UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rola Bagażowa

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #1

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Night tanie sakwy sa tanie bo są ztaniego materiału. skura dwoina to już jest syf robiony z miału skórzanego. Mó brat chce zaczać robić sakwy skórzane. Ja już u niego zamówiłem, zrobiłem mu projekt. Koszt jaki wyszedł po cenie materiału jest wysoki ale sakwy będa ze skóry a nie z jakiegoś badziewia.
Pewnie że cena 350 lepiej brzmi nż np 1200 ja tam sie już przekonałem w badziewie kasy nie wywalam. Jak mam mieć coś solidnego to wolę zainwestować więcej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #2

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Panowie.
Mam taką rolę jak Kupł Haytauer plus duże sakwy tego wzoru, całość wygląda super.
Wszystko jest elegancko usztywnione tworzywem, a rola ma dodatkowo na spodzie blache aluminiową obszytą elegancko skórą.Sakwy są na stelarzu z dolną półką, a rolę przykręciłem małymi cybantami (takie 'U'z gwintami)do seryjnego bagażnika, który jest mocowany pod siodełko i do tablicy rejestr. Uwierzcie, że trzyma jak beton.
Sam wieszałem się natym bagażniku i ani nie drgnie, a ile w tej sakwie będzie 10-15 kg.
Jak chciałem bagażnik splaszczyć( bo ma koniec zadarty) to musiałem dać go na warsztat pod prase hydrauliczną.

Oo trochę długo. :bez:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #3

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Ja dzisiaj odebrałem tą - www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/rola-r-b58-d21.cab.html zastanawiałem się nad mniejszą ale jak widziałem ją na moto to trochę kijowo wyglądało ale każdy ma swój gust.
JA za swoją dałem 650zł ma 68cm z kieszeniami do tego dostałem bo jest promocja można sobie wybrać albo rolkę narzędziową ja akurat wziąłem skórę na butelkę do gmoli no i dali impregnat do skóry za free.
Fajne w roli jest jeszcze to, że ma z tyłu przygotowane dwa miejsca na właśnie założenie takich www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/pojemnik-na-puszke.cha.html
Wykonanie naprawdę godne polecenia.
Teraz tylko muszę zrobić stelarz pod rolę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #4

  • Miran
  • Miran Avatar
Panowie 390 zł to tanio bo rola wygląda porządnie ale weźcie pod uwagę że to jest mniejsza rola 50cm z kieszonkami,duża ma 60 cm bez kieszonek.
Ja za swoją z West Stara dałem z przesyłką prawie 800zł ale chciałem już kupić do kompletu tak że nie ma co płakać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #5

  • NightRider
  • NightRider Avatar
www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/rola-r-b41-d21.bji.html

Dzięki Haytauer ja chyba się też zdecyduję na taką 390 zł jest ok.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #6

  • haytauer
  • haytauer Avatar
NightRider napisał:
haytauer napisał:
A nie pamiętasz jaka to była firma?

W domu mam gdzieś namiary. Jak znadę to wrzucę na posta. Jak nie to w kwietniu będę wiedział.


Night dzięki za zainteresowanie moim pytaniem - właśnie dzisiaj kupiłem w Kult Motor rolę. :woohoo:
Lewa w Górę!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #7

  • NightRider
  • NightRider Avatar
haytauer napisał:
A nie pamiętasz jaka to była firma?

W domu mam gdzieś namiary. Jak znadę to wrzucę na posta. Jak nie to w kwietniu będę wiedział.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #8

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Janors nie posiadam rolki bagażowej tylko sakwy, blacha nie jest gruba ale świetnie usztywnia, myślę ze takie usztywnienie wagowo nie czyni różnicy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #9

  • marek
  • marek Avatar
majkelpl napisał:
Jedne z drozszych sakw i rzeczy skorzanych na moto.
Fakt ze ladne i chyba solidne, ale ... jak komu po drodze to niech wpadnie na motobazar do Warszawy i tam jest naprawde duzy wybor.
majkelpl ja byłem ostatnio na motobajzlu we Wrocławiu wybór też duży ale jak przyszło do konkretów to nie mogłem się zdecydować zresztą tych sakw tej firmy nie widziałem :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #10

  • Janors
  • Janors Avatar
Seboka jesli mozesz opisz jak masz rolke bagazowa zamocowana, bo z opisu Terysa wynika, ze tam nawet blachy wzmacniajace zasosowaliw budowie rolki, wiec n ajakim barazniku to jest osadzone , ze podczas transportu załadowanej rolki to wszystko on wytrzymuje, moze dodasz jakies fotki...bede wdzieczny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #11

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Ja mam już drugie sakwy tej firmy, w ofercie są też kufry www.terys.pl/?rolki-bagazowe-%28kufry%29,8 , jakość jest bardzo dobra wiec polecam, ja jestem zadowolony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #12

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Jedne z drozszych sakw i rzeczy skorzanych na moto.
Fakt ze ladne i chyba solidne, ale ... jak komu po drodze to niech wpadnie na motobazar do Warszawy i tam jest naprawde duzy wybor.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #13

  • marek
  • marek Avatar
ja się przymierzam do sakw tej firmy www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/sakwy-s-b01-s20.ii.html może ktoś takie ma i mógłby coś na ten temat powiedzieć
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #14

  • haytauer
  • haytauer Avatar
No to nieźle bo u Dudziaka koszt to 650 zł z tym że rozmiar 65cm z bocznymi kieszeniami i ćwiekami.
Właśnie wczoraj także ogladałem w Katowicach na bazarze gościu mówił właśnie że są takie same jak ma Dudziak i na pierwszy rzut oka wyglądała nawet nieźle ale jak zacząłem przyglądać sie bliżej to tragedia.
Gościu zacząl mi wmawiać, że ona tak wygląda bo jest nowa i że trochę pasty i wtedy nabiera wyglądu. Powiem ci Night nic tylko strzelić go w łeb za przeproszeniem.
Wiesz jak to jest niekiedy kupując tanio kupujesz dwa razy - oczywiście nie mówię że wszyscy są tacy jak ten z bazaru w Katowicach ale ma to być zakup na dłużej.
A nie pamiętasz jaka to była firma?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #15

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Haytauer widziałem w styczniu na motobazarze identyczną rolę jak ta: www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/rola-r-b41-s20.bac.html 41 cm za 350 zł. Podobno jakaś firma ściągnęła wzór i robi jakby podróby. Będę ją kupować w kwietniu. Z tego co widzę to chcesz nieco dłuższą bo 58. Jak chcesz to mogę się rozejrzeć za taką. Nie wiem jak z jakością ale ta co ją oglądałem wyglądała na solidną.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rola Bagażowa 14 lata 1 miesiąc ago #16

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Czy ktoś ma może w tej firmie dobry rabat?
Chcę kupić właśnie taką rolę - www.centrumskorzane.bls.pl/p.p/rola-r-b58-d21.cab.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena