UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #1

  • spining
  • spining Avatar
TataMichas napisał:
Witam,
TataMichas się kłania. :cze:

Odnośnie sprzęta – zgadza się interesowałem się. Nawet zadzwoniłem do gościa i wymieniliśmy kilka zdań. W zasadzie niczego szczególnego się nie dowiedziałem, ot po prostu zwykła konwersacja kupującego z handlarzem. Więc przyłączę się do opinii bardziej doświadczonych kolegów – jedź zobacz.

Sam miałem tak zrobić z tym sprzętem w weekend ale namierzyłem coś wyjątkowego wśród członków forum i mam wielką nadzieję, że w sobotę dopnę swego :g: :hej: :zab:

P.S. Pamiętaj również o pozostałych poradach mentorów (w tym te o VIN) --> www.yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/forum/41-Kupi%C4%99/36855-Zakup-Gwiazdy-pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99%21?limit=20&start=20
no i wszystko jasne - koszmar !!!!!!
omijac wielkim lukiem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #2

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
No oczywiście z partią to beczka, ale przypominam sobie PPPP - Polską Partię Przyjaciół Piwa. Ci to dopiero mieli rozmach, no i Mega zabawę, a tego im zazdroszczę. :polew:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #3

  • Minister
  • Minister Avatar
Z tą nową partią to bym nie przesadzał. Jeszcze, tfu na psa urok, wybiorą nas do Sejmu i co....? :lol:

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #4

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Szanowny Panie Ministrze, :P

Będę na bajzlu! Z pewnością! Muszę się spotkać z ALDKIEM w pewnym konkretnym celu :zab:
Dziękuję za zaszczyt i potwierdzam, iż oczywiście że chciałbym się spotkać i zamienić choćby słów kilka. Podejrzewam niestety, iż na więcej czas mi nie pozwoli – moi kompanierzy podróży mają swoje wymagania - moja żona zresztą też (sporo mnie w domu ostatnimi czasy nie było).
Będę w sobotę, ale dopiero koło południa – mam trochę kilometrów do nakręcenia do celu. :nerw:

Jednakże, nie wiem czy podjęta rękawica spotkania nie okaże się dla mnie zbyt ciężka? Pamiętaj, że ja w sztuce patrzenia w Gwiazdy, to ja na razie zaledwie teoretyk jestem. :piw:

Znajdziemy się. Z pewnością! Mój nr 661 604 547. Do zobaczenia "na żywca" - nie zajmujmy koledze tematu. :nie:


LWG (Lewa W Górę) – nowa partia motocyklistów? :P
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #5

  • Minister
  • Minister Avatar
Tata Michaś!

Jakbyś był w W-wie na bajzlu w sobotę i miał ochotę na spotkanie w realu to dzwoń do mnie (509 008 009). Miło byłoby poznać tak zacnego usera forum.

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #6

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Witam,
TataMichas się kłania. :cze:

Odnośnie sprzęta – zgadza się interesowałem się. Nawet zadzwoniłem do gościa i wymieniliśmy kilka zdań. W zasadzie niczego szczególnego się nie dowiedziałem, ot po prostu zwykła konwersacja kupującego z handlarzem. Więc przyłączę się do opinii bardziej doświadczonych kolegów – jedź zobacz.

Sam miałem tak zrobić z tym sprzętem w weekend ale namierzyłem coś wyjątkowego wśród członków forum i mam wielką nadzieję, że w sobotę dopnę swego :g: :hej: :zab:

P.S. Pamiętaj również o pozostałych poradach mentorów (w tym te o VIN) --> www.yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/forum/41-Kupi%C4%99/36855-Zakup-Gwiazdy-pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99%21?limit=20&start=20
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Banki 12 lata 11 miesiąc ago #7

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Jedź TU i nie szukaj nic innego. :g:
Już kilku z nas pomyka Polkomowymi gwaizdami i wsio jest OK :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #8

  • Minister
  • Minister Avatar
Rzuć okiem na wątek "Zakup Gwiazdy - pomóżcie proszę" w temacie "Kupię". Przeczytasz i będziesz wiedział wszystko. Jakbys był zainteresowany wskazaniem źródeł skąd możesz nabyć pewną Gwiazdkę odezwij się na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #9

  • spining
  • spining Avatar
GOJA napisał:
nie czytasz forum
Tatamichas juz interesował sie tym road starem
z działdowa nie jest daleko do włocławka trzeba jechac i samemu sie przekonac , bo kazda opinia jest na nie
,, niewierny Tomasz " nie dotke to nie uwierze
tzn? rozjasnij mi temat; moze szkoda mojego piatkowego czasu - z gory dzieki
spining
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #10

  • GOJA
  • GOJA Avatar
nie czytasz forum
Tatamichas juz interesował sie tym road starem
z działdowa nie jest daleko do włocławka trzeba jechac i samemu sie przekonac , bo kazda opinia jest na nie
,, niewierny Tomasz " nie dotke to nie uwierze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #11

  • orcio
  • orcio Avatar
spining napisał:
na piatek jestem umowiony w celu ogledzin
Pojawia się ta sztuka w innym wątku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #12

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Zapraszamy wpierw do przywitalni. Taka jest na naszym forum zasada

pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

jestem na etapie poszukiwan 1700 - prosze o pomoc 12 lata 11 miesiąc ago #13

  • spining
  • spining Avatar
na piatek jestem umowiony w celu ogledzin - co sadzicie???

allegro.pl/okazja-2005-yamaha-xvs-1700-silverado-road-star-i1626161315.html

dziekuje
spining
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena