisane ze ten zestaw mozna latwo odlaczyc bo gostek lubi tez solo pojezdzic,u mnie w garzu stoi zaprzeg jeszcze nie polaczony,Honda Valkyrie i Hannigan i z tego co widze to nie tak latwo o razlaczenie tego,ale uczciwie przyznaje nie jestem znawca laczen sidecarow,
co do wozka-tak sobie na goraco teraz mysle,ze gostek ma swoj biznes,zapewne najlatwiej i najtanszym kosztem jest dostac w Polsce wlasnie ruskie gondole,stad jego koncepcja wlasnie taka,takie jak Twoje nie sa na kazda kieszen,
suma sumarow jak napisales-kapie od chromu i wyglada i mnie sie to wlasnie spodobalo,
pozdrawiam,
chetnie bym wlazl na Twojego facebooka ale nie posiadam takowego i nie zamierzam,moze kiedys zechcesz mi podeslac pare zdjec za co bede bardzo dzwieczny :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #5

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Panowie doceńcie pomysłowość Rafała :kolo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3955
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
:zab: :polew:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #7

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Ja kiedyś widziałem zaadoptowany przez Rafała przedni błotnik bo deszcz padał. To było coś :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #8

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... temat wózków to temat rzeka, nie można odmówić "urody" i "przepakowania" temu zestawowi RS ze Świata Motocykli, jedna Twój Cornmencita jest zdecydowanie na plus w porównaniu z RS z ŚM ... nie jest sztuką cos zaadaptować, sztuką jest coś stworzyć od podstaw ... Cornmencita :dobrarobota i za sukces :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #9

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
Siemasz Darecki.
Zauwaz ze na fotkach sprytnie nie pokazano samych mocowan.Jak bym sie mial czym pochwalic to bym od razu pokazal mocowania i rame.A tu ani jednego ani drugiego na fotak ni ma.Ogolnie tak jak napisane.ZAprzeg az kapie od kasy.Musi sie podobac.Aczkolwiek kwestia gustu pozostaje to czy gtondola od RUSKA ma ladny ksztalt czy nie.Moim zdaniem kazda inna gondola jes ladniejsza od tej od RUSKA.Poczynajac od polskich konstrukcji - naprzyklad SUM poprzez wyroby STOYE czy inne.

ZApraszam na Facebooka do obejzenia moich zmagan z koszem.
Pozdr Cornmencita
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS z wozkiem bocznym 11 lata 2 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
kupilem kwietniowy numer Swiata Motocykli #234,na stronie 62 jest artykul Road Star z wozkiem chyba od Urala lub Dniepra,powiem szczerze ze bardzo mi sie spodobal ten zestaw,z gustem i detalami zrobiony i tak jak jest napisane w tym artykule rzeczywiscie wyglada to jakby Yamaha wypuscila fabryczny zestaw,
czy jest wsrod nas Tommy,on jest wlascicielem tego sidecara?wiem ze jest Mr.Tommy ale to chyba nie ta sama osoba,jesli jest to chcialbym pogratulowac pomyslu bo sam jestem fanem "sidecarow" :piw:

znalazlem w sieci,znacie go?
www.poros-customs.com/
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena