UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!!

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #21

  • Rayo
  • Rayo Avatar
wykrzyknik napisał:
Cuba w tym kierunku będę przerabiał :-)

www.exilecycles.com/index.php?section=16

Jak se dokupie do stajni XJR1200 lub gieesatysiącdwiesta, to zaczynam przerabiać waldka na solówkę bobbera.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #22

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba w tym kierunku będę przerabiał :-)

www.exilecycles.com/index.php?section=16
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Never kwestia grubości laminatu, jaki utwardzacz i jaka zywica. I najważniejsze, mój będzie miał z 2 centymetrowego płaskownika zrobiony stelarz więc spokojnie będzie na tym mozna siadać, jeździć oczywiście gdyby mocowanie nie było do wachacza bo wtedy z utrzymaniem sie na błotniku był by problem :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #24

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Nie do końca ale coś w tym stylu :-) Bober z reguły ma wysoką kierę ja zostane na razie z szeroką i niską. Nie będę jeszcze ciął ramy żeby usubąć mocowan błotnika. chwilowo więc bede śmigal jeszcze z siodłem a nie z siodełkiem na spręzynach :-)

No to ekstra ,czujemy te same klimaty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #25

  • Never
  • Never Avatar
Kolego :* nie chodzi mi o Twoja pasażerkę tylko ogólnie :) Ciekawi mnie czy to jest na tyle twarde że można kogoś za plecami wozić. Widziałem kiedyś haraśka tak zrobionego i gościu mi się żalił że niestety ale kobiecie będzie musiał podziekować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #26

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Nie do końca ale coś w tym stylu :-) Bober z reguły ma wysoką kierę ja zostane na razie z szeroką i niską. Nie będę jeszcze ciął ramy żeby usubąć mocowan błotnika. chwilowo więc bede śmigal jeszcze z siodłem a nie z siodełkiem na spręzynach :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #27

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Cuba błotnik będzie krotki więc tablica będzie z boku :-)
Będzie się kończył kilka centymetrów za osią koła więc opona będzie odsłonięta prawie cała :-)
To samo z przednim. Zainspirowałem się customami robionymi przez jednego gościa w stanach :-)
Never po pierwsze... O golenie mojej pasażerki martwić się nie musisz... Dwa moto będzie solowka bo blotni kbędzie przymocowany do wachacza centymetr nad kołem.
No to bobbera krecisz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #28

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba błotnik będzie krotki więc tablica będzie z boku :-)
Będzie się kończył kilka centymetrów za osią koła więc opona będzie odsłonięta prawie cała :-)
To samo z przednim. Zainspirowałem się customami robionymi przez jednego gościa w stanach :-)
Never po pierwsze... O golenie mojej pasażerki martwić się nie musisz... Dwa moto będzie solowka bo blotni kbędzie przymocowany do wachacza centymetr nad kołem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #29

  • Never
  • Never Avatar
No to niezle!
Taki błotnik ma taka samą wytrzymałość jak oryginał?
Chodzi mi o pasażerke, czy np jak pęknie błotnik to jej opona piczke nie zjara tak że nie trzeba będzie już golić? ;D :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #30

  • Cuba
  • Cuba Avatar
wykrzyknik napisał:
Coś w tym stylu :-)
Jednak tak zupełnie bez żartów, chce zrobić formy do błotników z laminatu :-) Zbiornik od Wariora juz mam, zrobię błotniki i moto nabierze zupełnie inego wyglądu :-) Lamnatu i maty mam jeszcze sporo więc inwestowac nie muszę. Lakier został mi jeszcze z zeszłorocznego malowania :-)
Jedyny wydatek to kabelki do świateł, śrubki, tylna lampa ale na to już mam patent i będzie zintegrowana z błotnikiem a raczej dwie lampeczki :-) I kierunkowskazy.
Jeśli wyjdą tak jak chcę biorę się za kolejne, wtedy będzie je można nabyć na allegro :-)
Powodzenia
Z opisu wynika że robisz coś o czym myślałem.
Co zamieżasz zrobic z tablicą rejestracyjną, może tez wkomponuj ja w tylny błotnik(lekkie wklęśniecie jak w samochodach)
Nie zapomnij o zdjęciach.
Alegro alegrem ale z kolegami wiedzą trzeba sie podzielić
Jeszcze raz powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #31

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Coś w tym stylu :-)
Jednak tak zupełnie bez żartów, chce zrobić formy do błotników z laminatu :-) Zbiornik od Wariora juz mam, zrobię błotniki i moto nabierze zupełnie inego wyglądu :-) Lamnatu i maty mam jeszcze sporo więc inwestowac nie muszę. Lakier został mi jeszcze z zeszłorocznego malowania :-)
Jedyny wydatek to kabelki do świateł, śrubki, tylna lampa ale na to już mam patent i będzie zintegrowana z błotnikiem a raczej dwie lampeczki :-) I kierunkowskazy.
Jeśli wyjdą tak jak chcę biorę się za kolejne, wtedy będzie je można nabyć na allegro :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #32

  • Never
  • Never Avatar
Pewnie pali oponami w domu;)
Jak założysz duży wentylator na kominie to ten czarny dym z domu Ci zniknie ;D
Tylko faze dobrze podłącz bo może być niebaUUdzo
:**
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #33

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
O widzisz musze do niego piknąć :-) Ja swoje stare zostawiłem w wulkanizacji, teraz żałuje :-( szcsegolnie przedniej bo bardzo by mi sie przydała :-(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #34

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Wykrzyknik. Zapytaj Uploada. Zmieniałem tylną oponę w motostylu. Może jeszcze mają.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pilna sprawa potrzebuję opon!!!!! 13 lata 11 miesiąc ago #35

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Taka troszke nietypowa sprawa. Potrzebuję dwie opony na felgi 16. Przód najlepiej szerokość 130 tył 160 lub szersza. Najlepiej łyse, zużyte. Jeśli jest ktoś w okolicach Wawy kto mógł by mi na dwa, trzy dni użyczyć takich opon będe wdzieczny. Od razu mówię, że nie sa mi potrzebne do jazdy :-) Oddam w nienaruszonym stanie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena