UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pierwsze próby

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #41

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Tez tak sie u mnie zaczynalo. Troche ruchu i odciazylem znahorska mafie. -> odnosnie reumatologa itd

U naz zima pakuje powoli w blasku slonca walizki.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 tygodni ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #42

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
Droopi napisał:
Uprzejmie donoszę, że ja już sezon rozpocząłem :jahu: szału nie ma z pogodą +6 sucho, ale już tak mnie nosiło, że bania mała. Pierwsze 65 km pękło, ludzie patrzyli jak na wariata ale w :du: to miałem. Wrażenia z jazdy bezcenne, za resztę zapłacimy itd...................... Wszystkim kolegom życzę jak najszybszej WIOSNY
LwG

Ja nie odmówiłem sobie już wczoraj i kilka kilometrów na mojej kochance yamaszce zrobiłem. W prawdzie szału nie było bo było +3, ale wiatr we włosach musiał być :wild:
Pozdrawiam

Ojciec
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 4 tygodni ago #43

  • Droopi
  • Droopi Avatar
Uprzejmie donoszę, że ja już sezon rozpocząłem :jahu: szału nie ma z pogodą +6 sucho, ale już tak mnie nosiło, że bania mała. Pierwsze 65 km pękło, ludzie patrzyli jak na wariata ale w :du: to miałem. Wrażenia z jazdy bezcenne, za resztę zapłacimy itd...................... Wszystkim kolegom życzę jak najszybszej WIOSNY
LwG
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #44

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Skygge napisał:
A normalne jest to, że po takiej przejażdżce czuję stawy biodrowe? W sensie pobolewania? Generalnie mało się ruszam i nie jestem rozciągnięty, jedynie jeżdżę na rolkach w sezonie i nie wiem czy to przejdzie czy już trzeba do reumatologa? Też tak macie?

Nie wiem ile Ty masz lat , ale tak ma być , bo np. w moim wieku to oznaka , że jeszcze żyję :jahu: :hej:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #45

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
majkelpl napisał:
Ja z pewnoscia bede czekal az do konca kwietnia
Majkel, do końca kwietnia, chyba żartujesz. Nasz sezon jest zbyt krótki aby tyle czekać, a w kwietniu jest już sporo imprez wyjazdowych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #46

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Marek73 napisał:
Mnie za to powstrzymują dziury na drodze i wszechobecny piach.
Dziury jak dziury, jadąc uważnie można je spokojnie ominąć ... chyba, że droga składa się z samych dziur. Natomiast piach i sól to przykra pozostałość po zimie. Sam piach jeszcze ujdzie, ale zawarta w nim sól, przy sporej wilgotności powietrza, jest śliska jak mydło. Dwa tygodnie temu trochę zbyt energicznie depnąłem na tylny hebel i ... silnik zgasł. Nie wiem co mnie bardzie jzaskoczyło - to, ze zdławiłem silnik hamulcem, czy fakt, ze poza silnym uślizgiem nie zaliczyłem gleby. :D
Na początku sezonu staram się trzymać śladu opon aut - tam jest lepsza przyczepność.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #47

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... ja nie mam, z motocykla powinieneś zsiadać totalnie wyluzowany, może wynika to ze stresu, poczekaj do wiosny zrób kilka dobrych tras, zobaczysz, że "przypadłośc" minie ... a po trasce w garażu :piw: i luz ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #48

  • Skygge
  • Skygge Avatar
A normalne jest to, że po takiej przejażdżce czuję stawy biodrowe? W sensie pobolewania? Generalnie mało się ruszam i nie jestem rozciągnięty, jedynie jeżdżę na rolkach w sezonie i nie wiem czy to przejdzie czy już trzeba do reumatologa? Też tak macie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #49

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Marek73 napisał:
Mnie za to powstrzymują dziury na drodze i wszechobecny piach.

To tez i wlasnie dlatego poczekam.
A puszki to nie wazne czy wiosna, jesien czy zima ... jak Cie nie zauwaza to przechlapane.
Tu raczej mowie o tym ze jak jest +7,8 stopni to zadna przyjemnosc na jazde a w koncu to jazda na motocyklu ma byc przyjemnoscia a nie walka na drodze ze sniegiem, blotem, lodem, zimnem ....
Moje moto stoi od dawna w garazu gotowe do jazdy, ale .... po co kusic los ? :oj:
Wiadomo ze co ma sie stac to i tak sie stanie, ale chyba nie jestesmy dziecmi i ten przyslowiowy cukierek co lezy na stole nie ucieknie nam lub ktos inny nam go nie zezre, co ?

Ja w UK smigalem caly rok i co z tego ? Zima jest po to aby nabrac sily i energii a smiganie od wiosny, czyli conajmniej +10 do jesieni. I to tez kiedy jeszcze liscie nie spadna i nie leje.
Takie jest moje zdanie.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #50

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Jak byście mieli takie doświadczenia z autami jak Majki to też pewnie inaczej byście na towarzystwo drogowe patrzyli.

Mnie za to powstrzymują dziury na drodze i wszechobecny piach. Poczekam jeszcze trochę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #51

  • Waszka
  • Waszka Avatar
Druga sprawa taka , że kupiłem sprzęt i gdyby miał stać w garażu bez przejażdżki to jak by położyć rozpakowanego cukierka przed małym dzieckiem :D Teraz już ciśnienie trochę zeszło także mogę jeszcze poczekać ;]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #52

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Majkel, bez przesady. Jeździłem dwa tygodnie temu i zachowanie puszek było OK. Fakt, że trochę od widoku 2oo odwykli, ale widać, że nawyki nie przepadły. Ja wychodzę z założenia, że co ma być, to będzie. Szkoda życia na frasunek!
LWG!
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #53

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Kurcze Pany !!!!!
Poczekajcie jeszcze chwilke zanim jakies nieszczescie sie stanie ....
Zima jeszcze pelna geba, debile puszkarze nie czuja wiosny i motocykli wiec i o jakis wypadek nie trudno.
Wiem ze powoli, delikatnie na dwojce, 30 km/h ale wystarczy ze taki debil nie spodziewa sie w zimie motocykla i bum .... Pozamiatane.
Ja z pewnoscia bede czekal az do konca kwietnia, niech ten pierwszy wysyp to bedzie odsiew a potem juz troche cieplej, bezpieczniej bedzie. No i moze po zimie troche dziur zdaza polatac
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #54

  • Waszka
  • Waszka Avatar
No ja w weekend zrobiłem swoje pierwsze 20 km . 10 w sobotę i 10 w niedzielę . Co prawda z szybą , za którą nie przepadam , ale przy takich warunkach pozwoliła mi nie zamarznąć . Jedzie się zaje...... , po przesiadce z Shadowki to trzeba ciągle na licznik patrzeć bo praktycznie bez gazu trzeba na radary uważać , a u mnie w Białym Borze jest ich od cholery . Co do gabarytów , to przyznam że trzeba się przyzwyczaić i ronda jeszcze z łatwością komarka nie pokonałem - jeszcze trochę czasu musi minąć do tego . Ale ogólnie bez problemowo wszystko . Hula jak lokomotywa .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #55

  • Sajmon
  • Sajmon Avatar
kiwak napisał:
to nie sa warunki. poczkaj chwile, szkoda nerw
co racja to racja. Asfalt zimny, piachu kupa, o nieszczęście nie trudno, a do początku sezonu jeszcze tylko chwilka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #56

  • kiwak
  • kiwak Avatar
to nie sa warunki. poczkaj chwile, szkoda nerw
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #57

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Gratulacje, nie łam się Radek praktycznie sam sie prowadzi ... bardzo wdzięczny sprzęt, czasami tylko z parkowaniem jest różnie, przydałby sie wsteczny ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 1 miesiąc ago #58

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Korzystając z okazji (+8,5C) zebrałem się w sobie i zrobiłem parę kilometrów wkoło komina.

A przypominam, że mam tyle doświadczenia co na kursie w 2002 roku + kilka minut w sumie jakimiś małymi maszynkami.

Z sercem w gardle, gonitwą myśli i 100% skupieniem wyjechałem z podwórka (odkryłem przy okazji blokadę przed wrzuceniem biegu na wycjągniętej stopce), przejechałem żużlowe dziury na mojej ulicy pełne śniegu i wody i udało mi się pomalutku wyjechać na asfalt (ostrym zakrętem w dół). Zrobiłem kilka rundek tam i z powrotem, na razie na dwójce, 20-30 km/h z serduchem w gardle. Muszę pomalutku zapoznać się z tą maszyną, jej reakcjami na moje manewry, jak łapie sprzęgło, jak reaguje na gaz, hamulce, jak zachowuje się w zakrętach... cały czas próbowałem zachować skupienie i nie dać się ponieść emocjom. Pojeździłem tak około 40 minut.

I żyję, nie przewróciłem się, udało mi się nawet jej nie zgasić. Jestem zgrzany i szczęśliwy. Przewiało mi jajka (podgrzewanie fotela wyłączyłem i szybę ściągnąłem) i trochę czuję pachwiny, siedzi się jednak dosyć szeroko...

Szkoda, że następny ciepły dzień nie zapowiada się zbyt prędko.

Na pewno też nie będę się nigdzie dalej zapuszczać póki nie poznamy się bliżej. Trochę to potrwa...
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 miesiąc ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 miesiąc ago #59

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
No trochę pojechałem po bandzie ... Czasami ma się gorsze dni ...

Tak więc przepraszam za parę zbędnych słów, które poleciały z mojej gębo-klawiatury ...
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 11 lata 2 miesiąc ago #60

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Masz rację Torturro, jednak nie zmienia to faktu że pisanie wielkimi literami jest tutaj mile widziane. Jezeli następują takie problemy można w inny sposób zareagować, chyba że ktoś ma z tym problem ale to już jego zmartwienie.
PS. Perkusista znamy się osobiście i wiem że fajny chłop z Ciebie więc nie ma co się rwać na siłę wywal subskrybcję z tematu i po obiedzie. W razie co pisz na priva to Ci pomogę.
Lewa w górę!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena