UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów

Odp: gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów 12 lata 7 godzin ago #1

  • Artur715160
  • Artur715160 Avatar
samouleczenie. Wychodzi na to ,że zalałem sprzęta i niedomagał. Na poniedziałek zamówiłem świece denso co ciekawe po 6.50zł w hurtowni i wymienie profilaktycznie. Jeździłem wczoraj i wszystko było ok.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów 12 lata 15 godzin ago #2

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Ja zmieniłem filtr na otwary o zaczęło sie strzelanie z tlumikow. Teraz biorę dodatkowe dusze i zaczynam zabawę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów 12 lata 15 godzin ago #3

  • Minister
  • Minister Avatar
Z którego baniaka strzela w wydech? Czy aby nie z tylnego? Jeśli tak to mogą być pierwsze objawy SVS-a. Wymień świece i zobacz co będzie. Jednak coś mi się wydaje, że niewiele to zmieni.

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów 12 lata 1 dzień ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Grzebales coś z filtrem?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

gaśnie przy zejściu z wysokich obrotów 12 lata 1 dzień ago #5

  • Artur715160
  • Artur715160 Avatar
i się zaczeło. Wczoraj jadąc moto zaczeło mi gasnąć przy zejściu z wysokich obrotów. Nie wiem co może być tego przyczyną. silnik po zgaśnięciu zachowuje się jak by był zalany. Nie chce odpalić a po odpaleniu chodzi nierówno. I jeszcze przy odpuszczeniu z gazu strzela w wydech. Jadę wymienić świece . chyba że ma ktoś inne podejrzenia co do problemu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena