UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wczasy nad morzem !

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1017
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Moja też miała taki okres, że gryzła wszystko, nawet…kaktusy. Po prostu te psy nie mogą się nudzić i muszą mieć ciągle jakieś zajęcie w sensie zabawy czy spaceru. Więcej tutaj i na forum
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
TMichas-slabosc?mam nadzieje ze jestes "kochajacy normalnie a nie inaczej"i nie masz takich dodatkowych slabosci, :polew:
ladna psina,moj ma 10 m-cy i to jest boy,ma na imie Cywil-slabosc czy tesknota,na tym filmie kiedys sie wychowalem,moze w Polsce to bylby obciach ale tutaj nikt na to nie zwraca uwagi,choc najchetniej nazwalbym skurwiela-wpierdaleczem wszystkiego,ostatni jego numer to wczoraj wpierd...l mi gume od pralki ktora laczy beben z obudowa,a ze nie przywyklem do recznego prania dzis wybecylowalem 320 dolcow,no mialem ochote h...zaj...c :boks: :boks: :boks: a poza tym fajna psina :oj:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #3

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1017
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Bercik, dzięki za info. Punkt 6 i 7 regulaminu jednoznacznie określają jak należy postępować ze zwierzakami na terenie ośrodka. Ze swojej strony gwarantuję, że mój pies jak na swój młody wiek jest dobrze ułożony, od młodości przyzwyczajony do: innych psów (szkolenie socjalizacji), dzieci (nie tylko tych do których się przyznaję :taj: ), kolczatki i kagańca. Co więcej jestem za pan brat z workami na „psie sprawy” ale rozumiem Twoje obawy. To tylko zwierzęta i by było jasne nie koniecznie mam na myśli…psy. :piw:

Jak widać możliwości są, więc można rozważyć ofertę. Jakiś rabacik dla forumowiczów… B)


Darecki – widzę, że mamy słabość nie tylko do identycznej marki i modelu motocykla ale również do psów. Masz ładnego psiaka! Samiec? Rodowodowy? Ja mam również owczarka niemieckiego, tyle że w bardziej klasycznym wydaniu, bo krótkowłosym. Moja 8 miesięczna suka wabi się Cesi.

Zdjęcia tutaj. Te na śniegu są bardziej współczesne…
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Tata-Michas,a jakiego masz psiura,pochwal sie,albo skoro temat pieskow zostal rzucony pochwalmy sie kto ma,
moj tak wygladal a tak wyglada
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #5

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4625
  • Otrzymane podziękowania: 80
  • Oklaski: 9
Ja tez raczej na spontana i juz w zeszlym roku myslalem nad tymi domkami ...
Godne uwagi :dobrarobota
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #6

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Znam doskonale te okolice ,bo wielokrotnie byłem w Darłowie i Jarosławcu a do ciebie też chętnie zajrzę ,tylko trza urlop zaplanować :mysli: , bo myślę żew wakacje to tak na "spontana" to z miejscem może być krucho.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #7

  • Bercik
  • Bercik Avatar
TataMichas wszystko zależy co to za pies jeżeli chcesz jechać z psem musisz to uzgodnić ,oficjalnie nie mam nic przeciwko zwierzakom ale ,z doswiadczenia moge powiedzieć że są tylko ptem problemy typu ,ta kupa jest innego psa moj takich wielkich nie robi ,na ośrodku są dzieci ,a każdy mówi ze mój piesek jest spokojny nie gryzie itd ,kiedyś przyjechał gość zawiązał psa na pół dnia i wszyscy słuchali jak piesy wyje za Panem wiec sam rozumiesz .Bercik WRS
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #8

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4625
  • Otrzymane podziękowania: 80
  • Oklaski: 9
Ej tam, dzieciaki zawsze mozna zpacyfikowac i ulozyc a wlasciciele psow czesto, gesto zapominaja o tym ze po psach sie sprzata.
Wiadomo ze jak ktos jedzie nad morze w okresie wakacyjnym to liczyc sie trzeba ze wkolo bedzie duzo dzieci.
Tu masz 5 domkow obok siebie i praktycznie non stop widzisz te same twarze przez caly pobyt.
Trzeba sie zwyczajnie dostosowac, ot co
Mozna by sie umowic ze znajomymi i wtedy taki wyjazd jest juz fajny.
Kobiety z dziecmi autem a My na moto :chop: :h-r:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #9

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1017
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Już wiem, że można. Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz dotarłem do Regulaminu w którym można się tego dowiedzieć.

No rzeczywiście może być rzeź - mój pies po prostu zje wszystkie inne i będzie, i rzeź, i...spokój. :polew:

Tak na serio, to nie tylko z psami może być "wesoło". Każda z rodzin zabiera ze sobą kupę dzieciaków i to może być rzeź... B)
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #10

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4625
  • Otrzymane podziękowania: 80
  • Oklaski: 9
Pewnie tak, ale warunkiem koniecznym musi byc trzymanie psa na smyczy i sprzatanie odchodow po nim !!!!
Widziałes jak blisko siebie sa domki ? I jak łatwo jest wlezc w shit'a ?
Jesli na 5 domkow 4 rodziny lub 3 wezma psy to bedzie rzez .... :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #11

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1017
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Bercik - ważne pytanie sądzę, że nie tylko dla mnie więc zadaje publicznie. Czy można z psem?
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wczasy nad morzem ! 11 lata 2 miesiąc ago #12

  • Bercik
  • Bercik Avatar
Zapraszam na strone www.domki-wicie.pl - zainteresowanych proszę dzwonić na 603942385 Bercik WRS .Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena