UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #1

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
ŚRUBE JUŻ DOROBIŁEM. DZIĘKI ZA RADY!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #2

  • orcio
  • orcio Avatar
W salonie yamahy pewnie mają ... co prawda zapłacisz pewnie z dychę za głupia śrubkę ale nie stracisz czasu na szukanie ..:dia:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #3

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
ATAK A PROPOS: MOŻĘ KTOŚ MA TAKĄ SRUBĘ ,TO KUPIE? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #4

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
dzięki! jutro odkręcę i bede szukał. a jak nie to dorobie u tokarza. pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Śruba to 10mm,a gwint jeśli dobrze pamiętam ma skok 1.25 mm Możesz sobie odkręcić drugą i szukać podobną lub dwie takie same.Oryginał jest na klucz 12mm a kontra na klucz 14mm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #6

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
Nie zgubiłem tylko już taki kupiłem! CHOLERA! Ale jak kolega 4 lata jeżdził i było ok ,to spokojnie dorobie. :nerw: Napisze jeszcze do poprzedniego właściciela. nie wie ktoś czy to normalny gwint czy jakiś szczególny?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #7

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Sorry, pokręciłem. Już pamiętam. Dołożyłem tylko kontrę w gwint od przodu. Śruby regulacji były po obu stronach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #8

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Taaa, ciekawe. A u mnie z prawej strony od początku nie było śruby, jeszcze lakier był na gwincie:zebol: Chociaż może przy zmianie opony ktoś przeoczył i nie wkręcił tej śruby? Kurde, to było z 4 lata temu, jak dobierałem śrubę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #9

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Śruby napinające pas są z dwóch stron i tak musi być .Nie może być tylko z jednej.Pewnie zgubiłeś.Śruby nie są jednakowo,bo jedna jest wkręcana od przodu a druga od tyłu .Ale muszą być dwie!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #10

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
Dzięki! bo już byłem zdenerwowany,Śrube zrobi mi znajomy z chromoniklu! jeszcze raz dzięki za błyskawiczną porade i pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #11

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Standardowo jest po lewej stronie, prawa jest pusta. Jak nie potrafiłem ustawić idealnie pasa, to wkręciłem również na prawą stronę śrubę. Możesz to zrobić, ale zabezpiecz ją czymś, by potem rdzą/śniedzią nie szpeciła motocykla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ŚRUBA NAPINAJĄCA PAS 12 lata 9 miesiąc ago #12

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
Witam! czy śruba napinająca pas ma być po obu stronach koła? bo mam tylko z lewej strony, i się trochę wk.... . Proszę o jakieś info! DZIĘKI!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena