UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Uważajcie na tego Road Star-a!!!

Uważajcie na tego Road Star-a!!! 9 lata 5 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
kusy napisał:
Tak ogólnie to oglądałem z nim jakieś 6 motorów......kuźwa brak słów co ludzie próbują sprzedać. I to wcale nie za małe pieniądze,ponad 20 tyś.
Bo nieuczciwi handlarze już dawno sobie przyswoili, że przy niskiej cenie klient jest bardziej podejrzliwy. Jak cena jest wysoka i moto się ładnie błyszczy, to klient traci czujność.

Darecki napisał:
Gdyby to tutaj sie zdarzylo to sprzedajacy ktory swiadomie sprzedaje taki motocykl to mialby b.duze konsekwencje prawne I finansowe.dziwi mnie ze nikt tego nie zglosi do odpowiednich wladz skoro wiadomo ze ten motocykla jest w takim stanie,nie ma na to paragrafow? :piw:
Problem w tym, że nasi parlamentarzyści potrafią dwa dni dyskutować zażarcie nad wymyślonymi problemami, a kwestii odpowiedzialności sprzedawcy nie potrafią uregulować latami. Kwestię cofania liczników próbowali ogarnąć chyba od lat 20-tu, a i tak załatwili ja mniej niż połowicznie.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uważajcie na tego Road Star-a!!! 9 lata 5 miesiąc ago #2

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Trzeba przyznać,że handlaż "postarał się". Jednak sprawa krzywej ramy wychodzi przy pierwszej przejażdżce . Miałem takie zdarzenie. Kolega upatrzył sobie motor,i poprosił Mnie żebym pojechał go obejrzeć . Panowie podczas jazdy....motor przewracał się :co: . MASAKRA :boks: :boks:


Tak ogólnie to oglądałem z nim jakieś 6 motorów......kuźwa brak słów co ludzie próbują sprzedać. I to wcale nie za małe pieniądze,ponad 20 tyś.


Finał.....kończył się sezon i koleś napalony pojechał sam i kupił wymarzony :wild:

Poprosił Mnie o wymianę łożysk główki ramy........zaglądam na główkę a tam ...smarki po migomacie . Nie będę się rozpisywał o stanie moto. Powiem tylko,że handlaż bez żadnych skrupułów wcisnął mu gówno. Nawet przez chwilę nie pomyślał,że chłop może się zabić na tym dziadostwie. Liczyła się dla niego tylko KASA. To jest k...w chore.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uważajcie na tego Road Star-a!!! 9 lata 5 miesiąc ago #3

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
a już czytałem o tym B) cały temat na forum DS
yamaha-dragstar.pl/viewtopic.php?p=510053&sid=227c5690fe16592aeb2a687de6769639#510053
zabrakło w opisie słowa bezwypadkowy,wiec wszystko zależy od wiedzy i doświadczenia osoby kupującej :mysli:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uważajcie na tego Road Star-a!!! 9 lata 5 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Gdyby to tutaj sie zdarzylo to sprzedajacy ktory swiadomie sprzedaje taki motocykl to mialby b.duze konsekwencje prawne I finansowe.dziwi mnie ze nikt tego nie zglosi do odpowiednich wladz skoro wiadomo ze ten motocykla jest w takim stanie,nie ma na to paragrafow? :piw:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uważajcie na tego Road Star-a!!! 9 lata 5 miesiąc ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
UWAGA - Yamaha XV1700 Road Star po "dzwonie" do kupna !
Przestrzegamy przed zakupem motocykla Yamaha XV1700 Road Star z 2007 roku, VIN: JYAVP17E97A026430 - jest to sprzęt sprowadzony przez POLKOM 11.02.2014 roku, sprzedany ich klientowi w dniu 01.08.2014 (przebieg 27.975 mil a w ogłoszeniu 29 tys km), który miał poważny wypadek - pokazywany zresztą w wiadomościach telewizyjnych. W skutek wypadku uszkodzeniu uległa rama, przednie zawieszenie i wiele innych elementów - motocykl został uznany jako złom przez firmę ubezpieczeniową i niestety sprzedany - a teraz jest wystawiony do sprzedaży jako bezwypadkowy (link poniżej)
otomoto.pl/yamaha-xv-road-star-wild-star-midnight-1700-2007-M4182473.html

Masakra co ludziska robią innym dla zysku....
:boks:

Informacja pozyskana przez firmę "POLKOM"
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena