UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: linka sprzęgła

Odp: Re: linka sprzęgła 12 lata 11 miesiąc ago #1

  • Upload
  • Upload Avatar
Mają teflon w środku?
Pozdrawiam
Krzysiek
Megula Czarnula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: linka sprzęgła 12 lata 11 miesiąc ago #2

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witaj Jarson

ja dorabialem linke w opłocie w raszynie w AUTOLINKA. Starą dalem na wzór przekuli mi koncowki , linka nowka- jak orginał ,pancerz oplocie stalowym. Z wysyłka 100 zł 3 dni czekania
pozdrowiam bombell
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 12 lata 11 miesiąc ago #3

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Dzięki Minister, zamawiam w takim razie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 12 lata 11 miesiąc ago #4

  • Minister
  • Minister Avatar
Rocker napisał:
Koledzy, ostatnio zauważyłem w moim RS'ie, że jeden włos linki przy klamce już pękł. Niestety serwis w Opolu powiedział mi, że na linkę trzeba czekać 2 miesiące, a ja za miesiąc lecę do Chorwacji i wolałbym mieć to wymienione. Może mi ktoś powiedzieć czy linka z aukcji z tego postu przypasuje do mojego radka z 2005? Sprawdziłem numery po fiszkach i w 2002 roku (w aukcji pisze że pasuje do WS z 99-02) i są różne (2002 rok - 4WM-26335-00-00, a z 2005 numer części to 5MB-26335-00-00). Numery sugerują, że części są inne ale może ktoś z was wie jak to jest z tymi linkami?

Rocker!

Nie przejmuj się różnymi numerami części. Jeżeli chodzi o linki sprzęgła, to mimo różnych numerów częśći, jest między nimi pełna kompatybilność. Linki z 1700 pasują do 1600 i na odwrót. W zeszłym roku miałem taką sytuację osobiście. Strzeliła mi linka (mam 1600). Dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionej firmy (o czym już pisałem) mogłem skozystać z linki do 1700. Pasowała jak ulał. Jeździłem z nią prze 3 miechy.

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 12 lata 11 miesiąc ago #5

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Koledzy, ostatnio zauważyłem w moim RS'ie, że jeden włos linki przy klamce już pękł. Niestety serwis w Opolu powiedział mi, że na linkę trzeba czekać 2 miesiące, a ja za miesiąc lecę do Chorwacji i wolałbym mieć to wymienione. Może mi ktoś powiedzieć czy linka z aukcji z tego postu przypasuje do mojego radka z 2005? Sprawdziłem numery po fiszkach i w 2002 roku (w aukcji pisze że pasuje do WS z 99-02) i są różne (2002 rok - 4WM-26335-00-00, a z 2005 numer części to 5MB-26335-00-00). Numery sugerują, że części są inne ale może ktoś z was wie jak to jest z tymi linkami?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #6

  • jarson
  • jarson Avatar
Witam

Dzięki Panowie zaraz kupuję ta linkę.


Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #7

  • Minister
  • Minister Avatar
margier napisał:
Witam
Tylko sprawdź rocznik swojego moto ta wg opisu pasuje do 2002 roku. U mnie w modelu z 2006 jest jeszcze regulacja na pancerzu pośrodku linki.
Pozdrawiam, Marek

Regulacja w środkowej części linki powinna być w każdej sztuce, niezależnie od tego czy linka jesr do 1600, czy do 1700.

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #8

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
margier napisał:
Witam
Tylko sprawdź rocznik swojego moto ta wg opisu pasuje do 2002 roku.

od 99 do 2002 wiec spoko
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #9

  • margier
  • margier Avatar
Witam
Tylko sprawdź rocznik swojego moto ta wg opisu pasuje do 2002 roku. U mnie w modelu z 2006 jest jeszcze regulacja na pancerzu pośrodku linki.
Pozdrawiam, Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Nie ma różnicy. Linki sprzęgła do 1600 i 1700 spokojnie można zamieniać między sobą. W zeszłym roku strzeliła mi linka (mam 1600). Dzięki uprzejmości znajomej firmy miałem okazję pożyczyć linkę z 1700. Pasowała jak ulał. Jeździłem na niej przez 3 miechy.

:hel:
Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 tydzień ago przez Minister.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

linka sprzęgła 13 lata 1 tydzień ago #11

  • jarson
  • jarson Avatar
Witam

Zerwała mi się linka sprzęgła na allegro znalazłem:
allegro.pl/ir-linka-sprzegla-yamaha-xv-1600-a-wild-star-99-02-i1546000800.html

tyle tylko, że ta linka jest do modelu 1600 a mi trzeba do 1700 czy ktoś może wie czy to będzie pasowało?

Pozdrawiam
Jarek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena