UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

Ankieta: Czy Nocnym Wilkom powinno udostępnić się przejazd przez Polskę!?

Tak 19 82.6%
Nie Bez głosów 0%
Nie mam zdania 1 4.3%
Tylko w asyście Policji 3 13%
Łącznie oddanych głosów: 23 Zobacz więcej
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ankiecie

TEMAT: Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #21

  • wlodi
  • wlodi Avatar
Robert zgadzam się z Tobą wjechali by i wyjechali. OK i wszystko gra. Zastanówmy się nad inną sprawą - jeśli by doszło do jakiejś prowokacji lub jeszcze czegoś gorszego z ich strony? Hmm ciekaw ilu z nas by wieszało psy i nie tylko na naszym rządzie i służbach specjalnych. Dmucha się zawsze na zimne. wieszm, byłem żołnierzem i uwierz mi (mimo że jestem pokojowo nastawiony) pierwszy bym zabawił się w myśliwego
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #22

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Wlodi spójrz na to inaczej. Przejechali by bez rozgłosu i nie było by sprawy. Sam byś im machnął na drodze bo byli by tacy sami jak TY : faceci na motorach którzy robią jakiś hepening z flagami :)
W śród motocyklistów są różne "elementy" ale na drodze jesteśmy a właściwie powinniśmy być równi.
Oczywiście mówię o normalnym przejeździe bez żadnych ekscesów. Taki przejazd można eskortować i było by po sprawie. Choć zapewne nie dla mediów...

Nasuwają się pytania: czy Ci ludzie z NW mają zakaz wjazdu do Unii Europejskiej ? Czy tylko zakaz wjazdu w zorganizowanej grupie na motocyklach ?
Czy mogą swobodnie np. samochodem wjechać ?
Czy jakby Nocne Wilki przespacerowały się przez granicę to już było by wszystko cacy ?
O ile wiem dostali zakaz wjazdu w zorganizowanej grupie więc na piechotę było by wszystko OK ? :)

Media dla rozgłosu zrobią wszystko niestety politycy i nie tylko łapią się na ten lep...
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #23

  • wlodi
  • wlodi Avatar
Powiem tak - "Brać Motocyklowa" może i tak. Jest jedno małe ale... lider wilków Załdostanow wchodzi w skład paramilitarnej struktury wspierającej "zielone ludziki". "Nocne Wilki" wchodzą w skład Holdingu Struktur Ochronnych "Wilk". Szefem tej "organizacji" jest Niklow wojskowy pozostający w strukturach władzy od czasów sowieckich. Niklow został odznaczony przez Putina za "odzyskanie Krymu". Czy nadal sądzicie że chodzi tylko i wyłącznie o przejazd motocyklistów. Czy sądzicie że odmowa wjazdu (prawdziwa) jest nam znana? Nie, tej prawdziwej nie dowiemy się(napewno nie teraz). Wiem że mogę za chwilę zostać zjechany ale poniosę ryzyko :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #24

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Ma to głęboki sens Marku co piszesz i granie na ludzkim nieszczęściu nawet przy takiej sytuacji geopolitycznej jaką mamy na chwilę obecną na wschodzie wszelkie ruchy polityków powinny być odpowiednio dobierane. Jak widać jesteśmy w tym dość ciency.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #25

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Powiedziałbym mu, że najpierw niech będzie człowiekiem, a potem europosłem.
Dla Rosjan pamięć II WS jest nadal bardzo ważna. Lata wbijania do głów jedynej prawdy w połączeniu z tragedią narodową jest dla nich czymś bardzo osobistym. Tak jak dla nas cud nad Wisłą, Westerplatte i tym podobne. Prawdą też jest, że po ustaleniach jałtańskich Aliantom zachodnim nie spieszyło się z walkami w Europie, przez co cały ciężar wojny brali na siebie Rosjanie. Po co Amerykanie i Anglicy mieli się wysilać, skoro przy stoliku sprzedali nasze ziemie komunistom. Fakt, Rosjanie dostawali dużą pomoc materialną - ale ona szła w większości na front. Zwykli ludzie tego nie widzieli, widzieli natomiast ciągle znikających z ich życia mężczyzn. Do dziś demograficznie w Rosji występuje nienaturalnie duża nadwyżka kobieta nad mężczyznami. Media akcentują, że komuniści zamienili but hitlerowski na swój, owszem, ale trzeba też pamiętać to, że na naszych ziemiach w pierwszej kolejności ginęli zwykli Rosjanie, z których większość o komunizmie miała bardzo blade pojęcie i nie do końca byli tu z własnej woli.
Zabronienie oddania czci poległym Rosjanom, to tak, jakby nam zabronić aktywnego czczenia pamięci Sybiraków i wymordowanych w okolicach Katynia.
Przejazd motocyklistów Rosyjskich z pewnością zawierał cyniczną manipulację i duzo propagandy. Jednak sile słowa i gestu nie przeciwstawia się pałki i siły. Spadkobiercy Solidarności chyba powinni pamiętać, że gdy tak ich traktowali rodzimi komuniści, to właśnie oni suma sumarum przegrali. Trzeba było tych motocyklistów przyjąć z pompa i przeprowadzić do granicy z Niemcami, a tak tylko dolali oliwy do putinowskiego ognia.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #26

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
Niedawno w związku z wjazdem rosyjskich motocyklistów do naszego kraju słyszałem wypowiedź jakiegoś europosła i brzmiała mniej więcej tak -Nocne Wilki to nie organizacja społeczna ale paramilitarna czy bojówkarska , jej lider oficjalnie potwierdził że ich członkowie brali udział w walkach i zabijaniu ludzi we wschodniej Ukrainie....-co do solidaryzujących się z rosjanami polskich bajkerów swą wypowiedź zakończył słowami " Najpierw bądźmy Polakami a później motocyklistami". Co Wy na to?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #27

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
TomHal napisał:
PS. Podejrzewam, że nie mieli zamiaru wysadzić ul.Wiejskiej w kosmos!

Wtedy rusofobia by się skończyła na pewno...:)Wracając do tematu to polski rząd tłumaczy tą decyzje tym że wilki miały podać plan tracy i miejsca ewentualnych przystanków w celu zapewnienia bezpieczenstwa...wiem że może to tylko tak mówili ale co ruskim zależało podać plan trasy??Z drugiej strony celnicy nie przepuścili też motocyklistów rzekomo nie związanych z wilkami....Boje się że z takiej bzdury może coś poważnego się narodzić......
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #28

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
a mi po prostu smutno :(
nie lubię ruskich i się do tego przyznaję ale wiadomo o jakich Ruskich tu chodzi. Jednak co do tej papraniny jaką odwalili Polacy (rząd) to ręce i nogi opadają. Można kogoś nie lubić ale powinno się go przynajmniej tolerować. Tym bardziej tak jak pisze Saturian - było ich 10-ciu.
PS. Podejrzewam, że nie mieli zamiaru wysadzić ul.Wiejskiej w kosmos!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 8 lata 11 miesiąc ago #29

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Kiedyś tych piosenek słuchaliśmy i graliśmy pryz ogniskach... Czyżby historia zataczała koło ?

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 8 godzin ago #30

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Qwa,obora,po prostu brak mi slow,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 12 godzin ago #31

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Panowie My nie mamy się czego wstydzić, niech sprzedawczyki z pseudo rządu się wstydzą ... nie będę wymieniał kto Nas chce poróżnić z Rosjanami ale jak coś będą walczyć do ostatniego Polaka ... rząd oczywiście na obczyżnie ... będzie pewnie w Izraelu :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 13 godzin ago #32

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Kurwa. Spadkobiercy Solidarności chyba powinni wiedzieć, że na akcje symboliczne nie odpowiada się siłą. Sami tego doświadczali od rządów komunistów i wiadomo kto wyszedł górą. Dziś stosują te same "pałowe" sposoby. Chciał Putin pokazać, jak bardzo go nie lubią i mu pomogli dokładnie tak, jak chciał.

Żenada!
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 14 godzin ago #33

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
kiwak , jak ja mam dosyć tej polityki , na samą myśl mam kurwa odruch wymiotny :czad:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 14 godzin ago #34

  • kiwak
  • kiwak Avatar
SATURIAN napisał:
Nie wpuścili Wilków do Polski . Duża ekipa polskich motonitów była na przejściu w Terespolu . Tablice z kilku regionów polski , nawet tych odległych. Od chuja policji , telewizji , śmigłowców .
Powiem w swoim imieniu , aż mi kurwa wstyd przed ruskimi , było ich około 10.

Saturian, wstyd to powinno byc rzadzacym, dziennikarzom czyli hienom, ktore rzucily sie na nocne wilki. Ida wybory wiec szukaja popularnosci. Jutro usłyszysz, ze Pis albo Po ( troche mi sie myla te partie) ochronily kraj przed najazdem zielonych ludzikow.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 14 godzin ago #35

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Nie wpuścili Wilków do Polski . Duża ekipa polskich motonitów była na przejściu w Terespolu . Tablice z kilku regionów polski , nawet tych odległych. Od chuja policji , telewizji , śmigłowców .
Powiem w swoim imieniu , aż mi kurwa wstyd przed ruskimi , było ich około 10.
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 15 godzin ago #36

  • Darecki
  • Darecki Avatar
A kto?fajnie śpiewa :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 16 godzin ago #37

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
TomHal napisał:
Kuźwa tylko nie Kukiz!!! Plis!!!

A co za różnica??:)
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 17 godzin ago #38

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Kuźwa tylko nie Kukiz!!! Plis!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 1 dzień ago #39

  • Darecki
  • Darecki Avatar
nie interesuje mnie polityka zeby byc w nia zaangazowany,owszem jestem na biezaco co sie dzieje w mojej ojczyznie I tak sie zastanawiam czy ci co rzadza Polska maja najebane w glowach od urodzenia czy im ktos tak kazal,pamietam jak za czasow prlu byl tylko ocet na polkach a nikt z glodu nie umarl,nie bylo opon,akumulatorow czy innych czesci do 126-tek a I tak wszyscy jezdzili,czyli znaczy sie kombinowalismy,tak samo jest teraz z tymi "wilkami" z Rosji,nie dali im wjechac razem,wjezdzaja osobno,to ze moze nie przejada w zorganizowanej grupie jakos przeboleja ale wazne ze wjada I to sie liczy,ze dojada do Berlina,ze tam sie wszyscy spotkaja,o tym beda pisali zurnalisci,i jak TomHal slusznie zauwazyl Putin tak czy siak dopial swego,gdyby to odemnie zalezalo urzadzil bym im taka pompe przy wjezdzie I przejezdzie przez POlske zeby caly swiat pisal o tym,zeby pokazac prawdziwa Polska motocyklowa goscinnosc,no ale niestety...jedynie co moge to jako Polski obywatel ide zaglosowac na Kukiza w najblizszych wyborach,bo rozwolnienia dostaje na tych starych przyspawanych do stolkow dziadkow z poprzednich ukladow :piw:


wiadomosci.onet.pl/kraj/rmf-fm-nocne-wilki-wjezdzaja-do-polski-pojedynczo/sej514
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 dzień ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gang motocyklowy z Rosji przejedzie przez Polskę 9 lata 3 dni ago #40

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
I w tym momencie niestety Putin dopiął swego. Jemu ta informacja jest jak woda na młyn!
Szkoda wielka szkoda że postąpiono w ten sposób. Dając im Wizę przejazdową utarlibyśmy właśnie rosjanom nosa w formie - patrzcie duraki my cywilizowany naród tak postępujemy a Wy nie wpuściliście naszego marszałka na pogrzeb Niemcowa!!! Dało by to co niektórym mocno do myślenia. A tak na boku 19 osób - śmiech na sali!!! A ilu kiboli spodziewają się na mecz finałowy Pucharu Europy w W-wie??? Jestem ciekaw czy tam nie będzie z tym problemu???
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena