UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę?

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... jak by co ... dzwoń ... pisz ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Witam ponownie!

Postanowiłem, że spróbuję wytrzymać do wiosny. Będę miał więcej kapusty ukiszonej, teraz i tak już bym nie pojeździł... :(

No chyba że faktycznie trafi się "prawdziwa okazja". Tak jak napisałem wcześniej - mam totalny zamęt w głowie. Serce i rozum, rozumiecie... :)

Tak więc wszystkich zaangażowanych przepraszam, nie musicie się specjalnie wybierać oglądać tej maszyny.

Pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #3

  • Kożuch
  • Kożuch Avatar
Ja wystawiłem znów swojego Radka na sprzedaż allegro.pl/yamaha-road-star-xv-1700-2004-rok-i2763218452.html jak będziesz zainteresowany to dzwoń, dogadamy się
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #4

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Ok. Pzdr ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #5

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Jestem za. Będę się kontaktował.
Pzdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #6

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Skygge mam Kumpla, który załatwia dobre kredyty, a co do transportu to możemy dogadać przez telefon ... kwestia czego oczkujesz od życia ... uważam, że można spotkać się po 11 listopada gdzieś na piwku i przetrawić temat ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #7

  • Rychu87
  • Rychu87 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 34
  • Oklaski: 0
Jak by co to ja też mogę to obejrzeć w tym tygodniu bo będę w pobliżu no i transport też mogę załatwić, oczywiście artek wyszedł pierwszy wyszedł z inicjatywą tak że się nie wpycham tylko mówię jak by coś się zmieniło. A co do maszyny to 1600 jak 1700 jest super. Pozdrawiam...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #8

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Dzięki za odzew, miałem mieć w założeniu około 20k ale miałem z puszką przeboje i budżet zmalał. Biorę też pod uwagę w takim wypadku xvs 1100, ale wizualnie xv1600/1700 bardziej mi pasuje, ze względu na silnik który jest piękny a nie taki "rozkraczony" jak w dragu. Czarny jeszcze jakoś wygląda. No i to nieszczęsne sprzęgło rozrusznika... Sam nie wiem co robić, na razie mam mętlik. Mogę jeszcze coś przyoszczędzić i w maju znów mógłbym mieć te 20k (w tym już liczę kredyt, bo gotówy to nie będę tyle miał, nie ma szans).
Ale też nie chcę brać więcej kredytu bo chciałbym coś przy tym motorze zrobić i trochę pojeździć a nie patrzeć się tylko na niego bo nie ma za co zatankować :) Takie dylematy... Co do transportu: Ile kosztowałoby przewiezienie z takiego powiedzmy Lubaczowa do Krakowa? To będzie ok. 250km... Bo chciałem założyć hak do auta, wypożyczyć przyczepkę i pojechać, ale może to się okazać ekonomicznie nieuzasadnione. Dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
allegro.pl/yamaha-road-star-xv-1600-wild-star-faktura-vat-i2752467124.html ... jeden z Radków Kumpla, widziałem go po wydarciu z kontenera i jeżdziłem nim jak i trochę grzebałem tzn. oleje świece, fitry i takie tam chodzi fajnie i oprócz sakw nic bym nie zmieniał ... wiem, że ma jeszcze dwa, mogę zrobic foty i pchnąć na maila ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #10

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... aaaaaaaaaa ... często śmigam w towarzystwie xvs 1100 i to im z reguły brakuje "powera" ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #11

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Witt nie zgadzam się z Tobą, że 1600 są mulaste, prześmigałem Europę, Polskę i nigdy nie marudziłem, uważam, że to dobry, prosty i bezawaryjny silnik ... a co do Radka z Lubaczowa mogę go oblukać w okolicach 8,9,10 listopada ... mam do Lubaczowa jakieś 40 km więc przegonię Radka w słusznym celu ... Skygge w razie "w" mogę zapewnić transport ... poza tym Kolega ma 2 godne polecenia Radki (zarejestrowane i ubezpieczone, w tym roku zdarte z USA, dzwoń jak coś 503916833 lub 604835945 ... co do błotnika też można u Niego poszperać ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #12

  • WITT33
  • WITT33 Avatar
No musisz wiedzieć że prawdopodobnie ta 1600 będzie wolniejsza jeśli chodzi o dynamikę od XVS 1100, 1600 ogólnie uchodzą za mulaste i to nie moja opinia a wielu osób. Co mi się nie podoba to pół lagi wersja S (chromowane szklanki) a połowa mat z innego motocykla. Szyba czy sakwy wszystko nieoryginalne też no ale jest road star za jakieś tam przyzwoite pieniądze. Ja osobiście bym wziął nawet kredyt i kupił jakąś 1700 nawet do roboty no ale to moje zdanie niech się ktoś inny jeszcze wypowie ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ogłoszenie z Podkarpacia - ktoś zna tę maszynę? 11 lata 6 miesiąc ago #13

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Witam,

Pomału przymierzam się do zakupu Waldka, ponieważ teraz trochę ceny spadły żona mnie namawia :)) do zakupu już teraz bez czekania na wiosnę.
Wiem, że sporo Was tu jest z Podkarpacia, może znacie tę maszynę i możecie się wypowiedzieć czy warto?
otomoto.pl/yamaha-road-star-xv-1600-M3437324.html
Niestety budżet będę miał mniejszy po ostatniej naprawie pompy wtryskowej w mojej puszcze + stłuczce :boks:
Nie podoba mi sie ta dzika świnia, ale może dałoby się to zdjąć, zaspawać otwory i pomalować błotnik w rozsądnej cenie...
Albo wymienić na nowy: allegro.pl/blotnik-road-star-xv-1700-xv-1600-i2733019367.html
Co myślicie?

Pzdr
Skygge
Ostatnio zmieniany: 11 lata 6 miesiąc ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena