UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Witam spragnionych jazdą

Witam spragnionych jazdą 13 lata 4 miesiąc ago #41

  • Bizon
  • Bizon Avatar
Cześć
Zacznę od siebię, mam na imie Krzysiek. Przygodę z motocyklami zaczełem od Ogara (pewnie nie ja jeden) nastepnie był Chart. Motorki ,które nauczyły mie zasady działania dwusówów. W miarę rosnacego apetytu zabralem sie za jawę 250 dziadka i WFM-kę wójka (kochali swoje motocykle i nie dane mi było jezdzić nimi), w końcu udało mi sie zakupić Yamahę FS 80 SE którą mam do tej pory, ale to nie wszystko. Znalazlem wreszcie czterosówa, zdezelowane BMW R35. ZACZEŁO SIĘ !!! Naprawę motocykla zacząłem w klasie maturalnej (rodzice byli niepocieszeni) po 8 miesiacach osiołek wyjechał i woził mie 4 sezony do nastepnej ostatecznej renowacji w ,której jestem trakcie. (brak czasu). Wiatr przestał wiać. 2010 r. wiosna decyzja ostateczna, pragnienie wiatru i muzyki V2 zadecydowało o zakupie pieknej xv 1700 roadstar midnight silverado. Ten sezon był piękny, wreszcie oddycham i jestem szcześliwy (żonę i dzieci mam super).
Pozdrawiam wszystkich spragnionych jazdą!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena