UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: regulacja zaworow

regulacja zaworow 12 lata 8 miesiąc ago #1

  • max power
  • max power Avatar
:cze
witam wszystkich
mam pytanko dotyczace regulacjij zaworow w road starce 1600..
moja motorynka ma przejechane 45tys km..kupilem ja z przebiegiem 41 tys km i nie mam pojecia czy poprzedni wlasciciel regulowal zaworki przy niej ..jak to mozna sprawdzic i po czym poznac ze trzeba zrobic regulacje...???
Po walce z moim gaznikiem i regulacja mieszanki paliwko-powietrze wreszcie swiece wygladaja tak jak powinny...ale jak sprzecik chodzi na zimno to znaczy do puki sie dobrze nierozgrzeje to jakos dziwnie wydech chodzi, mam nadzieje ze nic nie narozrabialem..co prawda zabijelem z 3 komplety swiec zanim wyregulowalem pms srubke ...wrzuce jutro film moze ktos bedzie mial jakis pomysl co sie dzieje z moim sprzetem..czy to zaworki czy cos jeszcze innego...co ciekawe ze jak sie sprzet rozgrzeje chodzi calkiem ..calkiem ..
dziekuje z gory za odpowiedzi :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.025 s.
Zasilane przez Forum Kunena