UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prosiłbym o Pomoc

Odp: Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • kiwak
  • kiwak Avatar
w gazniku sie nic nie czysci tak po prawdzie. Jak dobrze działa to najlepiej nie ruszać. Ja miałem gaznik co przejechał 100 tyś km i chyba jako pierwszy go rozbierałem. Był czyściutki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • Sebolek
  • Sebolek Avatar
kiwak napisał:
Sebolek, na sprzegle sie JESZCZE nie znam bo nie wymienialem ale gaznik mozesz wpasc - rozbierzemy, zobaczymy

oki bede mial na uwadze jak co to sie odezwe bo i tak chciałem przed nowym sezonem wyczyścić gaznik i wyregulować
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Sebolek, na sprzegle sie JESZCZE nie znam bo nie wymienialem ale gaznik mozesz wpasc - rozbierzemy, zobaczymy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Raf, ale gdyby paliwa/mieszanki brakowalo to by sie chyba dlawil raczej... A dławi sie na tym 5 biegu ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #5

  • Sebolek
  • Sebolek Avatar
WITT33 napisał:
A gaźnik rozebrany? jaka jest dysza główna? ile dajesz gazu po przejściu na 5 bieg i jaką masz wtedy prędkość ?

gażnika nie rozbierałem bo na tym kompletnie się nie znam,jaka jest dysza też nie wiem,a gazu dodaje zawsze tak samo równomiernie i delikatnie a predkość ok 100-110 km/h
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #6

  • Sebolek
  • Sebolek Avatar
czasami to znaczy nie za kazdym razem, moze zdarzyło sie to z 4 razy,nie wiem od czego to jest uzależnione bo jezdzę tak samo za każdym razem.Dziekuje za radę
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #7

  • WITT33
  • WITT33 Avatar
A gaźnik rozebrany? jaka jest dysza główna? ile dajesz gazu po przejściu na 5 bieg i jaką masz wtedy prędkość ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #8

  • Cornmencita
  • Cornmencita Avatar
witaj.Co to znaczy "czasami"?Od czego jest to uzaleznione?Sprzeglo by sie slizgalo za kazdym razem gdy jestes na wysokim biegu,a obroty by rosły.Ja stawiam nna brudny filtr paliwa lub powolna smierc stykow w pompie paliwa.Spróbuj tez zdjac na próbe,wezyk z odpowietrzenia zbiornika paliwa(pod konsolą).Moze tez zacinac sie zaworek iglicowy plywaka w gaźniku.Po kolei metodą eliminacji dojdziesz do usterki.Powodzenia!Raf
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez Cornmencita.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... sprzęgło bym oblukał ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #10

  • Sebolek
  • Sebolek Avatar
wydaje mi się że tak, delikatny luzik jest tak jak było napisane gdzieś na necie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #11

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Linkę sprzegla masz dobrze podregulowane?
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosiłbym o Pomoc 11 lata 5 miesiąc ago #12

  • Sebolek
  • Sebolek Avatar
W mojej Gwiazdeczce mam pewien mankament a mianowicie co jakiś czas zdarza się tak ze po wrzuceniu 5 biegu motocykl traci całkowicie moc pomimo dodawania gazu nic się nie dzieje ani obroty nie rosną ani motocykl nie przyspiesza poprostu motocykl zwalnia,po zejsciu na 4 bieg i z powrotem na 5 wszystko jest ok motocykl śmiga jak powinien.Prosze o Pomoc

LwG
Sebolek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena