UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wersja Road Star ........jaki szczegół ?

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #81

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Poza brakiem tabliczki:
- gdzie jest szyba Silverado?
- gdzie boczne kapy na kanapie pasażera?
Po mojemu to zwykła Midnightstar z chromowanym przodem. A szyba stylistycznie zupełnie odbiega od całości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #82

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Zgadza się,jest to wersja jak nazwa wskazuje limitowana.Wersja Midnight jest normalną wersją produkcyjną a nie limitowaną.Właśnie taka wersja Silver była do kupienia,ale jest już zaklepana przez kolegę z mojego klubu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star 14 lata 1 miesiąc ago #83

  • Minister
  • Minister Avatar
piter 1600 napisał:
Tak też jest,oprócz moto Leona widziałem może jeszcze ze dwa takie.Miały blaszkę z napisem.

Poza tym wersja "Silver Edition" była limitowana ilościowo. Wyprodukowano tego naprawdę niewiele (gdzieś nawet słyszałem, że tylko 1.500 sztuk - ale nie wiem czy to prawda), stąd ta tabliczka z tyłu. Oprócz oznaczenia wersji jest tam kolejny numer egzemplarza.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #84

  • Wojtasm
  • Wojtasm Avatar
Dzięki za opinie. Myślę że warto by gdzieś zebrać wszystkie informacje o wersjach naszych gwiazdek, czy się różnią, jakie mają cechy charakterystyczne, czym wyróżniają się kolejne roczniki. Była by to ciekawa lektura dla posiadaczy oraz przede wszystkim osób mających zamiar zakupu tegoż motocykla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #85

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Dla mnie więc wniosek prosty - to mi nie wygląda na Silver Edition i tyle. Jak zdejmę oryginalny sissybar i szybę, to nie napiszę w opisie "Silverado".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #86

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Tak też jest,oprócz moto Leona widziałem może jeszcze ze dwa takie.Miały blaszkę z napisem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #87

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Piter, a Silver Edition nie miały jeszcze dodatkowo chromowanej blaszki na błotniku z tyłu (w miejscu Yamahy)? Leon przecież ma Silver Edition - nie dość, że moto srebrne, to jeszcze blaszka jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #88

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Ta wersja jest jak najbardziej oryginalna i fabryczna.Oprócz wersji Midnight Star jest jeszcze wersja Silver Edition,która jest chyba rzadziej u nas spotykana.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star "MIDNIGHT EDITION" ? 14 lata 1 miesiąc ago #89

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Mi tam wygląda dobrze, czarny i dużo chromu tak jak powinno być w wypuście Midnight Star, nie wydaje mi się że coś było kombinowane. Widziałem silniki z tych samych roczników z srebrnym silniku i z czarnym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star 14 lata 1 miesiąc ago #90

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Silnik coprawda w czarnym malowaniu, lagi i półki w chromie, licznik od midnight'a ale konsola jest chromowana a powinna być czarna. Nie wiem co to za sprzęt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star 14 lata 1 miesiąc ago #91

  • Minister
  • Minister Avatar
haytauer napisał:
Wojtasm napisał:
Przeglądając oferty sprzedaży natknąłem się na coś takiego:
moto.allegro.pl/item962393136_yamaha_road_star_wild_star_1600_silverado_czarny.html

i przyznam zdziwiłem się opisem że jest to wersja limitowana "midnight edition". Nie wiem, oświećcie mnie, ale coś tu chyba nie tak. Jeszcze się z taką wersją nie spotkałem. :S

Gościu chyba mysli, że trafi na kogoś kto się nie zna!
Ja także nie widzę tam nic limitowanego hmm ciekawe to mi nawet nie zabardzo podchodzi w pełne silverado. Patrząc na nasze moto z forum to można by powiedzieć że to były i są tylko na zamówienie po 1 sztuce robine moto :side: :side: :side:

Wersje "Midnight Star" rzeczywiście były (np. Night i ostatnio oglądana super sztuka w POLKOMIE). Jednak ta na zdjęciach to przy Midnigt'cie chyba tylko stała, a i to może nie. Jak sobie obejrzałem fotki to odnoszę niejasne wrażenie, że mamy chyba doczynienia ze "składakiem". Rocznik z opisu 2002 (to by się zgadzało jeżeli chodzi o "krój tylnego błotnika i lampy), jednak silnik wyglądem bardziej mi podchodzi pod wersje po lifcie w 2004 czy 2005 (nie pamiętam dokładnie). Poza tym sprzęt ma cholernie sterane np. obudowy przełączników i klamki. No i budzik - ten jest rzeczywiście z wersji Midnight, a reszta rzeczywiście bradziej pod "Silverado". Sam już nie wiem..., może się czepiam i doszukuję drugiego dna, tam gdzie go nie ma.

:czesc: :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Wersja Road Star 14 lata 1 miesiąc ago #92

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Wojtasm napisał:
Przeglądając oferty sprzedaży natknąłem się na coś takiego:
moto.allegro.pl/item962393136_yamaha_road_star_wild_star_1600_silverado_czarny.html

i przyznam zdziwiłem się opisem że jest to wersja limitowana "midnight edition". Nie wiem, oświećcie mnie, ale coś tu chyba nie tak. Jeszcze się z taką wersją nie spotkałem. :S

Gościu chyba mysli, że trafi na kogoś kto się nie zna!
Ja także nie widzę tam nic limitowanego hmm ciekawe to mi nawet nie zabardzo podchodzi w pełne silverado. Patrząc na nasze moto z forum to można by powiedzieć że to były i są tylko na zamówienie po 1 sztuce robine moto :side: :side: :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wersja Road Star ........jaki szczegół ? 14 lata 1 miesiąc ago #93

  • Wojtasm
  • Wojtasm Avatar
Przeglądając oferty sprzedaży natknąłem się na coś takiego:
moto.allegro.pl/item962393136_yamaha_road_star_wild_star_1600_silverado_czarny.html

i przyznam zdziwiłem się opisem że jest to wersja limitowana "midnight edition". Nie wiem, oświećcie mnie, ale coś tu chyba nie tak. Jeszcze się z taką wersją nie spotkałem. :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.055 s.
Zasilane przez Forum Kunena