UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #1

  • Gutek
  • Gutek Avatar
Przecież napisałem ze nie jest potrzebne, mozna ustawic bezposrednio na motocyklu. Oprogramowanie to se moza w PowerComandera wgrywac ale po co wydawac kase
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #2

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam Gutek
a masz jakies oprogramowanie.?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #3

  • Gutek
  • Gutek Avatar
W Warriorze mozna przeprogramowac oryginalny komputer nie sa potrzebne zadne powercomandery itp. Mozna regulowac dawke paliwa na kazdy z cylindrow oddzielnie na zegarach motocykla ;) Ja robiłem tak ze sprawdzilem kolor swiec byly białe czyli za mało paliwa, wiec podnosilem po trochu przejechałem np 20-50 km sprawdzalem znowu i regulowałem

Ogólnie wydaje mi sie choci toche ciszej a moze sie przyzwyczailem, nie bylem na hamowni po zmianach. Przed mi pokazało 85km i 148niutonów. Wydaj mi sie że po zmianach ma maxymalnego kopa przy wiekszym zakresie obrotów. Musze skoczyc na wiosne na hamownie
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc ago przez Gutek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #4

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam Gutek
a masz jakies oprgramowanie do warriora - czy
zmiany duzo daja?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #5

  • Gutek
  • Gutek Avatar
nie mam mi nie przeszkadza ich dziek, jak sobie przeprogramowałem komputer pod wydechy i filtry KN to jest nawet cichszy. Poszukaj na bub.com
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #6

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam Gutek
masz takie wklady do tych kominów ,pokazal bys fote to bym dorobil ,bo nie idzie wytrzymac podczas jazdy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #7

  • Gutek
  • Gutek Avatar
pewnie masz te co ja sa do nich dedykowane wygłuszenia, a koncówki sa zdejmowane
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #8

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam Gutek
problem w tym ze u mnie kominy sa krotkie - z BUBA i maja koncowki pod kątem - i niewiem czy sa do tego jakies wklady
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #9

  • Gutek
  • Gutek Avatar
jesli chodzi o przebarwienia to najlepiej jest brac wydech z osłonami wtedy sie nie przebarwi, można chromowac ale za jakis czas bedzie znowu, albo malowanie proszkowe ceramiczne. Mozna owinąc czarnym bandażem do wydechów też fajnie wygląda.

szczerze to ja jak szukałem wydechu to najbardziej podobał mi sie dzwiek i takie mam BUB JUG Huggers. nie przebarwiają sie, jedyny probelm to ze mozna poszorowac nimi troche na zakretach jak moto jest obnizone albo jak to sie dobrze składa.

tu masz link do amerykanskiego forum Warriora, temat z wydechami, masz tam fotki wiekszosci dostepnym wydechów do Warriora z podpisami.

www.rswarrior.com/forums/10-warrior-pics-vids/147995-exhaust-photo-thread-20.html
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc ago przez Gutek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #10

  • Gutek
  • Gutek Avatar
ładny sprzęt, kompletna seria identycznie wyglądał moj jak go kupiłem ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #11

  • tosiek
  • tosiek Avatar
Pochwale się to moja miła tylko zdjęcia jeszcze z salonu z przed miesiąca

www.lidor.pl/Produkt/moto129,68_xv1700_warrior_midnight_2007_sprzedany.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #12

  • tosiek
  • tosiek Avatar
Witam.Może być używka tyle tylko czy na te przebarwienia jest sposób by rurki wyglądały na nowe i nie przebarwiały się w przyszłości(lakier proszkowy? nie wiem jak z trwałością) poza tym daj foty tego wydechu A cha i jeśli masz próbki jak pracują to wyślij.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #13

  • Gutek
  • Gutek Avatar
ogólnie z używkami do Warriora to jak sie co trafi nie ma tego za dużo, a jakie masz wyfechy może uda sie wygłuszenie do tych kupić albo sa uniwersalne tylko średnica jest potrzebna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #14

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam Gutek
a w jakich pieniadzach masz uzywki najlepiej z wkladami bo moje sa krótkie i puste - łeb urywa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #15

  • Gutek
  • Gutek Avatar
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

co do wydechów to do warriora o takim krztałcie to chyba tylko Morton produkuje, moge załatwić używke troche przebarwiona i malowanie proszkowe nówka to z 700$ + przesyłki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #16

  • tosiek
  • tosiek Avatar
mam rodzinkę w Chicago tylko nie kumaci i musiałbym im czarno na białym napisać link jaki podać więc jak masz możliwość to ile pieniądzorów trza bulnąć? a co do kiery to szukam czarnej jak dasz maila to ci wyśle zdiątko jakiej pragne mój mail to
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. szukam też czarnych wydechów tego typu
www.vanceandhines.com/store/touring/fullsystems/46039
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #17

  • Gutek
  • Gutek Avatar
Tosiek ja tez mam felge poszerzony i przespawaną na 18" taka sprowadzilem z USA, podobno ktos to w Polsce robi ale z wielkimi problemami, jak cos to moge pomóć cos z USA ściągnąć. A jak chcesz kiere to mam nowego T-bara do sprzedania, taka sama jak na moim Worriorze zerknij w galerii na moje fotki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #18

  • bombel74
  • bombel74 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • motocykle - z tego sie nie wyrasta
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
witam
felgi nie zmienialem , w takim wydaniu przyplynął z usa ,jest 18" - z tego co wiem to przerabiają z 17" -troche pracy tokarskiej i spawania,, no i materiał
jazda ok niema problemow z zakretami a zuzycie to według pomiarów (tankowanie do pelnego) to ok 5,7 - 6,3 przy predkosciach 100-120 km/h ok 7 przy 140 , jazda po miescie -troche powkur... - bmki , i plastiki to juz ok. 9- 10 literkow
naj mniej pali do 2500obr/min
jak na taką pojemnosć i osiagi no i przyjemnosć z jazdy to uwazam ze norma
Ostatnio zmieniany: 12 lata 5 miesiąc ago przez bombel74.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #19

  • tosiek
  • tosiek Avatar
Witam.bombel czy zmieniałeś felgę a jeśli tak to jaką założyłeś.Poza tym jak wasze wrażenia z jazdy na takim kapciu(zakręty,zużycie itp) mam wariota z 2007 wersja midnight black chciałbym troszkę powydziwiać,tj kiera wydechy tylny kapeć tylna lampa i tab z boczku.Jednak nie jest to proste gdyż mało info na necie (warioty w mniejszości):kij:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warriat jaką oponę wcisnąć beż poszerzenia wahacza 12 lata 5 miesiąc ago #20

  • Gutek
  • Gutek Avatar
na fabryczna felge 210 ale nie polecam bo szybko sie zuzyje jest za waska na ta felge. Przy zmienianej feldze na 18" 240 wchodzi po delikatnym szlifowaniu wahacza, szerzej to juz tylko z przeróbką wahacza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena