UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Uwaga mina !

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #1

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1075
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
SATURIAN napisał:
Gamera , przecież w ogłoszeniu jest jak byk , że motocykl jest jedyny w swoim rodzaju , czyli mówił prawdę :zab:

:polew:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #2

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Gamera , przecież w ogłoszeniu jest jak byk , że motocykl jest jedyny w swoim rodzaju , czyli mówił prawdę :zab:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Bardzo długo "wisi" do sprzedania, teraz wiadomo dlaczego ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #4

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
No zabić chuja to mało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #5

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Kolejna mina ku przestrodze a raczej uwaga na:
allegro.pl/yamaha-road-star-xv-1700-vtx-xvs-vt-wild-star-1600-i7000159551.html#thumb/8

Jakiś czas temu kumpel poprosił mnie o oględziny tego sprzęta, opis a stan faktyczny to dwa światy po prostu dobija mnie jak niektórzy traktują portale ogłoszeniowe i jak opisują rzeczy, które wystawiają. W tym konkretnym przypadku z opisu wynika, że mamy do czynienia z cukiereczkiem a tak naprawdę stan jest chujowy i to bardzo, ale najciekawsze zostawiam na koniec mianowicie w trakcie jazdy próbnej wyszło, że moto dostaje zajebistych drgań zaczynających się od tylu motocykla motocykl nie prowadzi się dobrze, o puszczeniu kierownicy nie ma mowy, bo wyjebka murowana. Właściciel oczywiście zdziwiony on nic nie zauważył kiery nigdy nie puszczał i takie tam…….
Fuksem dosłownie wzięliśmy telefon do podświetlenia spodu i przy okazji zrobiłem foto moto z pod spodu i kurwa BINGO moto ma pękniętą ramę.Facet był oczywiście zdziwiony ba nawet zszokowany nie mówiąc o tym, że zesrał się ze strachu. Takiego złoma powinien wystawić na części i tyle zciągnołem jego foty ze stanów i co praktycznie żadnych zmian wszystko, co po szlifie w stanach to ma założone po chamsku poprostowane mase obić na lakierze i chromach. Myślę, że gości sam wtopił rok wcześniej a teraz chce kogoś władować na te minę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 5 miesiąc ago #6

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
Wojtas, masz rację. TomHal, tak też zrobiliśmy. Moto w końcu kolega kupił w Polkomie. :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #7

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
można cignąc przecież tutaj takie donosy. mina to mina i już.
PS. A gościa można nagłośnić wszędzie gdzie tylko się da!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #8

  • Wojtas72
  • Wojtas72 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 49
  • Oklaski: 3
To jest faktycznie skurwysyństwo!
Ten egzemplarz gość sprzedaje już przynajmniej od pół roku, widziałem już chyba przynajmniej 3 aukcje.
Pirania-mogłeś poprosić kogoś z naszego forum , kto mieszka w okolicy sprzedającego, o wstępne oględziny i dużo zdjęć w dużej rozdzielczości tego motocykla, dzięki czemu zaoszczędziłbyś sporo czasu, nerwów i kasy...po to też jest to forum.
Przy tak widocznych usterkach wydaje mi się że nawet motocyklowy laik by się wyznał że to padaka.
Gdyby ktoś potrzebował takiej pomocy z chęcią podjadę i obejrzę dany motocykl.
PS. Może warto założyć nowy temat/dział w którym wpisujemy takie sprawdzone "miny"?
Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, a zwłaszcza ostatnie 30 dni.
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc ago przez Wojtas72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #9

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
To jest skurwysyństwo !
Pirania zrobiłeś może foty jak wygląda naprawdę ? Gdybyś miał, można by sprawę nagłośnić , juz bym się oto postarał !

ps.
Wrzuć to info na forum Drag Stara.
Czyń miłość a nie wojnę :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 6 miesiąc ago przez Hipis.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #10

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Piotrek u mnie stoi silverado jak chcesz
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #11

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Co by nie mówić - zdjecia dobre i można sie nabrać.Zamiast picowac chromy,mógłby doprowadzic moto do kultury tzn wymienic sprzęgło ,tarcze hamulcową ,uszczelnic lagi itp. Albo podac w opisie ,że to i to do roboty i
wymiany. Naprawy by sie nie opłacały,więc cofamy licznik i czekamy na napalonego frajera,który nigdy nie jezdził takim motocyklem. Zrobiliście 2x300 km ,strata czasu i...nic niemozna zrobic.No morde obić ,ale jak facet większy? W#niosek taki ,że lepiej szukac wśród swoich.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #12

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
W sumie sezonu jeszcze nie zakończyłem ale w ciemno można brać mojego.
imgur.com/ROHcKJ7
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga mina ! 6 lata 6 miesiąc ago #13

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
:nie: Uwaga na ten motocykl. Faktycznie jest niepowtarzalny. Pseudo motocyklista, który nie szanuje innych, kłamie i pali głupa jak mało kto. Motocykl oglądaliśmy w piątek. Zdjęcia cyfrowe super, na żywo porażka. Ale od początku. Odpryski lakieru na wszystkich elementach, błotniki przód i tył oraz bak i pokrywy boczne. Wygląda jakby ktoś ostrzelał go ze śrutu. Braki mają ok 5 mm średnicy i jest ich kilkanaście. Na liczniku widnieje lekko ponad 22 tys mil. co wygląda na mocno przekręcony gdyż np. tarcz hamulcowych to niemal nie ma. \mają ok. 3 mm grubości. Podobnie jak nie istnieje sprzęgło i nie istnieją hamulce. Przedni bierze za 4 razem, tylnego brak w ogóle. Wycieki oleju z lag. Na próbie mało sie nie wywaliłem z powodu braku hamulców. Poza tym, motocykl przy 40 km na godz. myszkuje, nie można utrzynmać kierunku jazdy na wprost. Wyglądało to na przekoszoną główkę ramy lub w najlepszym razie wywalone łożyska. Brak wolnych obrotów nawet przy rozgrzanym silniku, który zresztą po osiągnięciu temperatury zaczął dziwnie "dzwonić" Moto leżało i to dość mocno. Pogięte i skorodowane oba błotniki i okucia na szybie oraz przedmnim błotniku. Tylny błotnik pod lampą pękniety i skorodowany pod lakierem. Komentarz sprzedającego na wyłożenie mu wszystkich uwagi bezcenny - "ale przecież z tym można jeździć..." Ogólnie dramat, motocykl mocno wyeksploatowany. Facet wiedział, że jedziemy do niego 300 km i momi długich rozmów polecial w kulki.
allegro.pl/yamaha-road-star-1600-xv-niepowtarzalna-i6990077223.html?utm_source=notification&utm_medium=PLfavouriteQueriesV2&utm_campaign=obserwowane_wyszukiwania&utm_content=YAMAHA%20ROAD%20STAR%201600%20XV%20NIEPOWTARZALNA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena