UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pierwsze próby

Pierwsze próby 11 lata 1 tydzień ago #21

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
Sajmon napisał:
W sobotę odbyłem pierwszą w tym roku jazdę. I nie wiem dlaczego tak się dzieje ale corocznie podczas pierwszej przejażdżki mam spiętą dupę :mysli: . Później jest już tylko lepiej :chop: :h-r:
Tak trzymaj bo jak zwieracze puszczą :du: to postój natychmiastowy być musi :jez:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 tydzień ago #22

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
To normalne. Najwazniejsze, ża masz spiętą B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 tydzień ago #23

  • Sajmon
  • Sajmon Avatar
W sobotę odbyłem pierwszą w tym roku jazdę. I nie wiem dlaczego tak się dzieje ale corocznie podczas pierwszej przejażdżki mam spiętą dupę :mysli: . Później jest już tylko lepiej :chop: :h-r:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #24

  • k_kluska
  • k_kluska Avatar
aaa nie dodalem, oczywiscie rozbujalem do 60 i porobilem tez niby awaryjne hamowania tak zeby zablokowac tył i wyczuc ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #25

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
kluska - to nie makaron- nie pękaj :dobrarobota twardym trza być nie miętkim ,ruszaj na ulice -byle z wyczuciem bo ten potwór może duuuużo ,ja najbardziej lubię polerkę :piw: i to po kazdym wyjezdzie :++: a ta polerka najbardziej mnie wkręca
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 tygodni ago przez benan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #26

  • k_kluska
  • k_kluska Avatar
odbylem pierwsza jazde :)
co prawda parking pod marketem czylis tart stop, "parkowanie" itp ale zapuscilem sie z ubocza miedzy puszki zeby poparkowac, i nawet 3 razy na rondo juz w normalnym ruchu

powiem jedno, jutro polerka, czekam na ciuchy i jaram sie!

a jak pierwszy raz siedzlem na RS to wyrzeklem " o kur... jak tym ruszyc i zakrecic" :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #27

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No wlasnie ???
Gdzie ciag dalszy !!!!!
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #28

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Odpowiedziałeś Dzień dobry? :sor:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #29

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Ja latam, ale o ile przez ostatnich 10 lat miałem spokój, to w tym roku miałem już kolejną "przyjemność". Ta jest z dziś:

ooops
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 tygodni ago przez Adam Raider.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 tygodni ago #30

  • Waszka
  • Waszka Avatar
Sposób podnoszenia , że tak powiem tyłem jest dobry - co prawda ja nie miałem na szczęście okazji go próbować , ale widziałem jak :cy: podnoszą spore bestie bez problemu . Ja w sobotę zrobiłem prawie 200 km , z czego ze 140 z plecakiem i słyszałem drobne szurnięcia na dziurach - Wczoraj wybrałem się na przejażdżkę sam - mówię skontroluję czy wszystko ok z moturem bo sprzęt nowy , patrzę a opona po lewej i prawej stronie z boku cała jak poheblowana , także tragedia . W tygodniu muszę Krzycha odwiedzić bo sam nie dojrzałem co to . Ktoś może spotkał się z czymś takim ? Plecak nie ciężki ,a opona dość dostała :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 3 tygodni ago #31

  • Skygge
  • Skygge Avatar
...i pierwsza "gleba"

Po rozwierceniu wydechów wybrałem się na lody na rynek do Niepołomic. Minąłem po drodze sporo motocyklistów, więc sezon się rozkręcił na dobre.

Wracałem już i skręcałem w lewo na swoje podwórko a tu z bramy wyjeżdżają sąsiedzi autem.
Przestraszyłem się czołówki, nacisnąłem hamulec i motocykl zrobił to co powinien - położył się na lewo (oparł się na podnóżek w zasadzie tylko).
Podniosłem go dupą i nogami tak jak widziałem na YT (spoko sposób). Droga żwirowa i prędkość zerowa, z oględzin wynika że nie ma nawet śladu, ale mogę powiedzieć, że zaliczyłem pierwszą glebę :D
Mam na razie 120 km przejechane. Zaraz jadę znowu gdzieś :D
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 tygodni ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 3 tygodni ago #32

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Ale czad, mówię Wam! Poczekałem aż zamkną Lidla obok mnie o 21:00 i przez 1.5 godziny ćwiczyłem kółka, ósemki, ruszenie i hamowanie na parkingu a na zakończenie parę rundek po okolicznych ulicach. Dziś sprawiło mi to ogromną radość i przyjemność, aż nie chciałem wracać do domu. Jutro w robocie będę siedział jak na szpilkach żeby to powtórzyć. Mam nadzieję, że nie będzie padać. :) :D Przydały się podgrzewane manetki i siedzenie...

edit: no i masz ci los, śnieg pada...
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 tygodni ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #33

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Nieee, to przecież takie powiedzenie,popularne wśród motocyklistów,myślę że dość znane.
Ja to już stary pryk jestem i wiem co to ból kości i nie ryzykuję. :polew: Coś tam jeżdżę jak jest odpowiednia temperatura,ale to nie takie ważne,grunt że mam motor :polew: .
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #34

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
facio07 napisał:
Nie ma złej pogody na motocykl,są tylko źle ubrani motocykliści :polew:

Ooo facio07, ty jeździsz na zloty słoni? :cooo:
Bo wygląda, że cały rok chyba jeździsz, śnieg, wiatr, mróz, itd. :polew:
Ale jeśli tak, to szacun :piw:
Pozdrawiam

Ojciec
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 tygodni ago przez OJCIEC.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #35

  • Droopi
  • Droopi Avatar
facio07 napisał:
Nie ma złej pogody na motocykl,są tylko źle ubrani motocykliści :polew:

To tylko w połowie prawda, bo jakby nie patrzeć niska, temperatura+zimna opona+mokro= :soa:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #36

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Nie ma złej pogody na motocykl,są tylko źle ubrani motocykliści :polew:
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #37

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Droopi napisał:
SebaRS napisał:
Ja półtora tygodnia temu przejechałem 89km przy +1 bo musiałem. Radoche miałem przez pierwsze 20km a reszte drogi to myślałem że palce w rękach będe miał do amputacji przy 80km/h bolało aż łzy cisło na oczy przy 140km/h chyba adrenalina rosła i ból był nie odczuwalny. Nic fajnego ale nie odchorowałem. Myśle że jeszcze kilka dni i zniknie to białe guwno i wszyscy bedziemy śmigać z bananami na twarzy.

Seba, ja trzy tygodnie temu musiałem przejechać na szczęście tylko 3 km ale było -8, to był ból, ale już teraz ma być tylko lepiej.

Ja w zeszłym roku w styczniu przejechałem 150 km przy -7 po kupieniu motoru :naj:

Było zimno, a po przyjechaniu do domu :++: ,
Pozdrawiam

Ojciec
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 tygodni ago przez OJCIEC.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #38

  • SebaRS
  • SebaRS Avatar
No to też ładnie przy takiej temp. Ja się już nie będe wygłupiał dopóki nie bedzie powyżej +10 stopni szkoda zdrowia i sprzetu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #39

  • Droopi
  • Droopi Avatar
SebaRS napisał:
Ja półtora tygodnia temu przejechałem 89km przy +1 bo musiałem. Radoche miałem przez pierwsze 20km a reszte drogi to myślałem że palce w rękach będe miał do amputacji przy 80km/h bolało aż łzy cisło na oczy przy 140km/h chyba adrenalina rosła i ból był nie odczuwalny. Nic fajnego ale nie odchorowałem. Myśle że jeszcze kilka dni i zniknie to białe guwno i wszyscy bedziemy śmigać z bananami na twarzy.

Seba, ja trzy tygodnie temu musiałem przejechać na szczęście tylko 3 km ale było -8, to był ból, ale już teraz ma być tylko lepiej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #40

  • SebaRS
  • SebaRS Avatar
Ja półtora tygodnia temu przejechałem 89km przy +1 bo musiałem. Radoche miałem przez pierwsze 20km a reszte drogi to myślałem że palce w rękach będe miał do amputacji przy 80km/h bolało aż łzy cisło na oczy przy 140km/h chyba adrenalina rosła i ból był nie odczuwalny. Nic fajnego ale nie odchorowałem. Myśle że jeszcze kilka dni i zniknie to białe guwno i wszyscy bedziemy śmigać z bananami na twarzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena