UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: NOWY

O:NOWY 13 lata 9 miesiąc ago #21

  • Miran
  • Miran Avatar
Pozdrowienia z gór!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:NOWY 13 lata 9 miesiąc ago #22

  • anry3
  • anry3 Avatar
Pozdrawiam z Płocka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:NOWY 13 lata 9 miesiąc ago #23

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Witam z Prudnika.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: NOWY 13 lata 9 miesiąc ago #24

  • GOJA
  • GOJA Avatar
Pozdro z Rumi ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NOWY 13 lata 9 miesiąc ago #25

  • sebazgdyni
  • sebazgdyni Avatar
Witam wszystkich posiadaczy i milośnikow Yamaha road wild star ja jesem szcześliwym posiadaczem Road Stara od dwoch tygodni jest to mój pierwszy motocykl robie codziennie 200-300 km coraz lepirj mi sie go prowadzi coraz wiecej radosci z jazdy kupilem go 500 km od mojego miejsca zamieszkania pojechalem wsiadlem i dojecgalem do chaty a byla to moja pierwsza trasa motocyklem w życiu po zrobieniu prawka i zakupie pierwszego motocykla.Odradzano mi go jako pierwszego sprzeta ale nie żałuje bo widze jak moi starsi stazem koledzy męczą się na 750 lub 1100 bo chca wieksze sprzety ale najpierw trzeba sprzedac mniejsze.jestem z Gdyni jeśli jest ktoś z okolicy prosze o kontakt fajnie będzie pośmigać na naszych sprzętach razem.Pozdrowienia z Gdyni dla wszystkich.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena