UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #21

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
tomekz napisał:
DrFelga napisał:
tomekz napisał:
DrFelga napisał:
A no tak to wyglada :piw:
A na przodzie co to za guma?

Shinko e-270 , 5,00-16 Bardzo proszę :zab:
Dziękuję :dobrarobota
Czy bez dętki można ją założyć na koła bez szprych?

:zol: na oponie napis Tube Type wiec jak najbardziej można :piw:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc ago przez DrFelga. Powód: :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #22

  • tomekz
  • tomekz Avatar
DrFelga napisał:
tomekz napisał:
DrFelga napisał:
A no tak to wyglada :piw:
A na przodzie co to za guma?

Shinko e-270 , 5,00-16 Bardzo proszę :zab:
Dziękuję :dobrarobota
Czy bez dętki można ją założyć na koła bez szprych?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc ago przez tomekz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #23

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
rozumiem ze roznica miedzy shinko e -240 a e-270 polega na biezniku??
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #24

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
tomekz napisał:
DrFelga napisał:
A no tak to wyglada :piw:
A na przodzie co to za guma?

Shinko e-270 , 5,00-16 Bardzo proszę :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #25

  • tomekz
  • tomekz Avatar
DrFelga napisał:
A no tak to wyglada :piw:
A na przodzie co to za guma?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #26

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Zaiste.wyglada w porzo.. :zol:
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #27

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
A no tak to wyglada :piw:
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #28

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
DrFelga napisał:
Drut66 napisał:
Myslalem ze masz jakies foty z profilu zebym zobaczyl calosc...no dobra ale masz dwa rozne bieżniki pomijając to ze nadgorliwy diagnosta lub federalny moga sie doczepic to nie ma problemow z jazda czy cos??

Jazda jest the best, jeśli jeszcze lubisz winkielki to tył trzyma ,naprawdę trzyma.
Co do diagnostów , to polskie prawo stanowi ze na osi masz mieć jednakowe opony , więc jak motor ma dwie osie to prawo dopuszcza dwie różne opony. Popatrz za zdjęciami w starych postach, albo poczekaj ja popatrze w swoich starych i ci podeślę. :zab:


Post rozpoczęty 10 miesięcy i 2 tyg temu. 185/65 B16, poszukaj w historii

Widzialem te zdjecia..chodzi mi o zdjecie z profilu motocykla jak wyglada calosc z ta opona na przodze szczegolnie..a w tych starych postach masz zdj tylko tylnego laczka..specjalnie nie musisz robic zdjeci i tak chyba maxxisy rowne kupie ale jakbys mial gotowe zdj to wrzuc jak to wyglada
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #29

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Powalla napisał:
Szukam z 10min w google i wyskakuje ciągle 180/65x 16 ale 185 ? Jakiś link?

:zol: BARDZO PRZEPRASZAM , faktycznie 180
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #30

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Też szukam bez skutku. Te opony to tylko dla wtajemniczonych ;)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #31

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Szukam z 10min w google i wyskakuje ciągle 180/65x 16 ale 185 ? Jakiś link?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #32

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Drut66 napisał:
Myslalem ze masz jakies foty z profilu zebym zobaczyl calosc...no dobra ale masz dwa rozne bieżniki pomijając to ze nadgorliwy diagnosta lub federalny moga sie doczepic to nie ma problemow z jazda czy cos??

Jazda jest the best, jeśli jeszcze lubisz winkielki to tył trzyma ,naprawdę trzyma.
Co do diagnostów , to polskie prawo stanowi ze na osi masz mieć jednakowe opony , więc jak motor ma dwie osie to prawo dopuszcza dwie różne opony. Popatrz za zdjęciami w starych postach, albo poczekaj ja popatrze w swoich starych i ci podeślę. :zab:


Post rozpoczęty 10 miesięcy i 2 tyg temu. 185/65 B16, poszukaj w historii
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc ago przez DrFelga.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #33

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Myslalem ze masz jakies foty z profilu zebym zobaczyl calosc...no dobra ale masz dwa rozne bieżniki pomijając to ze nadgorliwy diagnosta lub federalny moga sie doczepic to nie ma problemow z jazda czy cos??
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #34

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Drut66 napisał:
185 szerokosc wchodzi?? Możesz wrzucić zdjecie jak to wyglada w rzeczywistosci??a biezniki rozne?!

Wchodzi, wchodzi , foty wrzucałem w zeszłym roku jakoś na początku września, wygląda zajebiście a jeszcze lepiej się na tym jeździ. Feldze brakuje z 1" ale na standart też wchodzi i jest bosko :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #35

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
185 szerokosc wchodzi?? Możesz wrzucić zdjecie jak to wyglada w rzeczywistosci??a biezniki rozne?!
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 10 miesiąc ago przez Drut66.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #36

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Drut66 napisał:
Tak wiem o jaki model chodzi..kolega ma przy HD przod i tyl ale faktycznie mi zalezy na bialym pasie wiekszym niz ogolnie spotykane a shinko ma trozke wezszy..Mowisz o przodzie a na tyle jaka masz w takim razie?


Ja na tyle mam 185/65-16 Dunlopa WW. Jak byłem na 66 podejrzałem u HD-ka którym jechał mój koleś i tak mi się spodobało że założyłem sobie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #37

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Tak wiem o jaki model chodzi..kolega ma przy HD przod i tyl ale faktycznie mi zalezy na bialym pasie wiekszym niz ogolnie spotykane a shinko ma trozke wezszy..Mowisz o przodzie a na tyle jaka masz w takim razie?
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #38

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
:hel: każdy producent zezwalając na stosowanie dętki w oponie bezdętkowej, na boku opony umieszcza napis "TUBE TYPE", jednak jest jeden warunek ! Wkładając dętkę do opony nie zapomnij o Talku, lub jeśli będziesz montował ją sam wsyp ,po prostu mąki ziemniaczanej dobrze rozprowadzając ją po wewnętrznej części opony :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #39

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
:zol: Melduje się po powrocie z wakacji. Dostałem twoje info , ale drugiego dnia wakacji tel szlag mi trafił i mogłem go używać tylko do odczytu , wszystkie inne funkcje nie działały.
No, powiem ci że pomysł z oponą wintage np. na przód to zajebista sprawa. Ja krótko przed wyjazdem założyłem Shinko E-270 w rozmiarze 5,00-16 . dla mnie bomba i pod względem wizualnym jak i trakcyjnym, Wprawdzie ma indeks predkości do 180 km/h , ale te 175 km/h też można :) . Bardzo fajny bieżnik typy Firestone Champion delux , daje radę i na suchym i na mokrym, może nawet więcej niż bardzo daje radę . Przez ostatni miesiąc przejechałem na niej około 4200 km i naprawde negatywnych uwag brak. Zobaczymy jak będzie się zachowywać w miarę upływu kilometrów. Uważam że jak na produkt nisko budżetowy jest godna polecenia :). Co do białego boku ,bo taką mam, to niestety jest on w porównaniu do innych opon z białym pasem troche węższy z uwagi na to że bieznik typu wintage jest bardziej rozbudowany na barku i boku co ogranicza możliwość zastosowania szerokiego białego pasa. Trzeba sobie jasno powiedzieć że jest to biały pas typu slim, no może ciut więcel niż slim. Nie chcę nikogo namawiać na tą opone ,bo każdy zakup opony ,pod kątem własnego stylu jazdy , musi być przemyślany . Ale dla mnie BOMBA !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 9 lata 10 miesiąc ago #40

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Dzwoniłem przed chwila do Leszna tam polecaja mi wlasnie Shinko lub Maxxisy ogolnie duzo ludzi wybiera te marki sprawdze jeszcze pare miejsc ale raczej wezmę komplet Maxxisow za 850zl..cena dobra..za metzelery marathony takie jak mam zawołali mi 1600zl..
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena