UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zakup royal star czy road star? -proszę o porady

Zakup royal star czy road star? -proszę o porady 5 lata 3 tygodni ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
:komura: wieczorem - 669795641
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zakup royal star czy road star? -proszę o porady 5 lata 3 tygodni ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Cześć,
w pierwszej kolejności proszę na przyszłość dobierać odpowiednie działy do tematów które wpisujesz. Ten post był wlepiony w dziale sugestie do forum :tutaj: . Chyba raczej nie tam powinno znaleźć się Twoje zapytanie. Jeżeli chcesz kupić moto do 2o ooo zlp aby latać wokół komina to chyba raczej nie Royal Star (takowy posiadam) - to maszyna na dłuższe przejażdżki. Jest to spowodowane charakterystyką samego moto. Wydaje mi się że w tym przypadku jeżeli chcesz koniecznie Star-sa na przejażdżki to w przypadku Twoich danych które podałeś najlepszym rozwiązaniem będzie raczej czy WildStar czy też RoadStar. Do granicznej ceny powinieneś coś wyrwać ale nie licz na fajerwerki. To granica dla moto między albo mocno wysłużonym albo po przejściach. LwG
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 5 lata 3 tygodni ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zakup royal star czy road star? -proszę o porady 5 lata 3 tygodni ago #3

  • pablo_ns
  • pablo_ns Avatar
Witam serdecznie. Zastanawiam się nad zakupem Moto do 20k i z racji że mam 192 cm i 120 kg wagi biorę pod uwagę road star i royal star i ich pochodne z USA. Proszę o porady co będzie lepszym wyborem. Interesuje mnie wersja klasyczna cis jak drag star classic. Motor będzie jeździć wokół komina do 200 km
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.023 s.
Zasilane przez Forum Kunena