UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Road Star 1600 dla mnie

Road Star 1600 dla mnie 10 lata 7 miesiąc ago #21

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Coś mi nie pasuje ale oczywiście mogę się mylić - rok produkcji 2003 i jeszcze 1600??? Oświećcie mnie. Wydawało mi się że 1600 były tylko do 2002.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star 1600 dla mnie 10 lata 7 miesiąc ago #22

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Bierz mojego allegro.pl/show_item.php?item=3524460387 a nie pożałujesz ,jak będziesz jutro w Częstochowie to zapraszam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Road Star 1600 dla mnie 10 lata 7 miesiąc ago #23

  • Voron
  • Voron Avatar
Hej
Jak pisałem w temacie, w którym sie przedstawiałem chce kupić road stara 1600 ewentualnie wild stara.

Byłem oglądać motocykl przedstawion yw tym linku: otomoto.pl/yamaha-xv-of-prywatna-tel-605-250-463-M3804076.html

Co sądzicie? Jutro jade ze znajomym zeby dokładnie osłuchał silnik. Gdy oglądałe msam wydawało mi sie że słychać delikatny stukot u dołu silnika, może to naturalna praca, nie mam pojęcia bo nie znam na tyle tego motocykla. Co to moze byc? Czy to może być problem z rozrusznikiem czy sugerujecie cos innego? Nie wiem na co zwrócić szczegółową uwage jeśli chodzi o silnik.

Ewentualnie może ktoś poleci mi jakiś zaufany i sprawdzony motocykl?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena