UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /joomla/libraries/src/Language/Text.php on line 321

TEMAT: 1% dla żony motocyklisty

1% dla żony motocyklisty 8 lata 3 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Poniżej cytuję prośbę kolegi - motocyklisty, o wsparcie jego żony w walce z rakiem.

Zwracamy się do ludzi dobrej woli – rak atakuje znienacka, nagle wywraca życie do góry nogami – prosimy o Twoją empatię, ale też realne wsparcie. Dobrze jest poczuć, że się nie jest samemu na świecie, że nawet ktoś kogo nie znasz przekazując choćby niewielką drobną kwotę wpływa na Twój los, na chwilę go z Tobą dzieli. Wtedy jest lżej.


Przesyłam linki do strony fundacji gdzie są dane które pomogą zbierać pieniądze na leczenie www.alivia.org.pl/skarbonka/beata-gruszczyk/

W związku z możliwością pozyskania 1% z podatku przesyłam warunki jakie muszą być spełnione żeby kwota została zaliczona na rzecz realizacji pomocy:
1. Prawidłowe oraz terminowe rozliczenie podatku PIT przed podatnika
2. Wskazanie przez podatnika w zeznaniu podatkowym Fundacji jako organizacji pożytku publicznego, której podatnik przekazuje 1% podatku, poprzez wpisanie numeru KRS Fundacji Alivia: 0000358654
3. Określenie celu szczegółowego: Program Skarbonka – Beata Gruszczyk 10212
4. Wyrażenie przez podatnika w zeznaniu podatkowym zgody na przekazanie fundacji danych osobowych.
Dziękujemy i pozdrawiamy

Beata, Mariusz, Martyna i Hania
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena