UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przebiegi w sezonie 2011

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #41

  • Villie
  • Villie Avatar
Powiem tak, jak ktoś nie musi, to nie liczy. A jak liczy to albo musi albo chce. Nie rozumiem w czym to komu przeszkadza. Mój duch jazdy na motocyklu wcale na tym nie cierpi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #42

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
NightRider napisał:
:nie: Chyba się nie zrozumieliśmy z tym liczeniem i skrupulatnością i oszczędnością, żeby nie powiedzieć skąpstwem. W zeszłym roku na NightHawka wydałem ponad 14 tys złotych i jak ktoś była na mojej stronie to przeczytał dużymi literami, że nie żałuję żadnej złotówki wydanej na Hawka.

Statystykę prowadzę dla wiedzy. Ja wiem a Ty Anry, Piter czy Wy wiecie?. Czy ktoś z was jest zarażony motocyklinizmem na tyle, aby powiedzieć ile w danym dniu zrobił km? Ile km wyniosła jego najdłuższa i najkrótsza trasa w danym miesiącu, sezonie? Czy ktoś ma tak dużą pasję do tego co robi, że może napisać ile wachy wypił jego motong z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, albo ile kosztowała go jedna chromowana śrubka do mocowania szyby. Ja to wszystko wiem, a wiedza to klucz do ... wszystkiego lepiej wiedzieć i być świadomym a świadomość określa BYT!!! Mój byt motocyklisty. Wiedza jest jak sól, która dodaje smaku potrawom. Ja poprostu wiem i jestem świadomy tej przyjemności.

Poza tym stworzenie danych do końcowych analiz i wniosków wymaga: analitycznych zdolności, systematyczności, dokładności, rzetelności, obowiązkowości i jeszcze kilku innych bardzo pożądanych cech charakteru, których wszystkim życzę. :g:



Night, okaż wyrozumiałość, przecie my wszyscy jeszcze w piaskownicy, a co najgorsze? nie zamierzamy z niej wychodzić :cze:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc ago przez Wróbel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #43

  • NightRider
  • NightRider Avatar
:nie: Chyba się nie zrozumieliśmy z tym liczeniem i skrupulatnością i oszczędnością, żeby nie powiedzieć skąpstwem. W zeszłym roku na NightHawka wydałem ponad 14 tys złotych i jak ktoś była na mojej stronie to przeczytał dużymi literami, że nie żałuję żadnej złotówki wydanej na Hawka.

Statystykę prowadzę dla wiedzy. Ja wiem a Ty Anry, Piter czy Wy wiecie?. Czy ktoś z was jest zarażony motocyklinizmem na tyle, aby powiedzieć ile w danym dniu zrobił km? Ile km wyniosła jego najdłuższa i najkrótsza trasa w danym miesiącu, sezonie? Czy ktoś ma tak dużą pasję do tego co robi, że może napisać ile wachy wypił jego motong z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, albo ile kosztowała go jedna chromowana śrubka do mocowania szyby. Ja to wszystko wiem, a wiedza to klucz do ... wszystkiego lepiej wiedzieć i być świadomym a świadomość określa BYT!!! Mój byt motocyklisty. Wiedza jest jak sól, która dodaje smaku potrawom. Ja poprostu wiem i jestem świadomy tej przyjemności.

Poza tym stworzenie danych do końcowych analiz i wniosków wymaga: analitycznych zdolności, systematyczności, dokładności, rzetelności, obowiązkowości i jeszcze kilku innych bardzo pożądanych cech charakteru, których wszystkim życzę. :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #44

  • anry3
  • anry3 Avatar
Piter,gdzie Ty tyle śmigasz kilosów?Chyba na co dzień jeździsz motocyklem.
Ja przejechałem coprawda połowę tego co Ty i uważam to za sukces,bo co niektórzy
samochodami tyle nie pokonują.A co do kosztów,zgadzam się z Tobą w zupelności.
Ma to być radość z jazdy,przyjemność,a nie liczenie złotówek.
Jak ktoś taki skrupulatny,to niech się przesiądzie na rower.Będzie zdecydowanie taniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #45

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Cuba zgadzam się z Tobą,jeżdżę tyle ile się da.W tym roku ok 12 tyś mil.W ciągu 6 lat zrobiłem 100 tyś km na trzech maszynach.Nie liczę kosztów bo jazda jest dla przyjemności a te zawsze kosztują.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #46

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Jakoś nie widze sensu tych analiz statystycznych, kompletnie mi sie to kłóci z duchem jazdy na motocyklu, no chyba ze ktoś jest księgowym i niema co w tabelkach exelowskich wpisywać. Dobrze ze to podliczenie na koniec sezonu bo jakby przed to pewnie motor przestalby caly sezon w garażu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #47

  • Villie
  • Villie Avatar
Mi pyknęło 12tys km z leciutkim haczykiem w tym sezonie. Rok temu od połowy września do listopada nakręciło się 4,5 tys. Końcówka sezonu jednak chyba w 2010 była lepsza.

Kosztów co prawda nie liczyłem, tylko samo średnie spalanie, które wyszło 5,93 l/100km, więc koszt łatwo można obliczyć uśredniając cenę paliwa na poziomie powiedzmy 5,2 zł daje mi jakieś 3700 wydane na wahe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #48

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4612
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ale chyba tylko w celach statystycznych co ?
Bo i tak sie bedzie jezdzilo :wild: :hej: :g:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #49

  • RAF
  • RAF Avatar
Night . Pełen szacun za statystyki. Chyba sam zacznę analizować koszty.:chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #50

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4612
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
NightRider napisał:
:d: 12 listopada oficjalnie zamknąłem sezon 2011.

Nie narzekaj .... ja w zeszlym 16 listopada :zab:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 5 miesiąc ago #51

  • NightRider
  • NightRider Avatar
:d: 12 listopada oficjalnie zamknąłem sezon 2011. Mój sezon trwał 245 dni i był o 66 dni dłuższy od poprzedniego, 2010.

W tym czasie nakręciłem 6 808 mil czyli 10 956 km. Przejechanie 1 km kosztowało mnie 36 groszy i było wyższe o 42% w porównaniu do ubiegłego roku. Koszt benzyny w sezonie 2011 w stosunku do 2010 wzrósł o 26%.

Pozostała statystyka sezonu na stronie: sites.google.com/site/testankieta/sezon-2011---km-w-siodle.

Z niecierpliwością czekam na sezon 2012.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc ago przez NightRider.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #52

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Zadzwoń wcześniej bo mam plana pojechać w piatek do Lednicy koło Gniezna.Organizujemy tam jak co roku spotkanie motocyklistów na polach lednickich. www.towarzystwomotocyklowe.opole.pl/images/stories/thumbs/L2hvbWV6LjEwOC90b3dhcnp5c2kvd3d3L2ltYWdlcy9zdG9yaWVzL2xlZG5pY2EuanBn.jpg
Ale gdybym nie pojechał to polatamy po Czechach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #53

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Piter miałem być w Jaworzynie ale jakoś tak się to wszystko popieprzyło że się nie dało ale w przyszłym tygodniu wybieram się na stare śmieci do Jeleniej Góry a i o Prudnik zachaczę byleby tylko pogoda dopisała. No to będzie dodatkowy tysiączek. W tym roku jeszcze na południu nie byłem. Więc może śmigniemy do Mikulovic albo dalej na Hradec.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #54

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Jak już kiedyś pisałem, moja wietrzypacha miała na lliczniku setkę tysiakow jak ja nabywalem chyba dwa lata temu. Ten sezon był deszczowy i pękło niewiele tysiakow, ale zawsze pare jest do przodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #55

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
....ale tym czasem mogłeś zawitać do Jaworzyny,ja wprawdzie krótko ale byłem ,zrobiłem sobie solową wycieczkę ..300 mil.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #56

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Piter niezwykły wynik toż to ponad 16 tysssssięcy kilomentrów.

Dla mnie sezon się jeszcze nie skończył cały czas kręcę nowe kilometry. Na koniec napiszę ile.Jeszcze parę wizyt u braci z zaprzyjaźnienych klubów potem gruntowne czyszczenie i na podnośnik do wiosny. ale tym czasem :chopp:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 7 miesiąc ago przez NightRider.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #57

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
W tym sezonie,a jeszcze to nie koniec zrobiłem ponad 10 tyś mil.Czyli średni przebieg .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #58

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
troche tak ale z drugiej strony wole siew przygotowac na nastepny, rozpoczne go dobra wyprawa :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #59

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Ale to co, już ewidentne zakończenie sezonu?
Nie szkoda B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebiegi w sezonie 2011 12 lata 7 miesiąc ago #60

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
aż albo tylko alternator się spalił :kl: troche jest zabawy ale za tydzień odbiore zawioze do domu i zaczne rozbierac hawk-a na najmniejsze elementy. przyda sie mu gruntowne mycie co nie night-cie :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena