UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

Ankieta: Jak wysoki powinien być abonament dla naszego Forum

50 zł/rok 4 44.4%
100 zł/rok 4 44.4%
150 zł/rok 1 11.1%
200 zł/rok Bez głosów 0%
Łącznie oddanych głosów: 9 Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Zamknięte forum tylko dla abonentów!

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 1 dzień 3 godzin ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3956
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 37
to już było Saturian. Mieliśmy kilkanaście osób, fakt - większość wpłacało najniższą kwotę ale i takie też było przesłanie z mojej strony więc nie mogę mieć do nikogo pretensji a koniec końców nawet nie pokryło to połowy wydatków w tamtym okresie. Ja nie prowadzę działalności więc nawet nie mogłem sobie tego w koszta wrzucić co skutkowało opłatą reszty kosztów z własnej kieszeni co robię już od lat. Nie ma co dzielić zapałki na cztery, prowadzenie tego forum jest kosztowne, likwidowanie wszelakich trojanów, wirusów, trolli i cholera wie czego jeszcze to dodatkowe koszta. Z tego można spokojnie w roku uzbierać nawet kilka tysięcy złotych stąd też moje powoli zniechęcenie do prowadzenia czegoś co już dawno nie jest tak odwiedzane jak miało to miejsce jeszcze 5-6 lat temu. Zdaję sobię sprawę że tutaj jest zbiór wiedzy gdzie żaden FB ani inne tego typu media społecznościowe nie są w stanie ani oddać ani nawet w części przybliżyć zawartą tu wiedzę. Tak więc jest jedyne wyjście - otwieramy te wrota ale dla wybranych. Chcesz to wchodź ale niestety na wcześniej ustralonych warunkach.
Rozmawiałem z szpeniami z home . pl i wiecie co mi powiedzieli - to dlatego tyle kosztuje ponieważ te pliki, forum, system operacyjny trzeba by było przewalić na nowe silniki multimedialne a co za tym idzie - włożyć dużo kasy w nowe bo stare jest już "out".
Tak więc sorry Pany, ja to pociągnę jeszcze rok w myśl nowych zasad - będzie się to w jakiś sposób zwracało to będzie trwało dalej a może i nawet się bardziej rozbuduje, będzie ciężarem to poprostu damy temu umrzec w naturalny sposób.
Amen
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Metal

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 2 dni 2 godzin ago #2

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1545
  • Otrzymane podziękowania: 61
  • Oklaski: 14
Ja myślę , że nie powinno się pytać , jak wysoki powinien być abonament , tylko czy chcesz się dołożyć do finansowania forum . Jak będziesz wiedział ile osób chce sponsorować , wtedy będziesz mógł powiedzieć jaka kwota przypada na głowę .
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 2 dni 10 godzin ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3956
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 37
Panowie, miło czytać osoby które od lat są zaangażowane w to forum i zawsze wspierają je jeżeli potrzeba jednak kilka uzupełniających sugestii z mojej strony:
- forum zamknięte zle tylko do wybranych sekcji
- powitalnia i np. hyde park otwarta dla każdego jednak bez możliwości wpisów dla osób nie zarejestrowanych
- po rejestracji odblokowanie konta na 1 miesiąc
- po wpłaceniu abonamentu odblokowanie konta na rok czasu
- na koncie jest aktywnych t.j. przeglądających osób w ilości ok. 30 do 50 w ciągu miesiąca, biorących udział w konwersacjach może 15 osób więc 15 osób miałoby płacić za free dla prawie 100?
- nikt nie mówił że nie może się zarejestrować osoba nie posiadająca motocykla Yamaha. Każda może się zarejestrować - a jeżeli Majkel jest strona dla Raider i zrzesza tylko takowych Userów to jest to dla mnie cholernie słabe. Chociazby z racji tego że ten sam silnik jest w wielu innych modelach więc korzyści płynące z dzielenia się informacjami są o wiele większe z ogólnego forum niż z typowo modelowego.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 2 dni 11 godzin ago #4

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1089
  • Otrzymane podziękowania: 41
  • Oklaski: 8
Może faktycznie, pomysł Forum zamkniętego to krok za daleko.
Zepnijmy dupy, pokryjmy niezbędne koszty wspólnie i niech dalej funkcjonuje jak dotychczas .
To Forum to prawie Skarb Narodowy :naj:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 2 dni 12 godzin ago #5

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 758
  • Otrzymane podziękowania: 53
  • Oklaski: 5
Moim zdaniem realizować to na dotychczasowych zasadach, czyli zrzutka. Tomek, podaj jakiego budżetu oczekujesz na komfortowe i spokojne prowadzenie strony i robimy. :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 3 dni 2 godzin ago #6

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 277
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 2
z jednej strony wszystko kosztuje i bez opłat forum zostaje w erze kamienia łupanego,bo nikt nie zerknie za free do skryptu czy nie zmieni forum na inny silnik B) z drugiej majki dobrze prawi bo zamkniecie spowoduje brak dostępu dla potencjalnych kupujących :wild: ja tam też planuje jeszcze przed śmiercią sobie takiego kupić :polew: ścigacze już za szybkie dla mnie..Tomek,może podrzuć info jakie są ogólne koszty roczne/półroczne na teraz,da to jakieś szersze spojrzenie na temat
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 3 dni 5 godzin ago #7

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 967
  • Otrzymane podziękowania: 27
  • Oklaski: 5
tomboj napisał:
Zamknięte forum to nie jest rozwiązanie. Ludzie odpłyną i będą szukać info na Facebooku. Myślę, że kilkanaście osób dokona wpłaty na utrzymanie forum, W zamian admin np. dodałby na rok, pod zdjęciem profilowym użytkownika napis sponsor, czy fundator. To taki miły wyróżnik na forum dla wspierających, a dla innych mobilizacja na kolejny rok.

No masz przecież gaziora pod nickiem.Dobrowolna zrzuta może być i więcej spotkań integracyjnych !!!
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 3 dni 6 godzin ago #8

  • tomboj
  • tomboj Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 0
Zamknięte forum to nie jest rozwiązanie. Ludzie odpłyną i będą szukać info na Facebooku. Myślę, że kilkanaście osób dokona wpłaty na utrzymanie forum, W zamian admin np. dodałby na rok, pod zdjęciem profilowym użytkownika napis sponsor, czy fundator. To taki miły wyróżnik na forum dla wspierających, a dla innych mobilizacja na kolejny rok.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 3 dni 13 godzin ago #9

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4625
  • Otrzymane podziękowania: 80
  • Oklaski: 9
No a co z osobami co mają Yamahy i chciałyby sie tutaj zarejestrowac ? Albo nie mają ale chciałyby kupic i szukają info ?
Juz mam takie jedno forum Raidera gdzie jest zamkniete i podczas rejestreacji moga tam byc osoby tylko co maja Raidery ..... a jak ktos szuka motura, czy tez info to nie ma tam dostepu.
Wiec nie wiem czy jest sens opcja forum zamknietego B)
Takie jest moje skromne zdanie :chop:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zamknięte forum tylko dla abonentów! 4 dni 1 godzinę ago #10

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3956
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 37
:wild:
Wasze sugestie, otwarty temat. Jak Wam to pasuje i ogólnie co o tym myślicie. Forum potrzebuje wsparcia celem wejścia na nowy poziom zabezpieczeń jak mi funkcjonalności. Istnieje już od 2009 roku więc pewne zmiany są jak najbardziej konieczne. Świat nam ucieka, postęp w sieci jest widoczny gołym okiem tak też i nasze forum musi się otrząsnąc z naleciałego kurzu i wejść na nowe poziomy.
:$:

Wstawiłem ankietę, która będzie pomocna w celu ustalenia czy jest sens w ogóle wprowadzenia forum zamkniętego z opłatami rocznymi. W przypadku większej ilości osób chętnych na tego typu rozwiązanie, opłaty te w następnym roku będą odpowiednio dopasowane jak i udostępniony będzie pełen wgląd do zebranej kasy tak aby każdy mógł sledzić na co idą jego wpłacone pieniądze. Jeżeli kasa będzie "zalegać" to na pewno nie przepadnie. Zawsze można zorganizować na zlocie jakieś fanty, ekstra wypad albo cokolwiek dla aktywnych forumowiczów.

:chop:

Ankietę będę prowadził do końca lipca 2024. Od 01.09.2024 roku będę zmuszony wprowadzić zmiany czy to z w w/w/formie lub też w innej wspólnie ustalonej.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 4 dni 1 godzinę ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena