UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Power Commander V a IvansPP

Sprzedam Power Commander V 3 lata 1 miesiąc ago #1

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
LukaszGda napisał:

Tak Majkel gadaliśmy nawet na FB :)

To juz mnie sie w łbie kreci :oj: :czad:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 1 miesiąc ago #2

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
majkelpl napisał:
LukaszGda napisał:
jest nas 7 raiderow w Trójmieście nie ivanizowane zostają zawsze od świateł do świateł z tyłu.

Jestes na fejsie na Forum Raidera ?

Tak Majkel gadaliśmy nawet na FB :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 1 miesiąc ago #3

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
LukaszGda napisał:
jest nas 7 raiderow w Trójmieście nie ivanizowane zostają zawsze od świateł do świateł z tyłu.

Jestes na fejsie na Forum Raidera ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 2 miesiąc ago #4

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Panowie , ciekawa lektura . Dobrze by było , gdyby Tom umieścił to w technicznym , może się to komuś przydać .
No i Miranowi zaśmieciliśmy temat :oj:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 2 miesiąc ago #5

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Mam założony kN i wywalona pokrywę tak jak widziałeś na stronie ivana.
Wydech vh 2in1 najlepszy pod osiągi mi osobiście się nie podoba ten komin. Gadałem z nim przed flashem pc nie jest wymagany chyba że chcesz walczyć o każdy koń i niut dobrze wtedy dokupić autotune do pc, wkrecasz sondy szerokopasmowe i podczas jazdy pisze Ci mapę idealną.
Przed wysyłką wypełniasz formularz z setupem jaki masz a jak masz pytania najlepiej pisz do niego gość jest specem jeśli chodzi o tuning.
Pc5 można wyrwać za 100 dolców na grupach amerykańskich tam wszyscy ivanizuja i sprzedają to za grosze.
Ivan mega poprawia zarządzanie paliwem mój moto wkoncu przestał strzelać po odpuszczaniu a walił na cobrach niemilosiernie
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 miesiąc ago przez LukaszGda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 2 miesiąc ago #6

  • Kruzer
  • Kruzer Avatar
LukaszGda napisał:
Kruzer napisał:
LukaszGda napisał:
Pirania napisał:
LukaszGda napisał:
PC naprawia to co zepsuleś ingerując w wydech filtr powietrza itp. komputer nie jest w stanie uslalić pawidlowego AFR i wtedy na pomoc przychodzi PC który pozwala nam to ponownie zestroić odpowiednią mapą.
Po poprawnym wystrojeniu dojdzie kilka kucy i trochę niuta ale są to wartości symboliczne.
Dynojet na swojej stronie nawet podawał że pc nie służy do przyrostów mocy tylko dostrojenia mieszanki po modach.



Da się sam mam ivana ECU flash pc sprzedane dawno
Ivan najlepsza opcja no i daje parę innych usprawnień co nie daje pc

Witam
Lukasz, możesz rozwinąć wątek, bo jest interesujący :mysli:
Kupiłeś moto z flashingiem ECU, czy wysyłałeś do Ivan's swój ECU?
Z jakimi kosztami należy się liczyć i co z grubsza zmieniło się w parametrach i odczuciach z jazdy?

Nie trzeba paczki do USA słać ma przedstawicielstwo w Grecji cała operacja wysłania ECU do Grecji i powrót trwała równo tydzień koszt całej operacji razem z przesyłkami wyniósł mnie 2300.

Jeśli chodzi o listę zmian
www.ivansperformanceproducts.com/raider.htm

To co ja odczułem najbardziej to dużo mniejsze hamowanie silnikiem po puszczeniu gazu.
Zero strzelania. Spadło spalanie, jeśli jest jakiś przyrost mocy to spowodowany wystrojeniem jest nas 7 raiderow w Trójmieście nie ivanizowane zostają zawsze od świateł do świateł z tyłu.
Miałem pc5 przerabiałem cobre power pro, wszystko sprzedane.

Dzięki, ciekawa lektura - szczególnie wykresy do mnie przemawiają.
Dawałeś air filter kit ?
Zastanawiam się, czemu wywaliłeś PCV, na stronie Ivan's flashują z PCV. Niewiarygodna jest też różnica pomiędzy Cobra dual a V&H 2-1. Czy Ivan's bierze poprawkę przy flashingu na wydech, posiadam Kaliński, o którym pewnie nie słyszeli...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzedam Power Commander V 3 lata 2 miesiąc ago #7

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Kruzer napisał:
LukaszGda napisał:
Pirania napisał:
LukaszGda napisał:
PC naprawia to co zepsuleś ingerując w wydech filtr powietrza itp. komputer nie jest w stanie uslalić pawidlowego AFR i wtedy na pomoc przychodzi PC który pozwala nam to ponownie zestroić odpowiednią mapą.
Po poprawnym wystrojeniu dojdzie kilka kucy i trochę niuta ale są to wartości symboliczne.
Dynojet na swojej stronie nawet podawał że pc nie służy do przyrostów mocy tylko dostrojenia mieszanki po modach.



Da się sam mam ivana ECU flash pc sprzedane dawno
Ivan najlepsza opcja no i daje parę innych usprawnień co nie daje pc

Witam
Lukasz, możesz rozwinąć wątek, bo jest interesujący :mysli:
Kupiłeś moto z flashingiem ECU, czy wysyłałeś do Ivan's swój ECU?
Z jakimi kosztami należy się liczyć i co z grubsza zmieniło się w parametrach i odczuciach z jazdy?

Nie trzeba paczki do USA słać ma przedstawicielstwo w Grecji cała operacja wysłania ECU do Grecji i powrót trwała równo tydzień koszt całej operacji razem z przesyłkami wyniósł mnie 2300.

Jeśli chodzi o listę zmian
www.ivansperformanceproducts.com/raider.htm

To co ja odczułem najbardziej to dużo mniejsze hamowanie silnikiem po puszczeniu gazu.
Zero strzelania. Spadło spalanie, jeśli jest jakiś przyrost mocy to spowodowany wystrojeniem jest nas 7 raiderow w Trójmieście nie ivanizowane zostają zawsze od świateł do świateł z tyłu.
Miałem pc5 przerabiałem cobre power pro, wszystko sprzedane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Power Commander V a IvansPP 3 lata 2 miesiąc ago #8

  • Kruzer
  • Kruzer Avatar
LukaszGda napisał:
Pirania napisał:
LukaszGda napisał:
PC naprawia to co zepsuleś ingerując w wydech filtr powietrza itp. komputer nie jest w stanie uslalić pawidlowego AFR i wtedy na pomoc przychodzi PC który pozwala nam to ponownie zestroić odpowiednią mapą.
Po poprawnym wystrojeniu dojdzie kilka kucy i trochę niuta ale są to wartości symboliczne.
Dynojet na swojej stronie nawet podawał że pc nie służy do przyrostów mocy tylko dostrojenia mieszanki po modach.



Da się sam mam ivana ECU flash pc sprzedane dawno
Ivan najlepsza opcja no i daje parę innych usprawnień co nie daje pc

Witam
Lukasz, możesz rozwinąć wątek, bo jest interesujący :mysli:
Kupiłeś moto z flashingiem ECU, czy wysyłałeś do Ivan's swój ECU?
Z jakimi kosztami należy się liczyć i co z grubsza zmieniło się w parametrach i odczuciach z jazdy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Power Commander V a IvansPP 3 lata 2 miesiąc ago #9

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
PC naprawia to co zepsuleś ingerując w wydech filtr powietrza itp. komputer nie jest w stanie uslalić pawidlowego AFR i wtedy na pomoc przychodzi PC który pozwala nam to ponownie zestroić odpowiednią mapą.
Po poprawnym wystrojeniu dojdzie kilka kucy i trochę niuta ale są to wartości symboliczne.
Dynojet na swojej stronie nawet podawał że pc nie służy do przyrostów mocy tylko dostrojenia mieszanki po modach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena