UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Road Star a HD ;-)

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #41

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
No Hd-eki chodzą ładnie ale nie te na wtrysku żeby było jasne :tutaj: Jeśli już by wybierać pod względem bezawaryjności to chyba jednak "japonia" jest bardziej dopracowana zwłaszcza Wildki i Radki ,które to wbrew temu co by nie mówić były odpowiedzią na Harleya.
Ja mam Wildka i nigdy nie mam problemu parkować przy HD zwłąszcza lubię gdy ten jest na wtrysku.Wtedy taki dumny właściciel jest dumny dopuki doputy ja nie odpalę.Dalej to już tylko może słuchać moich kominów :chop:

Jak bym miał wybrać Hd dla mnie to : piękno i kwintesencja klasycznego stylu
Powiedzmy jest w moim zasięgu i kiedyś pewnie się zdecyduję to
ale ,że latam z żonką to wygodniej na Heritagu o ten by był bardzo ładny dla jasności kanapę pasażera można łatwo zdemontować B) ten jeszcze piękniejszy ale za nowy silnik
Dlatego zawsze na gaźniku i pewnie Evo springer fajna opcja ale cena i na nasze drogi szkoda.Podobają mi się też te wersje milenijne ale to już max rocznicowy czyli 2003 silnik TwinCam wiadomo tylko gaźnik zdarzały się w tych rocznikach montowane na zamówienie .
Brat teraz jest przed zakupem softaila clasic na TwinCamie powinien być zadowolony
To tak jeśli chodzi o HD-ki z mojej strony :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #42

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Patataj w W/RSie jest bardziej papieskie niż w H-D ostatnio taki pogląd wygłosił mój Kolega z HOGu potem dodał, iż oficjalnie nie może tego ogłosić ... :zebol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #43

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
słuchając silnika czy to RoadStar-a a tym bardziej WildStar-a wydaje mi się że to jest właśnie kwit esensja tego co w dzwięku klasycznej V-ki być powinno. HD poznaje z daleka i już mnie jej klang nie imponuje. Dlaczego? Nie wiem. Może brak typowego patataj.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #44

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
I wszystko co wygląda na metal, jest metalowe, a nie jakiś "farbowany na stal plastik".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #45

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Radki są piękne i bezawaryjne ...
... i stadne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #46

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Hmm ja bardzo lubię szczególe jak sobie wypije hehe patrzeć na silnik i podniecać się jego pięknym wyglądem..Jego Silnik do dzieło sztuki po prostu
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #47

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Radki!!!a no właśnie,a dlaczego "radki" co one maja czego inne marki nie maja :mysli: ,za co my je właściwie cenimy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #48

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Nikt nie twierdzi, że wszystkie się sypią, ale za taką kasę powinny jeżdzić dłużej bez awarii niż np. Radki :czad:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #49

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Tyle opinii jest o awaryjności HDków wiec ziarno prawdy w tym musi być, ale w mojej ekipie są 3 Harleye Road King z 81r, z 07 roku i Softail z 2000no i musze wam powiedzieć że wszystkie brykają aż miło i z żadnym się nic nie dzieje:) Puki co
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #50

  • eniu
  • eniu Avatar
reflektor przełknę,co do wydechu Artek masz rację,porażka !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #51

  • Darecki
  • Darecki Avatar
No! Wydech jest do :du: ale są fajne duale :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #52

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Eniu Stratek prowadzi się podobnie jak Radek, ja mam XV 1600 więc odniosłem wrażenie, że Stratek ma lepszenhamulce, lepiej się zbiera, elastyczność trochę lepsza ale generalnie z nóg nie zwala ... tylko ten straszny reflektor i oryginalny wydech - dla mnie to porażka :oj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #53

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wemar!mamy podobne gusta co do Harlejkow :hel: ,mnie osobiście Harleje sie podobają z wyglądu,jestem pod wrażeniem ilości akcesori i wszelakich aftermarketowych wynalazków,czasami z przesadą ale skoro ktoś robi s inny kupuje to czemu nie!wygoda za kierownica?porażka,ale muszę obiektywnie przyznać ze i w moim RS tez szukalem i w końcu dopasowalem swoje dupsko,o tzw.quality nie będę zabierał głosu,napisze tylko tyle ze kiedyś jezdzilem z kolesiem i nie było wyjazdu żebyśmy nie stawali i szukali przyczyny dlaczego staje,gaśnie,strzela itp.jeśli chodzi o porównanie Harry vs RS oczywiście RS :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #54

  • eniu
  • eniu Avatar
Fajnie jest poczytać wasze opinie i uwagi,są bardzo cenne,jak wiecie chciałem kupić stratolinera,ale ostatnio mnie nosi na Road Kinga.Trochę mnie zniechęciliście do HD i chyba dalej będę żył z myślą o startku.Co Wy na to,jak byście porównali te dwa sprzęty?
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #55

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
no to uważaj. Ja mam AŻ 170 cm. I był mi za mały!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #56

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Ja mam 189 cm i nie mogę na żadnym złapać pozycji, raz usiadłem na Sportstera i kolana miałem pod brodą, zrezygnowałem z jazdy :nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #57

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
hi,hi chyba dlatego przytuliłem wagę superciężką. Straszą ta wędką wszystkich jak dzieci za to że były niegrzeczne. Na początku może tak teraz wiem jak go traktować i jest git. Boję się wręcz co to będzie jak przyjdzie mi znowu na Wild Star-a usiąść. Ale do tematu. Jeden jedyny raz miałem okazję dosiąść HD i to za sprawą kolegi Wróbla. Był to chyba Road King (mogę się mylić za co szanownego kolegę przepraszam). Była to baaardzo króciutka przejażdżka. Miałem wrażenie że jest o numer za mały dla mnie. Hi,hi i to przy moim wzroście!!!
PS. Wygodny był w kanapie - mimo wszystko.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #58

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Chorowałem na Road Kinga, to jeden z 2 modeli HD, które chętnie bym przygarnął ... w przypływie nadmiaru gotówki. Drugi to WLA. Jest jeszcze jeden, z dość aktualnej produkcji, ale nie pamiętam nazwy modelu. Jego właściciel jechał ze mną do Francji i ... nic mu się nie popsuło, co trochę wkurzało jego właściciela. Znał wiele przypadków awarii swojego modelu i wykupił bardzo kosztowne assistance na całą Europę. Miał nawet małą nadzieję, że wróci do Polski na fotelu pasażera w holowniku, a tu dupa. :)
Poza WLA miałem okazję na wszystkich się trochę przejechać. W Road Kingu, jak się stoi na światłach, to w lusterku tylko widać, że za nami stanął jakiś samochód, ale czy to osobówka, czy tir, tego już nie widać, bo tak się lusterka telepią :polew: ale to mi się akurat w nim bardzo podoba. Szósty bieg daje bardzo ładny nizki klang przy prędkościach przelotowych, czyli tak 90-110, więc nie ma sensu, bo potem trudno, bardzo trudno go zatrzymać.

Poza tym, to HD mnie nie podniecają. RS'a wybrałem z pełną rozwagą i zaspokaja większość moich potrzeb. Uprawiam na nim daleką turystykę i choć znajomi namawiają, a w zasadzie namawiali, bo po mojej niezmiennej odpowiedzi przestali. Dialog zwykle wyglądał tak.
- Marek, zmień motor na coś poręczniejszego.
- Ale dla mnie jest poręczny.
- No, ale będzie ci wygodniej i łatwiej jechać,
- Jak ma być łatwiej, to co za frajda z tego?
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #59

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
I to jest chyba artek receptura :lek: długowieczności i niezawodności naszych maszyn :hej:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star a HD ;-) 9 lata 3 tygodni ago #60

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Samuraje nie jedzą hamburgerów i hot-dogów :polew: dlatego budują dobre i trwałe maszyny.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.064 s.
Zasilane przez Forum Kunena