UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czołem !

Czołem ! 11 lata 2 miesiąc ago #21

  • PSZEMAS
  • PSZEMAS Avatar
Czołem :takjest:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czołem ! 11 lata 2 miesiąc ago #22

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Pozdrowienia z Krakowa!
Cieszę się z Twojego wyboru, ja też niedawno stałem się posiadaczem 1600-tki i się uczę. Jeździ się póki co jak na słoniu. Powodzenia!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czołem ! 11 lata 2 miesiąc ago #23

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Jestem nowy na forum, lokalizacja Stalowa Wola, witam starych wyjadaczy. Właśnie zakupiłem RS 1600, rocznikowo 99 - data na ramie 12/98 - numer seryjny 000071 :zab: Czyli tak w pierwszym tygodniu produkcji musieli go zmontować jak przypuszczam. Pomimo tego na szczęście stan ogólny jak na moje oko super. Do tej pory jeździłem VT750 C2 ACE, super fajny sprzęcik. Chciałem przesiadki na C3 Aero, na drodze stanęła rdza - niestety częsta przypadłość hondowska. No i stałem się posiadaczem Tucznika (bez rdzy). Na razie się oswajam z tym klocem ale rzecz jasna już się zakochałem.
Pozdrowienia dla wszystkich
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Tomson.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena