UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Logo

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #61

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Projekt Mr Hyde to jest zaj****ty, ale projekt przedstawiony dla kongresu też jest nie zły no i ta opcja że można go oczywiście póżniej zmienić jestem za.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #62

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jest takie powiedzenie:
Jak drwa rabią to wióry lecą - to odnośnik co do kolegów z Kongresu.

Jeżeli zrzucono już na moje barki przyklepanie projektu to widzę to tak:



szarfę z "Polska" zdjęłem umyślnie dając dowód temu, że póki co zatwierdzenie Logo jest w tym przypadku najważniejsze. W miare ekspansji powrócimy do dopełnienia "Loga" np. w momencie tworzenia OG czy nawet FG.

Powyższe wysyłam w formie korekty do Kongersu.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #63

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Jasne, że jeżeli ma być dolna szarfa, to niezależna, a paradoksalnie integralna z logo. Po prostu ma stanowić osobny, doszywany element. Wszak trzeba jakoś oznaczyć nasze pochodzenie B)
Sam wygląd szarfy można jeszcze zmodyfikować, by wzory nie były powtarzalne. Grunt, żeby treść na niej zawarta była odpowiednia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #64

  • Minister
  • Minister Avatar
Wojtasm napisał:
Jeśli mogę wtrącić swoje "5 groszy" to uważam że poprzednia wersja (ta z jedną szarfą z napisem POLSKA) była dobra. Nie przesadzajmy z tymi ozdobnikami.

Witam Kolegę! Ewentualna szarfa "Polska" ma być elementem niezależnym od logo. Uważam jednak, że w obecnym kształcie projekt samego logo jest naprawdę OK! Jeśli się mylę, skorygujcie mnie Panowie!

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #65

  • Wojtasm
  • Wojtasm Avatar
Jeśli mogę wtrącić swoje "5 groszy" to uważam że poprzednia wersja (ta z jedną szarfą z napisem POLSKA) była dobra. Nie przesadzajmy z tymi ozdobnikami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #66

  • Minister
  • Minister Avatar
Mr Hyde napisał:
Ministrze, ja przepraszam za kombinacje, ale w dalszym ciągu nikt nie określił jasno, czy mają być szarfy czy nie i co ma na nich być. Dobrze by było, gdyby Tom określił to konkretnie i stanowczo. Koniec końców nie wiem czy mam dorobić szarfę, czy ze względów estetycznych lepiej nie. Generalnie jeżeli ma być szarfa, to nie taka z bazaru, tylko zamówiona, pasująca do logo.

Póki co, w/g Tom'a powinno być tak: góra - "Road Wild Star", dół (szarfa) "Brotherhood", ale zapomnieliśmy o "POLSKA", dlatego "Brotherhood" wrzuciłem piętro wyżej, w miejsce "OG".

EDIT: jeszcze wymodziłem z szarfą na dole:


Dzięki Mr. Hyde. Ja też to zrozumiałem tak jak ty, czego najlepszym dowodem jest załączona wizualizacja stworzona przez Ciebie. Nie chodziło mi o nic innego niż to co teraz zobaczyłem. Dla mnie jest więcej niż OK i uważam, że nie ma co już w tym "rzeźbić". Przecież to jest naprawdę dobre!

Jeśli mogę o coś prosić: TomHal - przyklep to!

:dobrarobota :dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #67

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Ministrze, ja przepraszam za kombinacje, ale w dalszym ciągu nikt nie określił jasno, czy mają być szarfy czy nie i co ma na nich być. Dobrze by było, gdyby Tom określił to konkretnie i stanowczo. Koniec końców nie wiem czy mam dorobić szarfę, czy ze względów estetycznych lepiej nie. Generalnie jeżeli ma być szarfa, to nie taka z bazaru, tylko zamówiona, pasująca do logo.

Póki co, w/g Tom'a powinno być tak: góra - "Road Wild Star", dół (szarfa) "Brotherhood", ale zapomnieliśmy o "POLSKA", dlatego "Brotherhood" wrzuciłem piętro wyżej, w miejsce "OG".

EDIT: jeszcze wymodziłem z szarfą na dole:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #68

  • Minister
  • Minister Avatar
wilk1961 napisał:
Przepraszam jeśli żle mnie kolega Minister zrozumiał. Logo zostało zaklepane i to nie podlega już dyskusji. Chodziło mi tylko o drobną kosmetykę. Sorry, więcej nie będę :blush: .

Sorry, jeżeli zostałem źle zrozumiany. Nie chciałem na nikogo "nalatywać". Zresztą należymy do tych, którzy "udzielają się" w temacie, więc chyba nam zależy na dopięciu sprawy i pozytywnym rezultacie. Może po prostu poczekajmy do pierwszej wizualizacji ostatecznego projektu.

Korzystając z okazji proszę Cię Tomie zarządź co trzeba, a pozostałych kolegów proszę o powstrzymanie się (przynajmniej na chwilę) od nowych propozycji i uwag.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #69

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Przepraszam jeśli żle mnie kolega Minister zrozumiał. Logo zostało zaklepane i to nie podlega już dyskusji. Chodziło mi tylko o drobną kosmetykę. Sorry, więcej nie będę :blush: .
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #70

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie! Ja pasuję. Wydawało mi się, że dobijamy już do brzegu, a tu znowu zaczyna się: a to jeszcze to, a to jeszcze tamto. Nigdzie nie dojdziemy w w ten sposób i nic nie zdziałamy. Jestem pewien, że jesteśmy w jakiś sposób "monitorowani" przez Kongres, przynajmniej od czasu wysłania przez TomHala listu w sprawie wizyty w kwietniu. Jak możemy o czymkolwiek rozmawiać z Kongresem jeżeli łatwo stwierdzić, że nie jesteśmy nawet w stanie dogadać się między sobą co tego jak ma wyglądać nasze logo, które mam nadzieję powstanie zanim nastanie kwiecień i trzeba będzie udać się na Kongres.

PROSZĘ WAS: pomyślcie chwilę o tym!

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #71

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
A czy można zmniejszyć trochę silnik z Polską tak aby napis brotherhood był bardziej widoczny? Ja wiem to tylko kosmetyka ale wtedy całość będzie bardziej przejrzysta. I zwiększyć czcionkę napisu brotherhood. :blush:
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #72

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Jeżeli można, to wypowiem swoje zdanie: jestem za tym, by na oryginalnej szarfie w logo zostawić napis POLSKA, po to, by nie szpecić logo dodatkowymi szarfami. Wrzucam jeszcze jedno z napisem Brotherhood:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #73

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Osobiście jestem za projektem i trzeba to już zakończyć bo tylu ilu nas jest na forum każdy będzie miał swoje zdanie. Ja myślę, że logo jest teraz ok i tak powinno zostać. :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #74

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
Krótko i nieodwracalnie.
Pod konturami Polski pozbądź się proszę OG, pozostanie to miejsce nieobsadzone. W szarfie na dole : "Brotherhood"
Góra jest OK czytelna i jak najbardziej neutralna dla jednych i drugich.

Dobra, kurna, koniec dyskusji i bicia piany.
Tom zaakceptowal projekt i taki robimy

:dobrarobota :naj: :jee:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #75

  • Minister
  • Minister Avatar
majkelpl napisał:
TomHal napisał:
dodatkowe szarfy, te dostępne w handlu każdy może sobie przyłatac jak mu się podoba.

Dodatkowe szarfy bedziemy robic, zamawiac w momencie jak bedziemy wyodrebniali OG i wtedy dopasowywac je do istniejacego juz logo.
A wiesz Tom ze jak bedzie nazwa "Brotherhood" to zaraz beda nas pytali gdzie te nasze kaptury ?

Majkel! Nie wydziwiaj już, bardzo Cię proszę! Przy takim podejściu to można się przyczepić do wszystkiego, a przecież nie o to chodzi! Jak mnie zapytają gdzie mam kaptur to powiem, że zostawiłem w domu bo się pod kaskiem nie mieścił. Możesz udzielać takiej samej odpowiedzi - udzielam Ci darmowej, bezterminowej licencji!

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #76

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
dodatkowe szarfy, te dostępne w handlu każdy może sobie przyłatac jak mu się podoba.

Dodatkowe szarfy bedziemy robic, zamawiac w momencie jak bedziemy wyodrebniali OG i wtedy dopasowywac je do istniejacego juz logo.
A wiesz Tom ze jak bedzie nazwa "Brotherhood" to zaraz beda nas pytali gdzie te nasze kaptury ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #77

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Tom, jeszcze został napis POLSKA, bo rozumiem, że w miejsce Polski ma iść Brotherhood. Szkoda by było kupować coś dostępnego w handlu, lepiej zaprojektować coś oryginalnego, coś co będzie pasowało do całości. Mam tu na myśli oczywiście dolną, dodatkową szarfę, gdzie docelowo będzie napis POLSKA.

Wszystkie poprawki zrobię wieczorem jak wrócę, a dzisiaj wreszcie postawię swoją maszynę na kołach :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #78

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Hyde - krótko i nieodwracalnie.

Pod konturami Polski pozbądź się proszę OG, pozostanie to miejsce nieobsadzone. W szarfie na dole : "Brotherhood"
Góra jest OK czytelna i jak najbardziej neutralna dla jednych i drugich.

Tak będzie wygladało Logo a dodatkowe szarfy, te dostępne w handlu każdy może sobie przyłatac jak mu się podoba.

:dzieki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #79

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
O kurde, to dałem ciała. Wobec tego Tom, napisz mi proszę, czy mam zrobić logo z górną i dolną szarfą, czy tylko z dolną? Wierzcie mi, po prostu się zamotałem.
A wracając do tego "OG", to nie sugerujcie się tym, można tam wsadzić co nam się żywnie spodoba.

Podsumowując:
- na górze napis: Road Wild Star
- na dole (w miejscu "OG" ) napis do ustalenia
- na dolnej szarfie (tam gdzie teraz POLSKA): nazwa miasta
- na dolnej szarfie, którą trzeba dorobić: napis POLSKA

tak to mniej więcej ma wyglądać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Logo 14 lata 2 miesiąc ago #80

  • Minister
  • Minister Avatar
Mr Hyde napisał:
Tak mi się na szybko zrobiło, szkoda, że nie mam oryginalnej czcionki. To "OG" na dole można zastąpić czymś innym, myślę, że wkrótce osiągniemy w tej sprawie consensus.


Tak sobie popatrzyłem i według mnie jest OK. Jednak o ile pamiętam było wstęne porozumienie żeby tam gdzie Hyde dał "Polska" dać nazwę miasta każdego z nas. "Polska" ma być na dolnej szarfie (niezaleznej od logo). Jak widzę największy problem mamy z ustaleniem dolnego elementu ("OG" w wersji Hyde'a). Były juz różne propozycje: "Company", "Fans", "Brothers in Bike", "Brotherhood", "Brać", "Bractwo". Mnie osobiście najbardziej podoba się "Brotherhood" ale dostosuję się do tego co zostanie wybrane. Panowie APELUJĘ, zdecydujmy się na coś!!!! Zgadzam się z Duchem, że to już najwyższy czas. Na razie to zachowujemy się trochę jak rozgadane przekupki na targu, które dyskutują zawzięcie po to tylko żeby dyskutować!

Tomie, weź sprawę w swoje ręce!!!!

:czesc: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.046 s.
Zasilane przez Forum Kunena