UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał?

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #1

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Skygge napisał:
Silniki w XV wydają bardzo różne dźwięki, nawet gdzieś kiedyś czytałem instrukcję dla handlowców yamahy jak odpowiadać na pytania o dziwne dźwięki silnika... no ale to... to jakaś totalna rozpierducha. Jeśli tego nie dało się naprawić w 4 lata, to raczej nie są rozregulowane zawory (jak sądzę).

Dokładnie tak. Też ją czytałem i jej przesłanie było takie, że konstrukcja silnika jest taka, że wymusza takie, a nie inne odgłosy. Jest to efekt m.in. chłodzenia jednie powietrzem, ale nie tylko.

A co do tego konkretnego egzemplarza, to aby z czystym sumieniem ocenić dźwięk silnika to trzeba by z niego spuścić to stare gówno i zalać jakimś normalnym świeżym olejem. Teraz to nie wiadomo co on ma w sobie, ile tego jest i w jakim stanie. Chodź na 100% stare i do oleju to tylko z nazwy podobne.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #2

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Silniki w XV wydają bardzo różne dźwięki, nawet gdzieś kiedyś czytałem instrukcję dla handlowców yamahy jak odpowiadać na pytania o dziwne dźwięki silnika... no ale to... to jakaś totalna rozpierducha. Jeśli tego nie dało się naprawić w 4 lata, to raczej nie są rozregulowane zawory (jak sądzę).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Uwazam ze takie forum to wspaniala sprawa m.in.dla takich jak Sztos co to mysla o zakupie Rs-a.a wszyscy handlarze czy nawet prywatnie jak ktos chce sprzedac musi sie liczyc z z tym ze dany motocykl zostanie przynajmniej "przeswietlony" wirtualnie.brawo dla tych co sie tego kiedys podjeli i zalozyli forum "starej" :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
szlos napisał:
No Zaniepokoił mnie dźwięk silnika, słychać regularny metaliczny dźwięk.

Napierd **** jak głupi !!!! :nie:
Masakra jakas !!!!! :du:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #5

  • eniu
  • eniu Avatar
A dlaczego od razu zakładasz ze cie nie będzie stać,przecież nie wiesz ile ja będę chciał.Zadzwoń
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #6

  • tomekz
  • tomekz Avatar
Jak dla mnie to ten egzemplarz tyle czasu czeka na głuchego nabywcę....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #7

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Nie przesadzajcie. Pierwsze słyszę, by od stania popsuł się silnik, nawet jeśli stał 4 lata (pomijam stanie w jeziorze :D ). Korozja hamulców, korozja ogólna, pleśń na skórach, niedomaganie elektryki (korozja styków) to owszem ale nie uszkodzenie mechaniczne silnika. Ten silnik chodzi jak młockarnia - a przyczyn może być kilka, od luzu na zaworach, luzu na sworzniu tłokowym po wybity korbowód lub jego łożysko. Ja też bym sobie darował zakup takiego, choćby z tego względu, że nie wiadomo ile mogłaby wynieść naprawa. Same uszczelki pod głowicę to ponad 700 zł, a raczej trzeba będzie rozebrać silnik.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #8

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Tak - głównie gumy, oringi, opony się odciskaja i trwale zmieniają kształt. Stąd pewnie na dzień dobry masz do wymiany pare oringów (mówiłeś, że są pocenia).

Dlatego moim zdaniem lepiej szukać egzemplarza jeżdżącego... No, chyba, że w salonie ma stać...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... mam ch... nagłosnienie przy kompie i przytępiony słuch, więc prze nosniki róóóóóóóóóóóżnie słyszęęęę ... jak co mam na myśli jak stał 4 lata ??? ... nie używany zanika :polew: , tak i w moto pewne funkcje życie mogły się spier... guma parcieje, żelazo rdzewieje, wewnatrz bebechów pewnie syf z piachem ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #10

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Jak nie slychac? Wali ewidentnie i to chyba z tylnego baniaka ...tez bym odpuscil . No i mialem nie pisac o tych 4 latach postoju bo to nie moja sprawa ale jesli handlarzowi stoi w kacie 20 tysiakiw przez 4 lata to albo koles ma kupe hajsu albo moto stoi bo ma problem ...zreszta ten problem slychac . Tylko dlaczego przez 4 lata nie dal tego naprawic? Moze czeka na jakiegos losia ? B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #11

  • szlos
  • szlos Avatar
artek napisał:
... szczerze pisząc niewiele słychać, jak moto stało 4 lata to odpowiedż nasuwa się sama ...
No to ja może jakiś przeczulony jestem, bo słyszę tam metaliczne walenie jakby młotem :zly:
No ale może ten model tak ma mieć? Artek co masz na myśli pisząc że jak stał tyle, to odpowiedż nasuwa się sama?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc ago przez szlos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #12

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... szczerze pisząc niewiele słychać, jak moto stało 4 lata to odpowiedż nasuwa się sama ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #13

  • szlos
  • szlos Avatar
Noooo, powiem że to malowanie i szprychowane koła strasznie mi się podobają. Ale przede wszystkim sztuka musi być taka żebym nie miał wątpliwości....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #14

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Jak chcesz taki sam tylko zadbany - wal do Krzycha - jeśli jeszcze nie sprzedał. Pisał w Twoim poście...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #15

  • szlos
  • szlos Avatar
No i byłem wczoraj z bratem po moto, ale ostatecznie odpuściłem póki co. Zaniepokoił mnie dźwięk silnika, słychać regularny metaliczny dźwięk. Nie słuchałem zbyt wielu 1700, więc może Wy mi powiecie czy tak ma być

No i silnik spocony oljem, wygląda tak jak by wyciekało gdzieś z okolic przyłaczy przewodów olejowych do zbiornika.
Także póki co, szukam dalej
P.S.
Eniu, zadzwonię, al na 2009 nie będzie mnie stać raczej :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #16

  • eniu
  • eniu Avatar
Witam
Szlos zadzwoń do mnie na 663 490 122 porozmawiamy o tym radku 2009,może sie dogadamy,może warto,dzwoń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #17

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Tomson napisał:
Nie mogę w to uwierzyć, że motocykl się nie sprzedaje z powodu koloru

Taaaaaaaaaa ....
Nie wiesz ze najbradziej poszukiwane sa czarne ? :polew:
Wcale mnie nie dziwi ze sie nie sprzedal a za 2 dyszki spokojnie bym go wział zwlaszcza ze zainteresowanemu pasuje ....
Ja swojego poprzedniego, tego w płomienie nie mogłem pol roku sprzedac az w koncu trzy dni przed wyjazdem do uk, znalazl sie chetny :chop:

A jak to handlarz to 4 lata sobie gdzies tam w hali stoi. Tylko ze taki nie jezdzony sprzet to juz na dzien dobry wszystkie plyny, swiece do wymiany
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #18

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Szlos - pierwsze co zrób to weź numer VIN, odżałuj megakwote 20 zł i zamów sobie autocheck - np. tu: usacars.net.pl/

Jak moto mialo jakieś "zdarzenie" w USA to tam będzie to odnotowane a i odnośnie przebiegu można co nieco ustalić ale to nie zawsze.

PS
Nie mogę w to uwierzyć, że motocykl się nie sprzedaje z powodu koloru - kurde, przecież kolor to jest ważny dla bab !!! A ten akurat schemat kolorystyczny jest fajny, zaden fiolet albo różowy, nie róbmy jaj.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc ago przez Tomson.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #19

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Szlos.dam ci idea.z tutejszego mojego podworka.moze tam w Plu zadziala.
Tutaj niektorzy dilerzy uzywek a czasami duze dilershipy ida na taki uklad.placisz za moto i masz to moto na dzien lub dwa.jezdzisz nim i jesli stwierdzisz ze ci sie jednak nie nadaje nie pasi z jakiegokolwiek powodu to oddajesz i kase zwracaja.dogadaj sie w ten sposob.mozliwe ze to co piszesz jest prawda i nic sie nie dzieje z ta stara a to kwestia tylko kolorku.tylko badz pewny ze bedziesz mial to na papierze zeby cie nie wydymali.to taka moja rada.jesli gostek naprawde uczciwy powinien pojsc na taki uklad :piw:





szlos napisał:
Tak jak pisałem, facet który sprzedaje ten motocykl to dobry znajomek mojego kumpla z pracy, gadałem z nim przy oględzinach. Twierdzi że takiego sprowadził i nic przy nim nie tykał. Fakt, sam powiedział że stoi u niego ze cztery lata. Twierdzi że się nie sprzedał bo malowanie się ludziom nie podoba, tak jak Krzych napisał. A przebieg to nie tak jak w ogłoszeniu 10 tyś km, tylko 10 tyś mil. Kurcze, oglądałem go dość dokładnie, i nic niepokojącego nie znalazłem. Cenę do zabrania powiedział mi 20 tysi. No i zestawienie kolorów jest dla mnie idealne. Zresztą widać w powitalni jak pomalowałem swoją Cafejkę :dia:
P.S. Eniu, jak możesz to podeślij fotki i jakiś krótki opis tych moto o których tutaj wspominasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 9 miesiąc ago #20

  • szlos
  • szlos Avatar
Tak jak pisałem, facet który sprzedaje ten motocykl to dobry znajomek mojego kumpla z pracy, gadałem z nim przy oględzinach. Twierdzi że takiego sprowadził i nic przy nim nie tykał. Fakt, sam powiedział że stoi u niego ze cztery lata. Twierdzi że się nie sprzedał bo malowanie się ludziom nie podoba, tak jak Krzych napisał. A przebieg to nie tak jak w ogłoszeniu 10 tyś km, tylko 10 tyś mil. Kurcze, oglądałem go dość dokładnie, i nic niepokojącego nie znalazłem. Cenę do zabrania powiedział mi 20 tysi. No i zestawienie kolorów jest dla mnie idealne. Zresztą widać w powitalni jak pomalowałem swoją Cafejkę :dia:
P.S. Eniu, jak możesz to podeślij fotki i jakiś krótki opis tych moto o których tutaj wspominasz.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc ago przez szlos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena