UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej

Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej 6 lata 11 miesiąc ago #21

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
VIN znajduje się na tabliczce znamionowej oraz na główce ramy. Ten drugi jest wybity mechanicznie i nie ma możliwości jego wypiaskowania, bez zniszczenia ramy, bo zebranie takiej ilości materiału, by wybity numer zniknął, zdecydowanie osłabi tak istotne miejsce mocowania zawieszenia.
Prośba o fotkę tabliczki znamionowej, to jak prośba o zdjęcie dowodu osobistego.
Proponuję zwrócić się do Yamaha Motor Poland, gdzie powinni dalej pokierować. Tak czy inaczej sprawdź, czy VIN wybity nechanicznie jest czytelny, bo bez tego raczej mało kto będzie chciał legalizować dane na tabliczce znamionowej.
Jeśli natomiast VIN wybity jest czytelny, to nie jestem przekonany, czy tabliczka znamionowa jest konieczna - te same dane, a nawet więcej, są umieszczone w dowodzie rejestracyjnym.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej 6 lata 11 miesiąc ago #22

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 752
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
No raczej. Potrzebujesz nową tabliczkę. A dekoder VIN gdzieś widziałem w necie. Pogrzeb trochę, serio, może tutaj ? www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=vin+decoder+yamaha+motorcycles A gdyby była problem, to ktoś chyba z forum Draga pracuje w serwisie Yamahy w Radomiu. Pewnie ludzie z tego forum będą wiedzieć o kogo chodzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej 6 lata 11 miesiąc ago #23

  • wiesio
  • wiesio Avatar
Serio? Mam VIN w dowodzie? Przeczytałeś o czym Ja tu???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej 6 lata 11 miesiąc ago #24

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 752
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
Tabliczkę wydrukujesz za pośrednictwem Allegro. Poszukaj, zrób, przyklej. A VIN masz w dowodzie rejestracyjnym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rozkodowanie VIN i tabliczki znamionowej 6 lata 11 miesiąc ago #25

  • wiesio
  • wiesio Avatar
Witam, wpadłem na pomysł żeby pomalować motocykl i w czasie piaskowania ramy wypiaskowali mi cześć numeru VIN razem z tabliczka znamionową, potrzebuje teraz zaświadczenie z serwisu z rozkodowaniem numeru oraz poglądowym zdjęciem tabliczki z opisem co w którym polu ma się znajdować. Gdyby ktoś poratował jakimś kontaktem do serwisu, który to ogarnie, to będę wdzięczny. LWG Wiechu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena