UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: jazda w nocy

jazda w nocy 6 lata 6 miesiąc ago #21

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1170
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
U mnie zapala się je przełącznikiem na lewym "halogenie",
Jak w każdym oryginale, ja zrobiłem dodatkowy przełącznik na przekaźniku i mam zawsze kiedy potrzeba
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jazda w nocy 6 lata 6 miesiąc ago #22

  • lukezbrus
  • lukezbrus Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 327
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
longjohn napisał:
żle ustawione światła
wynalazki w postaci chińskich ksenonów itp. policja skoncentrowana na radarach zupełnie nie reaguje na nieprawidłowe oświetlenie

Longjohn, wiesz że lapmy w Road Starze nie są przystosowane do żarówek ledowych ?
Montaż ledów do tych lamp nie jest zgodny z prawem.

Co do jazdy w nocy to powiedzcie mi jak jest u Was z light-barami?
U mnie zapala się je przełącznikiem na lewym "halogenie", ciężko go dosięgnąć i włączenie czy wyłączenie podczas jazdy odpada, Same light-bary kiedy palą się razem z "krótkimi" widać że oślepiają, kierowcy puszek mrugają długimi ( mam żarówki 2 x 35W )
Zastanawiam się czy nie przerobić żeby zapalały się tylko razem z długimi.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc ago przez lukezbrus.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jazda w nocy 6 lata 6 miesiąc ago #23

  • Buli
  • Buli Avatar
:mysli: hejka ja uwielbiam jazde w nocy na moto ... oby nie byla to noc z opadami :( bo wtedy co zakret to odmawiam modlitwe ... Wracalem ostatnio z okolic Sacza i przez 60km bylo FATALNIE - nic nie bylo widac, swiatla zajebiscie oslepialy, koleiny i inne niespodzianki nie widoczne na drodze i ten zajebisty deszcz, ktory powodowal iz dojechalem do Kraka i z butow moglem wylewac wode ... Lecz gdy deszczyk ustapil to wtedy na obwodnicy krakowa manetke odkrecilo sie - troszke ubranko wysuszylem (tzn przewialem) i ogolnie dalej bylo super ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jazda w nocy 6 lata 6 miesiąc ago #24

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1170
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Długijanku :takjest: muszę ci powiedzieć że bardzo podobne, ale spróbuj jeszcze jechać w zapadającym mroku, deszczu i koleinach i masz przed oczami :soa:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc ago przez robrob.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jazda w nocy 6 lata 6 miesiąc ago #25

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Czasami trzeba pojechac w nocy. I tak mi sie zdarzyło,jak u kolegi koło Szczecinka zasiedziałem sie do północy.
Swiatła mam niezłe,wyposazone w markowe Ledowe żarówki. Swiatła długie biorąc pod uwage dodatkowe
reflektory led nawet rewelacyjne,bo wymusic można zmiane świateł w kazdym przeciwniku.
Natomiast jedzie sie jednak znacznie wolniej i gorzej. Duzy ruch rzadko pozwala na długie.Na krótkich zle widac koleiny,
których moto zupełnie nie lubi. Nie mówiac o setkach owadów ,które atakuja szybke w kasku.samochodem przy takiej widoczności jechałbym znacznie szybciej.. No i zmora polskich dróg-większośc samochodów oslepia,żle ustawione światła
wynalazki w postaci chińskich ksenonów itp. policja skoncentrowana na radarach zupełnie nie reaguje na nieprawidłowe oświetlenie.. W efekcie jazda w nocy trwała o godzne dłużej niz w dzień.
A jak wasze doswiadczenia z jazda w nocy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.024 s.
Zasilane przez Forum Kunena