UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jaka Kanapa ?

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #1

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 950
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
wemar napisał:
I swój :polew:

PS. Lord, wysłałem do Ciebie jakiś czas temu email, bo straciłem kontakt tel.

musiał być w spamie który z automatu kasuję, spróbuj raz jeszcze. :sor:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
I swój :polew:

PS. Lord, wysłałem do Ciebie jakiś czas temu email, bo straciłem kontakt tel.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 2 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #3

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 950
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
wemar napisał:
Kanapa z fotki to Corbin. Jest specyficzne, bo mocno wyprofilowane i dość twarde w pierwszym kontakcie. Ta kanapa wymusza zajęcie określonej pozycji i nie każdemu to pasuje. Czasem pomaga zmiana ustawienia kierownicy. Ja dodatkowo przestawiłem podesty i mi ta kanapa pasuje.
Bardziej wygodna jest kanapa Mustanga, ale też ma specyficzny profil, tyle, że jest bardziej miękka. Obie wymuszają przesunięcie bioder do przodu i pozwalają obniżyć biodra o kilka cm. Osoby niższego wzrostu to docenią.
Oryginalna kanapa do 1700 jest miękka, ale praktycznie płaska - nie daje podtrzymania bioder. Do tego pozycja kierowcy jest podniesiona o ok. 7 cm. Jest o tyle dobra, że na dłuższych trasach bez problemu można szukać tyłkiem wygodnej pozycji i nie cierpnie się tak szybko.

Jedno co zauważyłem, to to, że sama zmiana kanapy niewiele daje. Trzeba jeszcze poszukać sobie pozycji - wysokość i odległość do kierownicy (reisery - ustawienie lub wymiana na inne) oraz ustawienie padalerii.
Przy złym ustawieniu kierownicy - co z tego, że wygląda ładnie, jak jest niewygodnie - pierwsze dostają dłonie (cierpną), potem pośladki, a w dłuższym czasie (użytkowania, a nie jazdy) dostaje popalić kręgosłup lędźwiowy.

własnie opisałeś mój przypadek :lek:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Kanapa z fotki to Corbin. Jest specyficzne, bo mocno wyprofilowane i dość twarde w pierwszym kontakcie. Ta kanapa wymusza zajęcie określonej pozycji i nie każdemu to pasuje. Czasem pomaga zmiana ustawienia kierownicy. Ja dodatkowo przestawiłem podesty i mi ta kanapa pasuje.
Bardziej wygodna jest kanapa Mustanga, ale też ma specyficzny profil, tyle, że jest bardziej miękka. Obie wymuszają przesunięcie bioder do przodu i pozwalają obniżyć biodra o kilka cm. Osoby niższego wzrostu to docenią.
Oryginalna kanapa do 1700 jest miękka, ale praktycznie płaska - nie daje podtrzymania bioder. Do tego pozycja kierowcy jest podniesiona o ok. 7 cm. Jest o tyle dobra, że na dłuższych trasach bez problemu można szukać tyłkiem wygodnej pozycji i nie cierpnie się tak szybko.

Jedno co zauważyłem, to to, że sama zmiana kanapy niewiele daje. Trzeba jeszcze poszukać sobie pozycji - wysokość i odległość do kierownicy (reisery - ustawienie lub wymiana na inne) oraz ustawienie padalerii.
Przy złym ustawieniu kierownicy - co z tego, że wygląda ładnie, jak jest niewygodnie - pierwsze dostają dłonie (cierpną), potem pośladki, a w dłuższym czasie (użytkowania, a nie jazdy) dostaje popalić kręgosłup lędźwiowy.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #5

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 950
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
kilkaset ? to bym tak chciał...moje siodło już po 60 km. daje się we znaki ,dlatego dałem do przerobienia.
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jaka Kanapa ? 5 lata 2 miesiąc ago #6

  • Marek5531
  • Marek5531 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 37
  • Oklaski: 1
Mam cos takiego,z taka kupilem encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRhmQ5jYgjbQQYbRwTSRsfUakAqMu7KbkSWG75CM3cHBDpf90jtrg
Po kilkuset km dupsko mam zagotowane.Zakupic oryginaly czy cos innego,lepszego ?
Co polecacie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena