UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tylne zawieszenie.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 3 miesiąc ago #41

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
wykrzyknik napisał:
Mam ze cztery opcje kierownicy i jeszcze nie obmyśliłem którą wybrać :-)
I straznie bym chciałwstawić linki gazu w kierę...[/quote]
Ja również szukam manety,na suwaku lub coś podobnego,tak aby schować linki,przewody już schowałem bo kiery już prawie nie było widać,myślałem jeszcze nad przewodem hamulcowym,mam tan cieniutki i jakby zrobić nową kierę tylko grubszą to pewnie by też weszło,a puki co szukam manetki ;)
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 3 miesiąc ago #42

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Cuba napisał:
Witam
Czy ktos z Panow przerabial temat obniżenia zawieszenia?
Kiedyś koledzy pisali o tym na forum motocyklowym, ale tam tego ciężko sie szuka.
Wiem że trzeba obróbić krzyżak od amora i go troche zeszlifować.
Macie jakies fotki?
Będe wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.
MfG Cuba B)
Ja obróciłem krzyżak,i zyskałem niewiele 3,5-4,0 cm ale zawsze coś.
Zastanawiam się nad kupnem krzyżaka akcesoryjnego BARON,czy on da więcej tego nie wiem,muszę zaryzykować,tylko cena nie jest mała,myślałem również nad zrobieniem takiego,dla dobrego frezera nie powinno być problemu.
Narazie masz parę fotek,gdzie podpiłować picasaweb.google.com/100936058445250357535/KrzyzakRoadWildStar#
:czesc:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 3 miesiąc ago #43

  • Zenek
  • Zenek Avatar
Jezeli obrocisz krzyzak to moto jeszcze sie obnizy
chyba ze juz jest obrocony to ftedy sie podniesie i sprawa z glowy :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 3 miesiąc ago #44

  • WITT33
  • WITT33 Avatar
Panowie pomocy.... facet od którego kupiłem motor w USA obniżył go dość mocno, niestety polskie drogi.... muszę strasznie uważać.. co mogę zrobić? sprężynę dokręciłem praktycznie na full, czy mam obrócić ten krzyżak do którego jest przytwierdzony amorek? O ile jest seryjny i facet go nie wymienił, nie mam już pomysłu, gwiazda jest ok 3-4 cm niższa od seryjnej a to już dość dużo na naszych dziurach..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #45

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Wiem jakie są ceny w stanach koszt jak na razie nie do przeskoczenia :-( Kable w kierze zrobić to nie problem. Problem to tylko linki gazu i sprzegła. Ale... można zrobic je fajnie gdy są widoczne tak żeby pasowały do całości wiec bólu nie ma :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #46

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Idąc w diametralne zmiany odbiło mi wczoraj żeby zmienic całą górę ram i zrobić dwa zbiorniki paliwa :-)
Jak bym miał ta kz dziesięć gwiazdek to każdą bym mógł zrobic inaczej a itak pewnie miał bym jeszcze mase pomysłów :-)
Doszedłęm do wniosku, że jak mają być zmiany to niech to będą zmiany konkretne a nie takie pitu pitu. Żadnej wioskowej operacji tjuning :-) Wszystko ma być dopracowane i dopiezczone. Kazdy detal, każdy szczególik.
Wczoraj z Olą doszliśmy do wniosku, że do miedzi kolory bardziej odpowiednie będą musiały być zmienione wzgledem pierwszej opcji. CZyl iczerwony i niebieski idą w odstawkę no chyba że nie da się wymiedziować...
Jak sie da to moto będzie brązowe, takie czekoladowe ze złotym opalem :-) Do tego ekri wstawki i na pewno wykrzykniki na błotnikach i zbiorniku :-)
Mam ze cztery opcje kierownicy i jeszcze nie obmyśliłem którą wybrać :-)
I straznie bym chciałwstawić linki gazu w kierę...


W stanach są systemy manetek gdzie wszystko jest chowane w kierze wszystkie linki i elektryka ,a za taki bajer trzeba dać ok 2000 $ i chyba kiera też musi być dostosowana do tego rozwiązania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #47

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Jak oryginalne? Przecież oryginały to paskudne cygara :-)
Założenie jest takie. kolanka stalowe z miedzianymi osłonami. Wydech, same rozrzerzające się końcowki już w całości z miedzi. I od osłon kolanek czyli powiedzmy od tych 5 cm średnicy rozchodzące się do powiedzmy 12-14 na końcu na długości około 35 cm. Czyli coś w rodzaju lejków skrecajacych w prawo na całe jswojej długości :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #48

  • GOJA
  • GOJA Avatar
na zdjeciach masz tez takie rury ale czy nie łatwiej jest wyciszyc baflerami o odpowiedniej sr pojedyńcze ,oryginalne ,wychodzace z silnika wydechy ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #49

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Co do wydchów wczoraj doszedłem do wnisoku że chciał bym żeby sie rozszerzały ku końcowi i wychodziły na bok. Będzie można wtedy zrobić jakis wyciszenie. Nie chce żeby byl tak głośny że nie da się jeździć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #50

  • GOJA
  • GOJA Avatar
manetki zrobic takiej samej srednicy jak kiera wtedy linki wejda z elektryka ai fajnie to wyglada .
wykrzykniki na błotnikach i zbiorniku super , atemat wydechów ze zdjecia podoba sie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #51

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Idąc w diametralne zmiany odbiło mi wczoraj żeby zmienic całą górę ram i zrobić dwa zbiorniki paliwa :-)
Jak bym miał ta kz dziesięć gwiazdek to każdą bym mógł zrobic inaczej a itak pewnie miał bym jeszcze mase pomysłów :-)
Doszedłęm do wniosku, że jak mają być zmiany to niech to będą zmiany konkretne a nie takie pitu pitu. Żadnej wioskowej operacji tjuning :-) Wszystko ma być dopracowane i dopiezczone. Kazdy detal, każdy szczególik.
Wczoraj z Olą doszliśmy do wniosku, że do miedzi kolory bardziej odpowiednie będą musiały być zmienione wzgledem pierwszej opcji. CZyl iczerwony i niebieski idą w odstawkę no chyba że nie da się wymiedziować...
Jak sie da to moto będzie brązowe, takie czekoladowe ze złotym opalem :-) Do tego ekri wstawki i na pewno wykrzykniki na błotnikach i zbiorniku :-)
Mam ze cztery opcje kierownicy i jeszcze nie obmyśliłem którą wybrać :-)
I straznie bym chciałwstawić linki gazu w kierę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #52

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Zmianiam zmieniam :-) Błotnika na wachacz nie wstawię bo moja zona chce czasem ze mna polatać :-) Mocowanie mam już opracowane. To oryginalne mocowanie błotnika idzie w pi....du :-) Do tego trzeba skrucić wlew oleju :-)
No właśnie i o to mi chodziło
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #53

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Zmianiam zmieniam :-) Błotnika na wachacz nie wstawię bo moja zona chce czasem ze mna polatać :-) Mocowanie mam już opracowane. To oryginalne mocowanie błotnika idzie w pi....du :-) Do tego trzeba skrucić wlew oleju :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #54

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Cuba no nie przesadzaj. Możesz zostawić mocowanie błotnika a siodło obnizyć sporo. Poczekaj jeszcze trochę za kilka dni powinienem miec skońćzone swoje zobaczysz jak nisko może byc bez zmieniania ramy. Dwa akumulator możesz wstawić z tyłu w wachacz :-) Mieści się idealnie tylko mocowanie musisz zrobić :-)
Jak chcesz obnizyć przód to zmiana konta glówki ramy, zmiana półek, inne amortyzatory lub to co napisał Grzechu :-)
Ja najprawdobpdobniej, tu zalezy ile mi krzykną zmienię ramę:-) Tzn troszke będzie przerobiona z przodu i leciuchno z tyłu :-)
No ja przesadzam? Jak zmieniasz rame to błotnik na wachacz i wypirdziel to zza siedzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #55

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba no nie przesadzaj. Możesz zostawić mocowanie błotnika a siodło obnizyć sporo. Poczekaj jeszcze trochę za kilka dni powinienem miec skońćzone swoje zobaczysz jak nisko może byc bez zmieniania ramy. Dwa akumulator możesz wstawić z tyłu w wachacz :-) Mieści się idealnie tylko mocowanie musisz zrobić :-)
Jak chcesz obnizyć przód to zmiana konta glówki ramy, zmiana półek, inne amortyzatory lub to co napisał Grzechu :-)
Ja najprawdobpdobniej, tu zalezy ile mi krzykną zmienię ramę:-) Tzn troszke będzie przerobiona z przodu i leciuchno z tyłu :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #56

  • GOJA
  • GOJA Avatar
Lagi wypuszczone powyzej polki i zamontowane clipony
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #57

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Cuba pamętaj tylko że jak obnizysz sam tył to będzie to widać... RRama będzie przodem uniesiona... a kmasz za wysoko siodło, wymień siodło.
Jasne że siodlo do wymiany.
Tylko wiesz jeszcze kilka spraw:
jak zmniejszysz siodło to musisz zaślepić blacha pod siodłem , a wtedy akumulator za wysoki , i oczywiscie to co za siodłem (przednim ) do obciecia ale tam jest mocowany tylny błotnik ,więc znowu kicha.
Goja jaki pomysł na obnizenie przodu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #58

  • GOJA
  • GOJA Avatar
wiecej mi sie nie udało
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #59

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba pamętaj tylko że jak obnizysz sam tył to będzie to widać... RRama będzie przodem uniesiona... a kmasz za wysoko siodło, wymień siodło.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Tylne zawieszenie. 13 lata 7 miesiąc ago #60

  • Cuba
  • Cuba Avatar
GOJA napisał:
obniżysz o 4O mm
Dla mnie to już coś .
Masz może inny pomysł?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.045 s.
Zasilane przez Forum Kunena