UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Logo

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #381

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
A jaką wielkość wybrałeś?
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #382

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Nadałem już temat do motohaftu, W ciągu 2 dni odpowiedzą czy da się to zrobić i ile to będzie kosztować.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #383

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Upload, Dowiem się ile kosztowałoby takie logo na plecy myśle że dla większej ilości to nam trochę spuszczą z ceny. Duża szarfa na plecy kosztuje 15 zł. To nasze logo nie powinno kosztować więce niż 20-25 jak nie będzie kolorowe to może taniej. Jak ujuż będzie wiadomo dam znać.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #384

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Co do zamówienia, myślę że dobrze by było zamówić grupowo to i realizacja będzie tańsza. Co Wy na to?
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #385

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
NightRider napisał:
Moim Zdanie propozycja nr 4 jest ok i jak widać większości na tym wątku się podoba. Nic już nie zmieniajmy. Upload prosze Cię o projekt z moim nickiem NightRider i daję do zrobienia duże logo na plecy. Jest taka firma w Poznaniu robią naszywki na zamówienie.
Jeśłi ktoś by chiał to podaje adres: www.motohaft.pl


OK dołączam się do 4. Tylko dla równowagi znaczenia tak jak już Piter 1600 wspomniał : Road/Wild Star w nagłówku! ... poproszę z moim Nickiem - TomHal
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #386

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Moim Zdanie propozycja nr 4 jest ok i jak widać większości na tym wątku się podoba. Nic już nie zmieniajmy. Upload prosze Cię o projekt z moim nickiem NightRider i daję do zrobienia duże logo na plecy. Jest taka firma w Poznaniu robią naszywki na zamówienie.
Jeśłi ktoś by chiał to podaje adres: www.motohaft.pl
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #387

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wykrzyknik napisał:
Majkel po co ciągle siejesz ferment?? Boisz się dostać w mazak to siedź w domu... nikt Cie za nic nie ruszy...

Wiesz o tym ze nie o to chodzi, tylko o nakreslenie tego co dla klubow MC stanowia naszywki, barwy na palcach.
Ja wlasnie bylem nazlocie RR i chcialem zalozyc swoje kamizelki a panna co siedzi od 10 lat w tym srodowisku mowi mi abym lepiej zostawil je w domu ...
No to ja pytam czemu i wdaje sie z nia w glupia dyskusje a potem na zlocie pytam Prezesa RR o co kaman i powiedzial mi to co napisalem wyzej ....
Ja tez mam w dupie Kluby, MC, FG i inne wynalazki, smigam z tymi z kim chce i dla przyjemnosci.
I juz koniec aby nie psuc milej, sympatycznej atmosfery :) :cheer:
Załączniki:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #388

  • vpower
  • vpower Avatar
Jak podniesiesz skrzydla do gory to otrzymasz wrone rodem z HD. :)
Zreszta 90% naszywek na kurtki to wlasnie taki ala orzel z jakims tam napisem. A nie lepiej zamiast skrzydel dac w tle plomienie? Plomienie i tak sa powiazane z logiem Star wiec moze by sie to fajnie komponowalo. Upload by musial sie pobawic aby to wizualnie przedstawic ale chyba mniej wiecej widze to jako plomienie (ala Star)i na nich reszte z loga nr 4.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #389

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
No i ładnie ..., jeśli będzie trochę większe logo gwiazdy (w granicach filtra) ,napis : "R/S Star"
o żeberkach już pisałem ;) Przyglądam się i przyglądam i coś mi te skrzydła za bardzo wermahtem ;) zalatują . Nie dało by się ich podnieść w majestatycznym wygięciu ku górze?

A w ogóle to brawo "Upload" za projekty !B)

Chodzi o nr 4 oczywiście .
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #390

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
dwóch na jednego to banda łysego :woohoo: ,
nie no... jest OK !
3 i 4 jako logo są identyczne, różnią się ułożeniem Nicka więc nie ma co piany bić. Tylko napis Wild/Road Star umieściłbym na dole tam jest więcej miejsca, a Poland u góry.Będzie wtedy bardziej czytelny.
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #391

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Dla mnie pierwsza opcja najbardziej się widzi :-)
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #392

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Jestem też za propozycją nr 4 tylko napis: WILD ROAD STAR.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #393

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Bez głosowania chyba się nie obędzie, bo mnie "4" najbardziej gra...
A wszystkie są poza tym OK...
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #394

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Upload napisał:
3

yes,yes,yes :silly:
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #395

  • Upload
  • Upload Avatar
4
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #396

  • Upload
  • Upload Avatar
3
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #397

  • Upload
  • Upload Avatar
2
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #398

  • Upload
  • Upload Avatar
1
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #399

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
panowie spotkajmy się w kupie na spokojnie przy piwku pogawędzimy to o tym o tamtym. Kulturka.W spokoju będzie można wszystkie sprawy omówić. W końcu jesteśmy wszyscy w jednym zgodni: nasze rumaki są z tej samej stajni. I to jest to co powinno nas łączyć a nie dzielić. Logo jest super i kropka. Czy ktoś chce je na plerach czy też nie - jego sprawa.
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 10 miesiąc ago #400

  • vpower
  • vpower Avatar
wykrzyknik napisał:
Wiecie ja mam jeansowy bezrękawnik z logo Indiana.. Jeździęłm nim,Junakiem, Yamahą i jakoś nikt, nigdy, na żadnym zlocie czy spotkaniu, nigdy nic mi nie powiedział po za tym że zaje....ty....

Majkel po co ciągle siejesz ferment?? Boisz się dostać w mazak to siedź w domu... nikt Cie za nic nie ruszy...

To, że ktoś sobie wymyślił, że naszywki na plecahc to mogą miec tylko legalne kluby miał naprawde nasiepane pod czachą....

Co w takim razie mająpowiedziec posiadacze kurtek np Harleya z napisem Harley na plecach?? Maja być klepani na każdym zlocie za kurtkę?? Matko co za zenada. Naoglądałsię ktoś chyba za dużo amerykańskich filmów...

Majkel jak Ty rozmawiałeś MC i On Ci takich bredni nakładł do głowy to pomyśl kogo on reprezentuje?? Jeśli dorosły człowiek zachopwuje się jak dzieciak i jest jak by nie patrzeć reprezentantem ,przedstawicielem jakiejś grupy to kto jest w tej grupie?? Jeszcze większe dzieciaki...

Dla mnie ktoś kto mówi takie rzeczy jest albo niepoważny albo żyje w swoim własnym wyimaginowanym świecie, pełnym smoków i bajkowych postaci rodem z ameryckiego komiksu....
Krzysiu logo klasa tylko te wygibasy we filtrze jakoś mi tak niebardzo :-)

Bez tego klasa :-) Szacung
To co pogrubilem to tak mniej wiecej by wystarczylo za komentarz.
Widzisz nie jestem w MC ani zadnym innym klubie ale dosc duzo na ten temat wiem tyle, ze nie chce mi sie tego powtarzac co kiklakrotnie pisalem an forum motocyklistow przytaczajac roznice w zachowaniu u nas i w krajach skad sie kultura MC wywodzi, badz jest o wiele bardziej zakorzeniona.
Mam kumpli i to duzo latajacych Valkyriami i oni tez maja naszywki na plecy VRCC ale zostalo to ze sw. pamieci prezesem Road Runners ustalone - po to wlasnie by uniknac niepotrzebnych zatargow. Czy w tym przypadku powinno sie zrobic tak samo - zalezy w ktorym kierunku owo symbolizowanie sie z danym typem motocykla ma isc. Czy chodzi o to by sobie cos tam naszyc nie wazne co to jest i czemu ma sluzyc, czy tez chodzi o cos wiecej. Ale to juz musi grono posiadaczy WS/RS rozstrzygnac.
Pzdr.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.069 s.
Zasilane przez Forum Kunena