UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał?

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #21

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Darecki,nie robiłem trajek i nie zabardzo mam ku temu doświadczenie .Mogę cię skierować jedynie do Bartka www.metalmorfozamotorcycles.pl/index.html
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #22

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Krzychu,przerabiasz te "stare" na boberki,a ja mam pytanie z innej beczki,nie zebym mial zamiar teraz czy za rok ale jakbys widzial RS przerobionego na trajka,ale takiego hamerykanskiego nie takiego jak u was jezdza,golasa bez zadnych plastikowych zabudowek,wszystkie bebechy na wierzchu,sztywny tyl nie niezalezne resorowanie,zmienione lagi na dluzsze moze nawet na wydluzone springery,siedzenie na sprezynie,z tylu jakis kuferek ala cos jak z seri o piratach z karaibow,zbiornik lezka wydluzony.co Ty na to?mialoby to sens?jakbys to widzial?




krzych1200 napisał:
Jest dokładnie jak pisze Tomson
Model 2005 rok wersja czarno-biała była wersją podstawową czyli zwykły Roadstar 1700 bez chromu szyb sakw i innych pierdół.
o ile dobrze pamiętam i się nie mylę ogłoszenie na ten motocykl wisi już jakieś dobre cztery lata ,czemu nie schodzi ? nie wiem .Chyba nie ma amantów na te malowanie .
Mam dokładnie taki sam rok ,kolor i ma aluminiowe koła ,chyba ktoś podmienił :zab: wystawiłem go za 22 tysie ,telefonów od zajebania było aż dwa B)

Osobiście mi bardzo podoba się to zestawienie kolorów ( ostatni bobber miał takie kolory ,poszedł pod nóż :jez: )


Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #23

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Taa I jeszcze zapomnial dodac ze ksiadz tym motocyklem jezdzil...quzwa do zakonnicy chyba,w/g mnie mina,dlaczego tego typu motocykle maja miec malo przebiegu,ja mam swoje 4 lata no ciut ponad I nawinalem juz 55 tysiakow,jezdze w deszczu I w sloncu,gdzieniegdzie rdza na srubach wychodzi,ale h...z rdza przeca nie bede tylko do kosciola nim jezdzil I w sloneczne dni,nie po to motocykl kupilem,moim zdaniem lepiej naprawde kupic z pewnej reki,ze kosztuje?no coz bracie lepiej zaplacic wiecej niz pozniej miec pretensje do garbatego ze ma dzieci proste :piw:





szlos napisał:
Witam.
Tak jak pisałem w powitalni, mam zamiar kupić ten motocykl
otomoto.pl/yamaha-road-star-xv1700-xv-1700-piekna-unikat-2005-M4075706.html
Oglądałem go już, wstępnie się dogadałem co do warunków, ale chciałbym się utwierdzić w słuszności decyzji o zakupie tego egzemplarza, albo wręcz przeciwnie?
Może ktoś z Was oglądał tego Radzia, i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami, a może na podstawie zdjęć coś zwraca waszą uwagę?
Handlarz który go sprzedaje to dobry znajomy mojego kumpla z pracy. Kolega mówi, że motocykle pokroju RS sprowadzane były zazwyczaj bezwypadkowe i z niewielkim przebiegiem. Sam kilka razy pomagał rozładowywać transporty z USA. Nie mam powodu aby mu nie wierzyć. Malowanie wygląda na oryginał. Przebieg także nie wzbudził we mnie podejrzeń.
Proszę o opinie. Nie chcę wdepnąć na minę. :nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #24

  • eniu
  • eniu Avatar
A,jeszcze miałem napisać,że koleś ma 2005 r. na sprzedaż pewnie opchnie go za 21000,przynajmniej tak myślę,jakby co to mogę się dowiedzieć.Jest czarny i ubrany
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #25

  • eniu
  • eniu Avatar
Witam
A ja będę chciał 25000 za 2009 r. to tanio czy mało,jak myślicie?
A co do przebiegów to ja zrobiłem w sezonie może z 1500km.,pewnie nie jestem przy zdrowych zmysłach jak to powiedział marek73,ale mi wystarczyło,że ON był i mogłem na niego popatrzeć wypucować itd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #26

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Jest dokładnie jak pisze Tomson
Model 2005 rok wersja czarno-biała była wersją podstawową czyli zwykły Roadstar 1700 bez chromu szyb sakw i innych pierdół.
o ile dobrze pamiętam i się nie mylę ogłoszenie na ten motocykl wisi już jakieś dobre cztery lata ,czemu nie schodzi ? nie wiem .Chyba nie ma amantów na te malowanie .
Mam dokładnie taki sam rok ,kolor i ma aluminiowe koła ,chyba ktoś podmienił :zab: wystawiłem go za 22 tysie ,telefonów od zajebania było aż dwa B)

Osobiście mi bardzo podoba się to zestawienie kolorów ( ostatni bobber miał takie kolory ,poszedł pod nóż :jez: )


793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #27

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
artek napisał:
... min 2 lata wisi w ogłoszeniach ... podszedłbym do niego ostrożnie, tym bardziej, że od handlarza ... kufry w oryginale chyba były dwukolorowe (oprócz czarnych) ...

To jest wersja podstawowa (nie silverado) do której ktoś dołożył akcesoria z Silverado (szyba, kufry, oparcie itd).
To jest to: www.totalmotorcycle.com/photos/2005models/2005models-Yamaha-RoadStar.htm

Tylko wersja podstawowa tego rocznika ma szprychowane koła, ten schemat kolorów i niećwiekowane siodła.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #28

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Skygge pierd... to są motocykliści i posiadacze motocykli ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #29

  • Skygge
  • Skygge Avatar
Marek73 napisał:
A co do przebiegu to chyba jakiś żart, że akurat te motocykle mało jeżdżą. Może nie walą tyle kilometrów co klasyczne turystyki, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie płaci worka pieniędzy, żeby mu potem sprzęt w garażu stał.

Trochę offtop a propos tego powyżej:
Myłem raz w zeszłym roku moją krówkę na podwórku i nagle naszedł mnie jakiś Pan z żoną bo zobaczył moje moto przez płot.

Popytał trochę o to i tamto (pojemność, model, rocznik, itp) i nagle wyskoczył z takimi tekstami:
"O, a tu rdza wyłazi (na śrubce od spacerówek)! Wie pan, ja mam dwa motocykle, Drag Stara 650 i Kawasaki VN 2000, i wyglądają lepiej niż z fabryki. Wszystkie śrubki wymieniłem na nierdzewki, chromowanych dodatków nakupiłem tonę (i wymienił listę), a jak jest pochmurno to nawet nie wyprowadzam z garażu".

Zapytałem go, czy wozi je na lawecie zamiast nimi jeździć, na to jego żona: "tak, tak, to prawda, więcej jeździ rowerem bo nie chce żeby mu się maszyny zabrudziły. W zeszłym roku zrobił 60 km na tych motocyklach".

Spojrzeli jeszcze pogardliwie na moją biedną krówkę i sobie poszli. To odnośnie tych zdrowych zmysłów.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc ago przez Skygge.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #30

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1169
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 9
jak na 2005 to jakoś tanio, ja za 2004 chcę 24000, więc jak cię zainteresuje to dzwoń, 602598884
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #31

  • szlos
  • szlos Avatar
TAk, mówił że długo go ma. Co do kufrów to nie wiem jakie powinno być malowanie, ale reszta moto zgadza się z rocznikiem, przynajmniej wg. tego co mówi google
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #32

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... min 2 lata wisi w ogłoszeniach ... podszedłbym do niego ostrożnie, tym bardziej, że od handlarza ... kufry w oryginale chyba były dwukolorowe (oprócz czarnych) ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #33

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
A tak z czystej ciekawości... dlaczego unikat?

A co do przebiegu to chyba jakiś żart, że akurat te motocykle mało jeżdżą. Może nie walą tyle kilometrów co klasyczne turystyki, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie płaci worka pieniędzy, żeby mu potem sprzęt w garażu stał.

Nie wypowiem się o tym konkretnym egzemplarzu ale czytając "unikat" i słysząc opowieść o "minimalnych przebiegach" to już na wejściu zapaliłaby mi się czerwona lampka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #34

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Krzych1200 ma takiego samego z tego co pamietam, zadnych problemow raczej nie zanotował.Tylko coś taniej go spuszcza ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

RS 1700 Krzeszowice - ktoś oglądał? 9 lata 8 miesiąc ago #35

  • szlos
  • szlos Avatar
Witam.
Tak jak pisałem w powitalni, mam zamiar kupić ten motocykl
otomoto.pl/yamaha-road-star-xv1700-xv-1700-piekna-unikat-2005-M4075706.html
Oglądałem go już, wstępnie się dogadałem co do warunków, ale chciałbym się utwierdzić w słuszności decyzji o zakupie tego egzemplarza, albo wręcz przeciwnie?
Może ktoś z Was oglądał tego Radzia, i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami, a może na podstawie zdjęć coś zwraca waszą uwagę?
Handlarz który go sprzedaje to dobry znajomy mojego kumpla z pracy. Kolega mówi, że motocykle pokroju RS sprowadzane były zazwyczaj bezwypadkowe i z niewielkim przebiegiem. Sam kilka razy pomagał rozładowywać transporty z USA. Nie mam powodu aby mu nie wierzyć. Malowanie wygląda na oryginał. Przebieg także nie wzbudził we mnie podejrzeń.
Proszę o opinie. Nie chcę wdepnąć na minę. :nie:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 8 miesiąc ago przez szlos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena