UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Logo

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #101

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Minister napisał:
zależy nam na próbie uzgodnienia możliwości posiadania logo bez zbytnich korelacji z motywami stosowanymi przez FG i MC.

Dokladnie. :uklon:
Tutaj omawiamy logo naszego forum bez zadnych, chocby niklych powiazan z MC, FG, czy OG.
Osoby ktore chca zrobic OG wypowiadaja sie w temacie w HydeParku o Klubach.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #102

  • Minister
  • Minister Avatar
majkelpl napisał:
Minister napisał:
To ilu z nas jest tak naprawdę zainteresowanych założeniem logo, bo widzę że w temacie udziela się tak naprawdę kilka osób.

To zalozyc moze nowy podtemat i zrobic liste chetnych ?

Jestem jak najbardziej za utworzeniem nowego podtematu i stworzeniem listy naprawdę chętnych do w pełni swiadomej decyzji założenia logo forum - NIE NA ZASADZIE PRZYDA SIĘ JESZCZE JEDNA OZDOBA, TYM RAZEM NA PLECACH. Night oczywiście nazwa miasta na szarfie byłaby OK. Jest tylko jedno ale. To już byłoby powtórzenie motywu stosowanego przez FG. A jak zrozumiałem zależy nam na próbie uzgodnienia możłiwości posiadaniu logo bez zbytnich korelacji z motywami stosowanymi przez FG i MC.

:czesc: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #103

  • NightRider
  • NightRider Avatar
No własnie o tym pisałem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #104

  • Gamera
  • Gamera Avatar
z pewną dozą nieśmiałości ;) proponuję jeszcze dodać skrzydła od hellsów czaszkę od outlaws i oczywiście sombrero od bandidos no i na koniec naklejkę kongresową z flagą :dobrarobota :dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #105

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
A mi sie ten skrót WRS nie podoba ... wole pelna czytelniejsza nazwe B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #106

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Ja bym zostawił WRS bez ukośnika. Im mniej szczegółów tym bardziej jest to czytelne. Z drugiej strony jedni jeżdżą na Wild Starach inni na Road Starach i z pewnością każdy jest przywiązany do nazwy jaką ma na baku. Co do Company to nie wiem, mi się kojarzy z firmą a nie Kompaniją. Na dolnej szarfie nazwa miasta jest lepsza niż Polska. Już samo tło i barwy sugerują, że to Polska.

Zauważyłem, że co człowiek to zdanie i jednogłośnej decyzji nie będzie. Dlatego proponuję niech przemówi demokracja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #107

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Minister napisał:
To ilu z nas jest tak naprawdę zainteresowanych założeniem logo, bo widzę że w temacie udziela się tak naprawdę kilka osób.

To zalozyc moze nowy podtemat i zrobic liste chetnych ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #108

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Nie, nie.
Zostawiamy napis "Wild Star" na dole napis " Company" + dolna szarfa z Polska.
Silnik i obrys Polski tez proponowalbym troche obnizyc w tym kole i bedzie git :uklon:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #109

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Proponuję obniżyć silnik wraz z tłem Polski maksymalnie ale w obrębie koła, u góry tak jak jest teraz wild star dać napis wild road albo road wild a pod nim star. Reszta bez zmian tak jak minister sugeruje. To będzie najlepszy chyba układ.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #110

  • Minister
  • Minister Avatar
Zostawmy to "Wild Star" bo to nazwa pod jaką nasze sprzęty były oferowane w EU. Poza tym jednak ładniej brzmi "Dzika Gwiazda" niż "Gwiazda Drogi". Trochę jednak bym pooptował za dodaniem w dolnej części logo (tam gdzie było "Poland") "Company". W końcu dobrana z nas kompania bikerów! I od razy wiadomo, że ma się doczynienia z grupą. Czyż nie?



:szognie: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #111

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Trochę nie pasuje to W/RS według mnie. A może by tak normalnie WRS lub RWS, bez ukośnika tak jakoś ładniej a reszta git.
Albo rozstrzelić to W R S np.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #112

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
W takim bądź razie prośba do Uploda, jako że jest ojcem tego loga o dołożenie odpowiednio u góry zamiasta Wild Star poprostu "W/RS" a na dole tak jak sugeruje Minister - "Polska". Niech to będą proste szarfy bez dodatkowych wygibasów (przynajmniej narazie)
:dzieki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #113

  • Minister
  • Minister Avatar
majkelpl napisał:
TomHal napisał:
Jestem za tym logiem + dolna szarfa z Polska lub nazwa miasta :dobrarobota

Jako dosiadający Road Stara mógłbym się poczuć dyskryminowany brakiem w nazwie ale niech tam bedzie. Podoba mi się. Dołożyłbym tylko na dole logo "Company" - tak jak na naklejce. Na dolnej szarfie dałbym jednak "Polska", a nie nazwę miasta (na dolnej szarfie nazwę miasta mają FG). I aż mi się prosi górna nazwa pt. "Born to ride". Z góry przepraszam za to moje "skrzywienie" na szarfy ale fajnie wyglądają.

I jeszcze jedno. To ilu z nas jest tak naprawdę zainteresowanych założeniem logo, bo widzę że w temacie udziela się tak naprawdę kilka osób.


:dzieki: :uklon: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #114

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
Jestem za tym logiem + dolna szarfa z Polska lub nazwa miasta :dobrarobota
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #115

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Mr Hyde napisał:
Ja również mam na plecach różę wiatrów, która jest symbolem Yamaha Star, ale to nie są barwy drogi Wilku. To akurat wolno nam nosić B)


Minister i Ja ma my dokladnie takie same zwykle naszywki i sobie w nich smigamy.
Zaden MC czy FG do nas sie o to nie przyczepia.
Tutaj rozpatrujemy indywidualne logo, prywatny projekt forum, znak rozpoznawczy naszej grupy, czyli wchodzimy juz w kwestie "barw".

Jesli po kwietniowym Kongresie przyklepia nam to logo to ja bede smigal w kamizelce z tym logiem. :uklon:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #116

  • Minister
  • Minister Avatar
Pewnie pomyślicie, że niepotrzebie drążę temat i "dzielę włos na czworo" ale intryguje mnie kwestia, ilu nas jest naprawdę chętnych do założenia logo, barw czy jak to nazwiemy(zakładam sukces w rozmowach z Kongresem!). Poza tym, czy ci którzy są zdecydowani na to zdają sobie sprawę, że to nie będzie tylko kolejny "gadżet" upiększający nasz wizerunek twardych i prawdziwych bajkerów. Musimy mieć świadomość, że z chwilą ewentualnego założenia logo przez ludzi spoza forum nie będziemy postrzegani jako luźna "zbiorowość" wolnych bikerów, tylko jako zorganizowana grupa, łatwo rozpoznawalna z uwagi na logo właśnie. Poza tym z tą chwilą wszystko co zrobimy nie będzie "księgowane" tylko na "indywidualne konto" każdego z nas, ale również na wspólne konto nas wszystkich noszących to samo logo. Ludzi spoza naszego grona nie będą interesowały indywidualne przekonania każdego z nas.

Jednocześnie bardzo mnie interesuje jak to będzie z zakładaniem logo. Czy dajemy każdemu kto chce i czy jakoś inaczej. Bo chyba nie zoorganizujemy "akwizycji" na zasadzie "wpychania" logo każdemu właścicielowi "gwiazdki" o jakim się dowiemy.

:dzieki: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #117

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Tom, spokojnie. Ja też bym się cieszył, gdyby Kongres nie istniał i nie trząsł światkiem klubów motocyklowych. Wrócilibyśmy do układu jaki kiedyś panował, czyli wolnoć Tomku w swoim domku. I masz stuprocentową rację, że jesteś wolnym człowiekiem i masz rację, że powinniśmy nosić to co chcemy. Ale za cholerę nie możemy! I nie zrozum mnie źle, gdyż ja nie chcę czynić złego, a tylko proponuję rozwiązania, które pozwoliłyby na asymilację z Kongresem. Padło hasło by stworzyć klub OG właśnie dlatego, żeby nie mieć problemu z uzyskaniem barw. Nie traktuj tego jako złośliwość.
Czekamy zatem do kwietnia, a ja ze swej strony kończę temat.

Lewa w górę Tom, wrzucamy na luz!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #118

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
3) chodzić własnymi drogami i respektować innych tak jakbyś chciał żeby i Ciebie respektowali
4) na swoim weselu tańcz do muzyki którą sam sobie wybierzesz, na weselu u sąsiada jak niechcesz tańczyć w rytm jego muzyki to lepiej siedź za stołem :evil:

;) ;) ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #119

  • Minister
  • Minister Avatar
TomHal napisał:
Mr Hyde napisał:
Ah, o to chodzi. Więc postarajmy się najpierw zdefiniować pojęcie barw. W skrócie barwy to herb/godło/flaga klubu umieszczone centralnie na tylnej części kamizelki, zwykle otoczone szarfami gdzie: na górnej szarfie znajduje się nazwa klubu, na dolnej zaś nazwa kraju/miejscowości/rejonu z jakiego pochodzi klub. Do tego dochodzi jeszcze skrót MC, FG, w zależności od tego jakiego rodzaju jest klub.

To, co masz na kurtce to po prostu naszywka, którą oczywiście wolno Ci nosić również na zlotach MC. Jedyne na co być może się narażasz nosząc naszywkę z napisem Yamaha to uszczypliwe uwagi przewrażliwionych bikerów w stylu "płacą ci za reklamę?". Ja również mam na plecach różę wiatrów, która jest symbolem Yamaha Star, ale to nie są barwy drogi Wilku. To akurat wolno nam nosić B)

Mam nadzieję, że wyjaśniłem nurtujące Cię zagadnienie.

Hyde - napewno masz rację ale tylko jeżeli chodzi o definiowanie barw przez kluby MC czy FG. Jednak jest to pojęcie stworzone przez pewną grupę ludzi, którzy w taki czy inny sposób narzucają w ten sposób innym swój sposób myślenia. A co jest z tymi, którzy mają inną fomułkę co do barw, godła czy herbu? Dla jednych jest to szarfa godło i przypisek MC dla innych ( będę w tym miejscu uszczypliwy - zresztą tak jak i Ty ) odcisk ręki , listki marihuany czy srający Jasiu na kiblu. Jednak idąc myślą przewodnią kongresu - sznujemy siebie i innych, barwy i godło swoje jak i innych - tak więc co jest z poszanowaniem tego co ja chcę nosić??? Jakie standarty ludzkie przemawiają za tym, że musi być tak a nie inaczej. Gdybym chciał należeć do grupy, która jak konie z klapami na oczach będzie się poddawać temu co ktoś sobie kiedyś wymyślił to poszedłbym do wojska i przez całe życie chciałbym być szeregowym do kopania w dupę. Jestem niestety wolnym człowiekiem i nie po to moi dziadkowie walczyli o wolność w tym kraju żeby bikerowcy z MC mówili mi co mi wolno a co nie. Ja ich szanuję, szanuję ich podejście do tego co robią i dlatego chcę się z nimi spotkać aby jak wolni ludzie porozmawiali o takich barwach jakie JA chcę nosić i gdzie.

Sorki jeżeli za bardzo wybuchłem ale nierozumię tego bezlitosnego przeciągania w nieskończoność. ja jadę w kwietniu na kongres i mam nadzieję, że mnie tam nie zakatują tylko dla tego że mam takie a nie inne poglądy.

Tomie oczywiście, że nie. Jednak czy to nam się podoba czy nie żyjemy w świecie, którego nie kontrolujemy w 100%. Dlatego jak to się ładnie mówi nie można abstrachować od układu odniesienia. Dlatego też są dwie możliwości: 1) "jak już wpadłeś między wrony trzeba krakać jak i ony" (czytaj: grać według zasad określonych przez kongres), 2) nie zgadadzając się z pkt 1 znajdować "luki" w systemie. Innej drogi nie ma.

:czesc: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #120

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Mr Hyde napisał:
Ah, o to chodzi. Więc postarajmy się najpierw zdefiniować pojęcie barw. W skrócie barwy to herb/godło/flaga klubu umieszczone centralnie na tylnej części kamizelki, zwykle otoczone szarfami gdzie: na górnej szarfie znajduje się nazwa klubu, na dolnej zaś nazwa kraju/miejscowości/rejonu z jakiego pochodzi klub. Do tego dochodzi jeszcze skrót MC, FG, w zależności od tego jakiego rodzaju jest klub.

To, co masz na kurtce to po prostu naszywka, którą oczywiście wolno Ci nosić również na zlotach MC. Jedyne na co być może się narażasz nosząc naszywkę z napisem Yamaha to uszczypliwe uwagi przewrażliwionych bikerów w stylu "płacą ci za reklamę?". Ja również mam na plecach różę wiatrów, która jest symbolem Yamaha Star, ale to nie są barwy drogi Wilku. To akurat wolno nam nosić B)

Mam nadzieję, że wyjaśniłem nurtujące Cię zagadnienie.

Hyde - napewno masz rację ale tylko jeżeli chodzi o definiowanie barw przez kluby MC czy FG. Jednak jest to pojęcie stworzone przez pewną grupę ludzi, którzy w taki czy inny sposób narzucają w ten sposób innym swój sposób myślenia. A co jest z tymi, którzy mają inną fomułkę co do barw, godła czy herbu? Dla jednych jest to szarfa godło i przypisek MC dla innych ( będę w tym miejscu uszczypliwy - zresztą tak jak i Ty ) odcisk ręki , listki marihuany czy srający Jasiu na kiblu. Jednak idąc myślą przewodnią kongresu - sznujemy siebie i innych, barwy i godło swoje jak i innych - tak więc co jest z poszanowaniem tego co ja chcę nosić??? Jakie standarty ludzkie przemawiają za tym, że musi być tak a nie inaczej. Gdybym chciał należeć do grupy, która jak konie z klapami na oczach będzie się poddawać temu co ktoś sobie kiedyś wymyślił to poszedłbym do wojska i przez całe życie chciałbym być szeregowym do kopania w dupę. Jestem niestety wolnym człowiekiem i nie po to moi dziadkowie walczyli o wolność w tym kraju żeby bikerowcy z MC mówili mi co mi wolno a co nie. Ja ich szanuję, szanuję ich podejście do tego co robią i dlatego chcę się z nimi spotkać aby jak wolni ludzie porozmawiali o takich barwach jakie JA chcę nosić i gdzie.

Sorki jeżeli za bardzo wybuchłem ale nierozumię tego bezlitosnego przeciągania w nieskończoność. ja jadę w kwietniu na kongres i mam nadzieję, że mnie tam nie zakatują tylko dla tego że mam takie a nie inne poglądy.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.083 s.
Zasilane przez Forum Kunena