UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Logo

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #21

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Tom byłeś po naszywki?
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #22

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Odblokowałem temat ponieważ, dzisiaj byłem odebrać nasze logo. Niestety koleś jest tak zawalony, że skończenie programu dla maszyny haftującej nastąpi nie wcześniej niż o 20 w dniu dzisiejszym + czas na wyhaftowanie. Postaram się jutro zajechać do Torunia po 18-tej i jak będzie gotowe to dopiero jutro wkleję fotkę.

Temat pozostawię otwarty, tym bardziej że można zauważyć pewne uspokojenie w temacie.

Wracając do naszego Loga, koszt naszywki o powiększonych rozmiarach (stara miała rozpiętość w skrzydłach 27 cm a nowa będzie wydłużona do 34 cm) będzie wynosił między 20 a 25 złotymi. Wydaje mi się, że w stosunku do tej starej wersji jest to o wiele bardziej korzystna cena. Wstępnie zrobionych będzie 5 sztuk ale zamówienie większej ilości w momencie gotowego projektu komputerowego jest tylko kwestią wyhaftowania, a to już praktycznie jak z taśmy.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #23

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
:ksi:
Którego to dzisiaj mamy :dry: , a już 6 - go. Ponieważ rozmowa, czy też dialogi kręcą się w kółko muszę panowie zaoponować. Przepraszam wszystkich, że w tym momencie zamknę Wam wszystkim możliwość wypowiadania się na ten temat ale powietrze wokół tej całej sprawy robi się już za gęste . Tak więc wracając do pierwotnych założeń spotykamy się przedwstępnie 26.03.2010 w Spale. Nazwijmy to spotkaniem roboczym przed wylotem na zjazd Kongresu jak i organizacyjnym względem II Zjazdu W/RS-ów w Spale.

Do tego czasu blokuję ten wątek do odwołania!

Jeżeli pojawią się posty dotyczące powyższego wątku w innych tematach, będę zmuszony je wymazać :bej: . Robię to dla nas wszystkich, w końcu to forum - to nie kurnik, a nasze gwiazdki to nie grzędy, żebyśmy musieli z tego powodu sobie coś udowadniać.
Logo wypuszczone, terminy obgadane, czy się zgodzą czy nie to ich sprawa - my zajmijmy się tym co najpiękniejsze - naszymi gwiazdkami ;)

Lewa w górę! :cza:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #24

  • Minister
  • Minister Avatar
Bardzo proszę żeby wszyscy, którzy to przeczytają potraktowali to jako głośne myślenie i jedną z możliwych (alternatywnych) propozycji do projektu awaryjnego. Steel Roses MC są przeciw motywowi "V" w naszym logo. To już wiemy.

Silnik naszej "Gwiazdki" jest bardzo charakterystyczny. Jestem ciekawy jak by wyglądało nasze logo gdyby w dotychczasowym projekcie zostawić "dół" silnika + puszkę z filtrem (wraz z różą wiatrów - ale taką jak jest na naklejce) + górne pokrywy cylindrów. Cały "light motiw" jest zachowany, a "V" wlogo już nie ma. Prośba do kolegów co są bardziej oblatani w programach graficznych (Hyde lub Upload "piję" do Was) coby może zrobić taką wizualizację żeby sobie wyrobić pogląd.

:dzieki: :cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #25

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Do Steeli mozna by dotrzec ale ..... to sie kreci w kolko, bo jak Oni sie zgodza to inni zaraz powiedza nie ....
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #26

  • jaca
  • jaca Avatar
A jag by zamiast V i róży dać na tle mapy polski , narysowany cały motocykl bokiem.To taki mój pomysł. B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #27

  • Minister
  • Minister Avatar
Witaj,

Mimo wszystkiego będziemy próbowali pozostać przy takim logo ze względów na charakterystykę samego moto w sobie – znakiem rozpoznawczym Road/Wild Star-a jest właśnie taki a nie inny profil z dużym trójkątnym filtrem pośrodku. Sama V-ka nie jest wyeksponowana tak na zewnątrz jak to mają koledzy z Steel Roses MC tym bardziej, że takie ugrupowanie jak Berserkers FG z Łodzi , Bractwo Motocyklowe Orzeł FG Żary , Free Horses FG Wyszków posiadają V-kę w takim czy innym stopniu na swoich godłach. Czy w ich przypadku było to możliwe?

Jeżeli chciałbym zdecydować się na umieszczeniu symbolu gwiazdy (która jest nieodzownym znakiem serii Star-s Yamaha mógłbym natknąć się na sprzeciw kolegów z Travellers MC Poland którzy mają wyeksponowana róże wiatrów w swoim godle więc mimo wszystkiego prosiłbym w imieniu swoim jak i braci Road Wild Star-s pozostać przy tym z czym identyfikuje się każdy Bikers prowadzący taki a nie inny motocykl czyli odsłonięty bez chłodnicy dwucylindrowy silnik V o rozpiętości 48 stopni chłodzony powietrzem.

Lewa w górę !

TomHal

www.yamaha-roadstar.pl ; www.yamaha-wildstar.pl

From: Kongres PKM [Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.]
Sent: Tuesday, March 02, 2010 11:37 AM
To: Tomasz Hałas
Subject: odpowiedz w sprawie logo

Dostałem odpowiedz od Steel Roses MC Poland na wasze pytanie

napisali

"zmieńcie sobie V-kę my się niezgodzimy na to już przymknę oczy na kolorystykę ale V-ka do zmiany

Maciek"
Panowie tekst powyżej to maile o zamieszczenie, których prosił TomHal. Być może można by uznać, że pospieszyłem się z informacją na forum ale wydaje mi się, że każdy powinien wiedzieć jak się sprawy mają. Niestety nie mam już kontaktu ze Stell Roses MC. Gdyby to było kilka lat temu to co innego. Dużo lepszy kontakt mam z przedstawicielami Road Runners MC - Prospect Chapter Warsaw. Mogę z nimi pogadać czy i co można w tej sytuacji zrobić.
Możecie mi wierzyć, że jestem ostatnim który chciałby zmiany projektu przekazanego przez Toma do Kongresu. Wiem jednak jak realnie to może wyglądać. Są dwie opcje: albo uda się dogadać ze Stell Roses MC i uzyskać zgodę na użycie "V", albo trzeba będzie zaproponować projekt alternatywny (oczywiście jeśli dalej będziemy chcieli mieć logo). Trzeciej opcji nie mamy, bo przecież chyba nikt nie zdecyduje się na noszenie logo i ryzyko konfrontacji (w taki czy inny sposób) z przedstawicielami klubów zrzeszonych w Kongresie.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #28

  • haytauer
  • haytauer Avatar
TomHal napisał:

Wiem, że czas nagli ale w tym przypadku nie możemy się poddawać naporom Kongresu tylko konsekwencją jak i uporem działania pokazać im wiarę jaką mamy w cel jaki sobie obraliśmy. Takie skakanie z logo na logo nie wróży niczego dobrego w oczach osób trzecich.


Słuchajcie i ja myślę że trzeba być stanowczym i pozostać przy tym co uzgodniliśmy wcześniej i nie dawać za wygraną.
Kurcze to już jest szok, jest grupa ludzi która chce jeżdzić z super logo bo kochają te maszyny, a znajduje się ktoś kto chce im w tym przeszkodzić.

Przypuszczam że ktoś śledzi wpisy na tym forum z różnych klubów więc:
szanowny KONGRESIE przecież mkotocykliści to jak jedna wielka rodzina przynajmniej tak mi się wydawało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #29

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Racja Majkel.
Dla mnie to oni nie są już bracią motocyklową.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #30

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
szoszon napisał:
a na zloty organizowane przez MC mogę nie jeżdzić lub nie zakładać tej kamizelki.Ok.

Chodzi nie tylko o zloty i spotkania pod szyldem MC czy FG.
Przeczytaj caly temat i wtedy wszystkiego sie dowiesz.
TU chodzi o wypracowanie kompromisu aby ze spokojem jezdzic z naszywka na plecach, wiedzac ze nikt sie do Ciebie nie przyczepi.
A jak juz tak wnikasz .... rowniez nie jestes producntem silnika, prawda ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #31

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Wiem. że to nerwowa atmosfera i może ktoś to już mówił i zaraz dostane opier...,ale:
Dlaczego mam nosić na plecach puszke od filtra powietrza skoro nie jestem jej producentem. Posiadam Road Stara i chce nosić akurat rys tego silnika na tle Polski, bo
jesteśmy ogólnopolskim forum, a na zloty organizowane przez MC mogę nie jeżdzić lub nie zakładać tej kamizelki.Ok. szanuje ich zasady, ale jak śmigam sam czy z paczką po Polsce to mogą mnie cmoknąć. :kiss:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #32

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ja tez sie Tom boje tego ze jakie bysmy logo nie wymyslili to trafi sie Klub ktoremu sie nie bedzie podobalo i bedziemy co chwila je modyfikowac :evil:
No ale w sumie ... ilez mozna ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #33

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
No właśnie o ten szum mi chodzi. Zmienimy logo - damy gwiazdę na środku wyślemy do Kongresu i.... za moment dostaniemy odpowiedź że kledzy z Travellers MC mają jakieś ale ponieważ u nich w herbie jest róża wiatrów jak byk w środku.
Jeżeli już Minister powiedział A to niech powie teraz B - tak jak napisałem nie chciałem rozpisywać tego na forum doputy dopuki na moje pismo nie odpowiedzą z Kongresu. Ministrowi przesłąłęm do wzglądu ponieważ ma kontak z Steel Roses i może za posrednictwem jego wstawiennictwa jak i mojej odpowiedzi przejdzie to co proponujemy.

PS. Minister proszę Cię zamieść w takim bądź razie to co Tobie przesłałem, tym bardziej, że temat się rozchuśtał. Nie miejcie mi za złe, że odpisałem za Waszymi tzw. "przysłowiowymi" plecami ale jak sami widzicie mamy wśród naszej braci kolegów w gorącej wodzie kąpanych. Wiem, że czas nagli ale w tym przypadku nie możemy się poddawać naporom Kongresu tylko konsekwencją jak i uporem działania pokazać im wiarę jaką mamy w cel jaki sobie obraliśmy. Takie skakanie z logo na logo nie wróży niczego dobrego w oczach osób trzecich.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #34

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
A moja jest taka:
Wywalamy kontur silnika, powiekszamy puszke z roza wiatrow i umiejscowiamy ja centralnie w srodku loga.
Proste i czytelne logo :uklon:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #35

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
majkelpl napisał:
No zamiast dyskutowac o tym co Kongres nie zaakceptowal, wrzucac propozycje zmiany loga i to szybko, bo czas nagli.

Dobra majkelpl żeby nie było na mnie że marudzę.
Moja propozycja jest taka, silnik zdejmujemy, zostawiamy Polskę z różą yamahy w miejscu naszych cyklicznych (choć ja jeszcze nie byłem) spotkań czyli Spały i od tej róży promienie koloru czarnego poprowadzone do miejsc bytowania posiadaczy wild/road starów. Reszta bez zmian.
To taka moja koncepcja.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #36

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
A co tu poznawac ? Generalnie powiedzieli ze nie zgadzaja sie na silnik w V i juz.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #37

  • szoszon
  • szoszon Avatar
I ja chętnie poznam stanowisko ,,Steel Roses".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #38

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No zamiast dyskutowac o tym co Kongres nie zaakceptowal, wrzucac propozycje zmiany loga i to szybko, bo czas nagli.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #39

  • haytauer
  • haytauer Avatar
wilk1961 napisał:
TomHal napisał:
Kurna no nie chciałem robisz szumu tym bardziej, że się spotkamy. Minster Ty masz również odpowiedź od Steel Roses. Wklej proszę za mnie + moją odpowiedź do nich, ja mam te maile na kompie w pracy a wrócę dopiero w poniedziałek.

PS:tylko nie wyciągajcie proszę za pochopnych wniosków!

A kto tu robi szum Tom? Nie zauważyłem tego. Poprostu większość z nas forumowiczów a przynajmniej Ci co mają chęć utożsamiać się z tym forum chcą znać opinie na temat tego co będą nosić na plecach.
Jeszcze jest trochę czasu do Waszego spotkania przedkongresowego i dlatego wykorzystajmy go na przedyskutowanie i wypracowanie jakiejś linii rozmów z kongresem aby właśnie nie wyciągać pochopnych wniosków jak będzie po wszystkim.

Zgadzam się z wilk1961 :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 1 miesiąc ago #40

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
TomHal napisał:
Kurna no nie chciałem robisz szumu tym bardziej, że się spotkamy. Minster Ty masz również odpowiedź od Steel Roses. Wklej proszę za mnie + moją odpowiedź do nich, ja mam te maile na kompie w pracy a wrócę dopiero w poniedziałek.

PS:tylko nie wyciągajcie proszę za pochopnych wniosków!

A kto tu robi szum Tom? Nie zauważyłem tego. Poprostu większość z nas forumowiczów a przynajmniej Ci co mają chęć utożsamiać się z tym forum chcą znać opinie na temat tego co będą nosić na plecach.
Jeszcze jest trochę czasu do Waszego spotkania przedkongresowego i dlatego wykorzystajmy go na przedyskutowanie i wypracowanie jakiejś linii rozmów z kongresem aby właśnie nie wyciągać pochopnych wniosków jak będzie po wszystkim.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.043 s.
Zasilane przez Forum Kunena