UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pierwsze próby

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #141

  • vpower
  • vpower Avatar
TomHal napisał:
nie powiem ciekawe moto ale to tylko wersja z deski kreślarskiej ;) w praktyce takie rozwiązania raczej niemożliwe np. brak chłodnicy w tej zabudowie równa się z przegrzaniem silnika ale sam a forma naprawdę ciekawa :)
Chlopie MT-01 jest na rynku juz ladnych pare lat i ma grono zagorzalych wielbicieli. Jesli bym lubil agresywne nakedy to jest to cos pieknego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #142

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Chyba sie trochę mylisz? W sobote oglądałem go na zlocie w Ortowicach za K-Koźlem i to nie była fata-morgana . ;)


moto.allegro.pl/item684312682_yamaha_mt01_kodo_stage_i_kolor_lava_red_mt_01.html

To nie moje ,ale trochę info tu jest. B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #143

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
nie powiem ciekawe moto ale to tylko wersja z deski kreślarskiej ;) w praktyce takie rozwiązania raczej niemożliwe np. brak chłodnicy w tej zabudowie równa się z przegrzaniem silnika ale sam a forma naprawdę ciekawa :)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #144

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
www.motorcyclenews.com/upload/199704/images/desktop2008mt01silver.jpg

W shoutboksie linki nie wchodzą ,pozwolisz ,że tu odpowiem obrazkiem z MT 01 w roli głównej . ;) Jakiś taki znajomy silniczek ,nie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #145

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37


looknij tutaj, też nieźle :woohoo:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #146

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar





B) W kuferku z tyłu ,mieli chyba silnik z Radka? :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #147

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
majkelpl napisał:
TomHal napisał:
sprawdziłem możliwość podniesienia przedniego koła na starcie

Ooooo postawiles na kole ? :huh:


czytaj: sprawdziłem możliwość tzn próbowałem :laugh:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #148

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
A tam ja sie nie wstydze porownania do HD - kazdy jezdzacy chopperami, cruiserami predzej czy pozniej zadaje sobie pytanie czy aby nie kupic HD. Sam mialem i mam takie przemyslenia. Oczywiscie nie kazdy laduje na HD. Ja zawsze mowie ze gdyby Valkyrie miala klang Vki to bym zapewne Walcem jezdzil.:)

Też niewiele brakło abym miał Walca, gdyby własnie silnik inaczej rechotał, bo chyba tylko tego mu brakuje... :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #149

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
sprawdziłem możliwość podniesienia przedniego koła na starcie

Ooooo postawiles na kole ? :huh:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #150

  • vpower
  • vpower Avatar
A tam ja sie nie wstydze porownania do HD - kazdy jezdzacy chopperami, cruiserami predzej czy pozniej zadaje sobie pytanie czy aby nie kupic HD. Sam mialem i mam takie przemyslenia. Oczywiscie nie kazdy laduje na HD. Ja zawsze mowie ze gdyby Valkyrie miala klang Vki to bym zapewne Walcem jezdzil.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #151

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Taaaak, u mnie było podobnie. Na Waldka chorowałem od momentu kiedy zobaczyłem. Teraz mam swojego Shreka i ... oczywiście darzę go swoistą dla niego sympatią ale zgodzę się vpowerem, że no Body is Perfeckt. Powyżej 160 km/h poprostu go nie bujam. Wpada w swoisty nierytm który przywołuje mnie do rozsądku i nakazuje zamknąć manetkę. Wygoda - jak najbardziej - to jest sprawa gustu a w szczególności budowy ciała motocyklisty. Także przy moich wymiarach (170 cm) jest to fotel na dwóch kołach :). Pisk opon żaden problem. Dwa albo trzy razy dałem mu w kość, sprawdziłem możliwość podniesienia przedniego koła na starcie i powiedziałem sobie - dlaczego to jemu i sobie robię :( tak więc to moto może. Aaaaaa i jeszcze jedno, chłodzenie powietrzem - na dzień dzisiejszy to rzadkość w serii. Porównanie z HD ! Nagana dla vpowera - wstydź się :angry: . To moto to Wild/Roadstar HD to HD. Mam być szczery - dla mnie te poprykiwania HD wcale ale to wcale nie imponują, po prostu kwestia gustu ot co. Podobał by mi się HD to bym kupił HD, podobałą by mi się Honda to bym kupił Hondę a że mi się podoba Road/Wildstar to też dlatego go kupiłem. Hwatit :P
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #152

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ja też jestem zakochany w swoim Waldku, ale to nie jest miłość ślepa :laugh: Dlatego zgadzam się z Vpoower'em. Motocykle nasze są fantastyczne, ale tak jak wszystko na świecie - nie sa bez wad. Co nie zmienia faktu, że można dla nich głowę i majątek stracić :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #153

  • vpower
  • vpower Avatar
W sumie to napisalem w moim dlugim elaboracie co mi sie nie za bardzo podoba.:) To sa takie punkty, ktore mogly byc lepiej zrobione co nie znaczy, ze one ten sprzet dyskwalifikuja. Ja zawsze mowie - zalezy do czego sie porownuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #154

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
vpower napisał:
Jedynie nie napisze, ze jest pod kazdym wzgledem "naj" bo nie jest i tyle.:)

A co mu brakuje ?
To jest cruiser a nie scigant, kredens, enduro lub naked ....
Kazdy z nich charakteryzuje sie innymi cechami odpowiednimi do potrzeb a wydaje mi sie ze wlasnie taki sprzet jak nasz jest idealny na szose.
I zapakujesz sie w niego i wygodnie mozesz podrozowac i odkrecic wtedy kiedy mozna i spojrzenia skupia na sobie ...
Tak jak napisalem kilka postow wyzej .... jedynie czego mi brakuje to wstecznego biegu przy masie motocykla :cheer:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #155

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
vpower napisał:
Ja nie mowie, ze moto jest zle - po prostu staram sie byc obiektywny. Gdyby ten motocykl do mnie nie przemawial to bym go nie kupil i nie ladowal w niego morza kasy. Jedynie nie napisze, ze jest pod kazdym wzgledem "naj" bo nie jest i tyle.:)

Nie ma rzeczy idealnych... ;)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #156

  • vpower
  • vpower Avatar
Ja nie mowie, ze moto jest zle - po prostu staram sie byc obiektywny. Gdyby ten motocykl do mnie nie przemawial to bym go nie kupil i nie ladowal w niego morza kasy. Jedynie nie napisze, ze jest pod kazdym wzgledem "naj" bo nie jest i tyle.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #157

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Nie wiem jak tam u Ciebie, ale moj Waldemar ma zmienione siedzenie kierowcy i pasazera na mustanga, do tego oparcie kierowcy i wysoki sisy bar dla plecaczka.
Opona mozna spokojnie zamielic, ale .... po co ?
Charakter motocykla zobowiazuje do statecznej jazdy, wrecz lansu a odkreca sie wtedy kiedy trzeba.
Jadac swoim staram sie nie przekraczac 120 km/h z kilku przyczyn.
To nie jest przecinak, dupeczki dookola i wrazenia innych uzytkownikow :laugh:
Dla mnie to milosc juz do grobowej deski.
Amen B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #158

  • vpower
  • vpower Avatar
Ja jakos nie potrafie sie bezgranicznie zakochac w RS. Porownujac do wszystkiego na czym dane mi bylo w zyciu jechac (a bylo tego duuuzo) to powiem tak:
prowadzenie - jest fajnie ale zadna rewelacja. Nie odbiega od sredniej w tej kategorii motocykli. Przodownik to RS na pewno nie jest.:) Przy predkosciach grubo powyzej dopuszczalnych zaczyna plywac - zawiecha nie wyrabia za silnikiem (oczywiscie rzadko kiedy tak sie jezdzi ale odwiniecie manetki powiedzmy powyzej 160 moze miec rozne skutki)
Wygoda - hmm - no tutaj to kolo mojej poprzedniej VT 1100 Aero Road Star nawet stanac nie moze. Wersja 1700 ma niewygodne siedzenie kierowcy bez podparcia plecow, siedzonko pasazera jest w miare ok ale oparcie pasazera te krotkie jest po prostu do d... Oparcie nie sluzy niczemu - no moze temu by pasazera nie zgubic bo poza tym co najwyzej nerki obija.
Silnik - moc na kolana nie powala. Jest wystarczajaco ale jesli ktos chce piskiem opon zrobic wrazenie na dupach niech nawet niech nie patrzy na RS. :)
Skrzynia - w 1700 5 ma totalny charakter nadbiegu wiec jezdzenia na 5 biegu 60 km/h lub mniej niebardzo temu motocyklowi wychodzi.
To tyle zdroworozsadkowych spostrzezen.
Co do zalet:
najpiekniejszy cruiser na rynku. Ksztalt silnika, wykonanie elementow i dbalosc o szczegoly super.
Klang masakra - mozna wkurzyc nie jednego posiadacza HD. Az szkoda, ze to nie V45 - wtedy by sie wsciekli totalnie.:)
Ilosc dodatkow - najwiecej z japonskich cruiserow. Na rynku usa mozna znalesc wszystko i jeszcze troche.
Super baza do przerobek - wystarczy wejsc na strone thunderbike i zobaczyc co sie da z WS/RS zrobic.
Pakowny i nadajacy sie na wycieczki motocykl jesli nie chce sie szalec a raczej wsluchiwac w grzmot wydechu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #159

  • szwaga
  • szwaga Avatar
nie do końca

napisałem że dobrze wchodziło mi sie w zakręty virago - natomiast koleiny w zakrętach były na niej bardzo niebezpieczne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 9 miesiąc ago #160

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
szwaga napisał:
Marek73 napisał:
Virażka, pomimo sympatii jaką ją darzę, jest mniej przyjazna w zakrętach niż WS. Jest mniej stabilna i bardziej nerwowa na koleinach.

o.... Marek - byłeś szybszy - właśnie, ja mam takie samo odczucie

przed chwilą pisałeś co innego :huh: - chyba?
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena