UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szukam kontaktu

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Darecki napisał:
Phantom,nie umiem ci pomoc bo w tym nie siedze,ponizej masz kilka linkow,pobaw sie,poszukaj,moze cos znajdziesz,to najpopularniejsze strony z autami w juesej,musisz tylko wpisac zip code jakiegos miejsca zamieszkania,np 60643 tj.chicago area i powodzenia:

www.autotrader.com/

www.lemonfree.ca/


www.cars.com/

tutaj masz do aut rozwalonych i nie tylko,tj.strona dla prywatnych dilerow ktorzy kupuja auta po wypadkach ,remontuja i pozniej mowia ze trafila sie okazaja bo cale zycie tym autem babcia lub ksiadz jezdzily,stad tez macie czesc swoich motocykli sprowadzanych do polski,w zwiazku z tym ze w pl.nie obowiazauje prawo ze po "salvagë" nie mozna reperowac,co niektorzy importerzy z polski to wykorzystuja,choc przyznam szczerze niektore motory sa ok,i insurance tylko dlatego kwalifikuje dany pojzad na salvage bo np.koszt naprawy przewyzsza wartosc np.motocykla a sama rama nie ruszona,wystarczy zrobic kosmetyke,
www.copart.com/c2/copart_home_page.html

tutaj kanadyjska strona:
wwwa.autotrader.ca/default.aspx

w polskiej gazecie znalazlem ogloszenie gostka ktory zajmuje sie kupnem aut na gieldach i tez wysylka do polski,Janusz Kowalczyk,e-mail:incarnet@rogers.com,tel;416.200.7136
tyle co moglem ci pomoc;auta to nie moja dzialka jakbys potrzebowal,zywy towar,bron,narkotyki,etc.to tak :polew: :polew: :polew:

Dzieki Darecki pooglondam co i jak moze cos wypali. :piw:

A malego skreta zawsze mozesz poslac to przeciez lekarstwo. :kolo: :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3955
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Benan kto Ci takie śmieciowe informacje sprzedaje. W każdym serwisie Yamahy w okresie serwisowym czytaj zimowym prawie od reki dostaniesz. Co do wężyka to wszystko zależy od obudowy filtra a nie od wielkości silnika. :zly:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
mnie sie takie podobaja:
www.sscustomcycle.com/products/engine/roadstar.shtml

przeciez ytelak robi w branzy to po cholere szukac gdzie indziej
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Phantom,nie umiem ci pomoc bo w tym nie siedze,ponizej masz kilka linkow,pobaw sie,poszukaj,moze cos znajdziesz,to najpopularniejsze strony z autami w juesej,musisz tylko wpisac zip code jakiegos miejsca zamieszkania,np 60643 tj.chicago area i powodzenia:

www.autotrader.com/

www.lemonfree.ca/


www.cars.com/

tutaj masz do aut rozwalonych i nie tylko,tj.strona dla prywatnych dilerow ktorzy kupuja auta po wypadkach ,remontuja i pozniej mowia ze trafila sie okazaja bo cale zycie tym autem babcia lub ksiadz jezdzily,stad tez macie czesc swoich motocykli sprowadzanych do polski,w zwiazku z tym ze w pl.nie obowiazauje prawo ze po "salvagë" nie mozna reperowac,co niektorzy importerzy z polski to wykorzystuja,choc przyznam szczerze niektore motory sa ok,i insurance tylko dlatego kwalifikuje dany pojzad na salvage bo np.koszt naprawy przewyzsza wartosc np.motocykla a sama rama nie ruszona,wystarczy zrobic kosmetyke,
www.copart.com/c2/copart_home_page.html

tutaj kanadyjska strona:
wwwa.autotrader.ca/default.aspx

w polskiej gazecie znalazlem ogloszenie gostka ktory zajmuje sie kupnem aut na gieldach i tez wysylka do polski,Janusz Kowalczyk,e-mail:incarnet@rogers.com,tel;416.200.7136
tyle co moglem ci pomoc;auta to nie moja dzialka jakbys potrzebowal,zywy towar,bron,narkotyki,etc.to tak :polew: :polew: :polew:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #5

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1172
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
benan olej to wyjście rurki ono ci w niczym nie przeszkadza, inaczej tylko wyginasz wężyk
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #6

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 156
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
No nie do końca że w każdym sensownym sklepie jest... bo jest do WS 1600 a do RS 1700 ni huhu...pytałem o różnicę -to umiejscowienie rurki wychodzącej z filtra bo WS wychodzi bokiem a w RS dołem.Moze ktoś podrzuci link gdzie kupię ten filterek do RS
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #7

  • Phantom
  • Phantom Avatar
artek napisał:
Phantom dzwoń do mojego kumpla (powiedz, że kontakt masz ode mnie) sprowadza motocykle i czasami samochody z USA nr do Niego - 602741130 (Krzysiek ma na imię) ... może dogadacie się ...

Dzieki Artek numer zapisalem i w najblizszym czasie sprubuje zadzwonic.;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #8

  • ytelak
  • ytelak Avatar
POLKOM też sprowadza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
benan w każdym "sensownym" sklepie motocyklowym dostaniesz !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #10

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
benan napisał:
To ja też bym się podłączył pod temat czy ktoś by pomógł mi w zakupie z USA filtra powietrza do Road Stara 1700 -widziałem cene ok.16 baksów a PL nie mogę nigdzie znależć tylko K&N ,ja chcę zwykły .Nigdy nie robiłem zakupów zza granicy a j.angielskiego też nie znam :nnie:
Filtr powietrza to żaden problem kupowałem w zeszłym miesiacu na alledrogo chyba za 49zł plus wysyłka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #11

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 156
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
To ja też bym się podłączył pod temat czy ktoś by pomógł mi w zakupie z USA filtra powietrza do Road Stara 1700 -widziałem cene ok.16 baksów a PL nie mogę nigdzie znależć tylko K&N ,ja chcę zwykły .Nigdy nie robiłem zakupów zza granicy a j.angielskiego też nie znam :nnie:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez benan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #12

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Phantom dzwoń do mojego kumpla (powiedz, że kontakt masz ode mnie) sprowadza motocykle i czasami samochody z USA nr do Niego - 602741130 (Krzysiek ma na imię) ... może dogadacie się ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam kontaktu 11 lata 5 miesiąc ago #13

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Witam wszystkich!

Tak jak w tytule szukam kogos kto ma kontakt w USA bo chcialbym sprowadzic samochod. :hej:

Darecki Canada tez moze byc :zab:

Samochod jakiego szukam to Mustang GT rok 1965-1969 V8.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena