UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: szlif po Spale

O: szlif po Spale 14 lata 7 miesiąc ago #21

  • monika
  • monika Avatar
my z Oscarem też cieszymy się, że jesteście cali i zdrowi siniaki się wygoją a Gwiazdę naprawisz, ciuchy załatacie, najważniejsze jest opanowanie i umięjętności nabyte podczas różnych sytułacji w czasie jazdy, dzięki że opowiedziałeś o tej sytułacji - pozdrawiamy serdecznie, głowy do góry - Monika i Oscar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:szlif po Spale 14 lata 7 miesiąc ago #22

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
ch.. w dupę z aparatem (mam nadzieję że Admin mnie nie zgani za słownictwo :woohoo: ), najważniejsze że z Wami jest OK. Co do ubezpieczenia - czy aby koleś nie wymusił pierwszeństwa? Pozdrowienia dla Ciebie i Renaty - również od Doroty!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

szlif po Spale 14 lata 7 miesiąc ago #23

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Założyłem tu nowy temat bo po co zaśmiecać inne.
Pamiętasz TomHal opowiadałem ci o drodze z chojnic do słupska ? te 56 zakrętów.Zaraz za nimi na pierwszej prostej wyprzedzałem sznurek puszek ....Kiedy byłem na wysokości pierwszej gość wrzuca kierunek i chce skręcać w lewo w parking leśny .Pieprzony parking który w żaden sposób nie jest oznaczony w nijaki sposób.Zadnych znaków poziomych i pionowych ,ot przerywana linia.Dziura między drzewami.Myśle szybciutko ...no nie jak mnie nie zauważy w lusterku to zaparkuje mu na fotelu.No to klakson i po heblach...........
Z predkości ok 90 km/h wyhamowałem do ok 30-40 km/h. :angry: W porzo gostek widzi słyszy nie skręca ,jest ok
;). Za mna leciał kopeRRo ,niewychamował ....trącił mnie leciutko w moją prawą strone,podciął mi motocykl.No i brzdęk na asfalt.Zobaczyłem tylko jak jedzie na sakwie i gmolu.
Nam zabardzo sie nic nie stało ,no prawie .Dwa zadrapania na łokciu i siniak na nodze ranaty.
Straty ?
no cóż.Przetarta kurtka (na wylot)i spodnie ,moja i renaty.
Motocykl poleciał na wydechy,sakwe,gmol,lusterko,szybe,kierownice :S Starło mi obydwie linki gazu.
Zadzwoniłem po kolege do bytowa co by nas na lawecie do domu podrzucił.I tyle .
Zgłosiliśmy szkode na pzu,w piątek przyjdzie rzeczoznawca,zobaczymy co wymyśli. :S
Aaa... w prawej kieszeni miałem aparat :blink:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena