UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zakup

Zakup 5 lata 7 miesiąc ago #1

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Guzy jeśli cię interesuje to mam 1700 do sprzedania
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zakup 5 lata 7 miesiąc ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
W powitalni się tylko witamy, pytania wrzucamy do stosownych działów. Zapytanie przeniosłem, powitanie zrób nowe.

Potem przerzuć tematy w tym dziale, może pomogą.

RS1700 w zasadzie nie ma jakiś charakterystycznych bolączek, których naprawa pociąga za sobą czas i koszty. Zawsze jednak sprzedający może chcieć ukryć jakieś przygody i dobrze by było oglądać potencjalny nabytek z kimś, kto nie ma gorącej głowy i nie skacze mu ciśnienie na widok chromu - wyłapie to, co inny przeoczy.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zakup 5 lata 7 miesiąc ago #3

  • Guzy
  • Guzy Avatar
:chop: Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy Yamaszek :wild: Jesten tu nowy na forum i bardzo proszę o dobre rady ponieważ zamierzam kupic Road Stara 1700 na co zwrócic uwage jakieś czesto ukrywane wady itp. a i jeszcze jedno czy warto kupic taką do rejestracji sprowadzona czy juz zarejstrowana w Polsce . Byłbym bardzo wdzięczny za wskazówki i porady . Pozdrawiam :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.026 s.
Zasilane przez Forum Kunena