UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Odzież termiczna

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie no na Himalaje się nie wybieram. Ja lubię być lekko ubrany. Podkoszulka, jakiś lekki Polar i skóra. Wystarczy. Nawet jak jest temperatura minusowa nie wariuję z odzieżą. W przypadku przegrzania zaczynasz się pocić a to woda na młyn do wychłodzenia ciała. To niby badziewie z Decathlona sprawdziłem i na moje oczekiwania zdało egzamin. Jak się zacznie pieprzyć z tytułu tych bez mała 20 zł, płakać nie będę. Do śmieci i po cherbacie. Nie stać mnie na dużą szafę na ciuchy których nie ubieram.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #2

  • Torturro
  • Torturro Avatar
parokrotnie jezdzilem w Himalaje w koszulkach Decathlonu i to badziew straszny. Owszem cieplo - ale prozaiczne problemy - ledwo mozna dlon przecisnac przez rekaw (zeroelastyczne) - bardzo kiepsko z odprowadzaniem potu - co drugi dzien chodzilem w bawelnie i bylo lepiej. Koszulka z krotkim rekawem po praniu wygladala jakby ja jadl nosorozec dwa tygodnie. Decathlon to takie Tesco - dobre to maja nie wiem - zeliwo do sztangi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #3

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Dzięki za info.Z tego wniosek,ze moje koszulki za wyjatkiem tej z ruki sa do luftu..No to może faktycznie w tym deckatlonie to cos dobrego.! sorry !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Zdziwiłbyś się, jak capi bielizna za 3000 zł - tyle kosztuje komplet w Himalaje.
Wszystkie są robione z tworzyw sztucznych. Pytałem się o to czy masz bieliznę thermo, czy funkcyjną, bo choć wyglądają podobnie i czasem nawet w sklepie mają zły opis, to zdecydowanie się różnią swoimi właściwościami. Z bielizny funkcyjnej pot będzie się lać, bo take ma zadanie. Tyle tylko, że bielizna funkcyjna nie nadaje się na ubiór motocyklowy. Ona jest dla biegaczy, rowerzystów i innych wykonujących ćwiczenia wyzwalające dużo ciepła i potu. Zdecydowanie nie jest ich zadaniem zapewnić komfort termiczny, komuś kto siedzi prawie cały czas w bezruchu.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): longjohn

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #5

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Odziez termiczna powinna odprowadzac z czøowieka pare wodna i umozliwic skórze oddychanie.
Niestety niektóre tkaniny sa termo tylkoz nazwy,a "'plastikowe'tworzywo koszulki po zdjéciu z figury
normalnie wytwarza nieprzyjemny zapach.Byc może te z decatlonu sa dobre. I niech tak będzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #6

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Nie mylisz odzieży thermo z funkcyjną? To dwie różne bajki.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #7

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
ostrożnie z takimi niemarkowymi produktami. O ile w gatkach "termo" da sie wytrzymać to koszulki sa fatalne.
pot leje sie rekawami,bo przepuszcalnośc pary wodnej żadna. Mam takich kilka. Jedyna coś warta i faktycznie się sprawdza to Ruka..Pozostałe leżą w szafie ,bo szskoda wyrzucić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #8

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Jakiś czas temu pisałem tutaj o zaletach takich lekkich ubiorów w połączeniu z podgrzewana kamizelka i ewentualnie podgrzewanymi rękawiczkami na chłodniejsze dni,super sprawa,ja osobiście wykorzystuje kilka snowboardowych ciuszkow do jazdy motocyklem,
A ta cena to za darmo :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odzież termiczna 6 lata 5 miesiąc ago #9

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Właśnie dzisiaj całkiem przypadkowo trafiłem do Decathlonu. Mają w bardzo przystępnej cenie za 19 zł podkoszulki ocieplane. Jest to wprawdzie dla narciaży i snowbordzistów, jednak po przymiarce stwierdziłem, że na moto będzie się idealnie w jesienne wieczory nadawała. Zamiast ubierać ponad przeciętnie grubo, można ubrać termiczny ciuch i mimo wszystko być nieskrępowanie ubrany.
Dla zainteresowanych wrzucam fotkę opakowania:

Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 6 lata 5 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): artek, lukezbrus
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena