UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-)

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #1

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Jurek sprawdzałes czy tylko klamke wypolerowałes na błysk???? :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #2

  • NightRider
  • NightRider Avatar
To prawda w przeciwieństwie do mojego mototykla jestem bardzo ale to bardzo ekonomiczny. Efektem piątkowego spotkania z Wykrzyknikiem był straszny kac i aluminiowa, klamka hamulca wypolerowana na błysk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #3

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
A Jurkowi piwa ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #4

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Dzięki Wykrzykniku dzięki Panowie. Opisuję tylko rzeczywistość własnymi oczami. Jest mi niezmiernie przyjemnie jak ktoś to przeczyta. Rzeczywiście ostatnio zapomiałem napisać, że Wykrzyknik był chory. Ledwie stał na nogach a powiedział, że będzie walczyć do ostatniej kropli krwi. No i wywalczył. Zreanimowaliśmy sprzęta tak że chodzi lepiej niż wtedy kiedy go kupowałem. (co za gość!!!) Jakoś mi to umkneło. O 2 w nocy byliśmy strasznie zmęczeni i jednocześnie radośni. A na Wykrzyknika zawsze można liczyć. Nawet jak jest chory i opije się za dużo kawy. Przy okazji, nie można Wykrzyknikowi pozwolić pić za dużo kawy!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #5

  • Never
  • Never Avatar
:dobrarobota
pozazdroscic znajomosci
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #6

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Spoko, dawaj bo wtedy latwiej bedzie od razu czytajac forum, wejsc do jego czesci :dobrarobota
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #7

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Czasami czytam Nightowe perypetie i przyznaję że miałem zamiar mu zrobic bloga na stronie o ile będzie chciał?
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #8

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Miło się czyta, że ktoś kogoś poznał i się nie zawiódł. Gratuluję Wykrzykniku zarówno otwartości jak i koleżeńskiej "reklamy". Dla mnie takie niewymuszone wyznania wiele znaczą. Szacun koledzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #9

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Hooohhhoo........... coś tu wyczuwam następną klubową zakładkę WRS OG w temacie. :moto:
Night i Wykrzyknik szacun dla was do stolycy slę.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie! Szczególnie ty Wykrzykniku i ty Nightcie tak trzymać. Nieskromnie mogę powiedzieć, że dla mnie też jesteście mi bliscy jak bracia (a jak to między rodzeństwem czasem jest miodzio, a czasem nie). Tak naprawdę to to o czym piszesz jest istotą dobranej grupy kumpli - przyjaciół, którzy tworzą byt zwany pewną społecznością jaką są wszyscy użytkownicy forum i członkowie WRS Brotherhood OG.

Szacun Panowie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jeśli nie czytacie to czas najwyższy zacząć :-) 13 lata 11 miesiąc ago #11

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Mam nadzieję, że sie Jurek nie obrazi, że mu tu taką reklamę zrobię, ale uważam, że warto. Sam sporo piszę do portali internetowych, czasem do gazet. I powiem Wam, że sposób w jaki Jurek przelewa slowa na papier jest wyjątkowy.
Wchodźcie i czytajcie perypetie naszej maskotki :-)
Ostatni tekst ze składania sprzęta przeczytałem przed chwilą i powiem Wam, że jak specjalnie sentymentalny nie jestem tak ciepło mi sie zrobilo. To chyba ze względu na to, że ostatni miesiąc spędziłem z Jurkiem w garażu. sporo gadaliśmy, były chwile nerwowe, radosne i śmieszne do łez. Były tez takie, o których wolało by się zapomnieć. Jak moment gdy rumak Jurka przestał dychać...
Zapomniał tam tylko dopisać, że po tym jak powiedzial, że zawozi sprżeta do seriwsu. Wstałem i powiedziałem żeby zapomniał, że może jechac do domu jak jest zmęczony ale ja nie wyjde z garażu do puki motor nie będzie działal. Tego dnia bylem chory, ledwo łaziłem i czułem się koszmarnie.
Muszę przyznac, że Jurka gwiazdka to sprzet z wielką duszą. Dzięki niemu mam fantastycznego kumpla a kto wie może i przyjaciela. Juras ma takiego we mnie na pewno do końca życia. No chyba, że znów zacznie odkręcac manete i powie, że mu sprzeta źle poskładałem bo mu padł na nowo a przy remoncie poprzestawia laski i powie że to moja wina :-)
Jeszcze raz zapraszam do czytania Nightowych wpominek motocyklowych :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena