UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Interkom

Interkom 10 lata 1 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
co prawda nie jestem zwolennikiem paplania w trakcie jazdy z plecaczkiem(wystaczy ze papla mi w domu) ale od pewnego czasu moj motocyklowy kumpel molestuje mnie zeby gadajaco-komunikujace ustrojstwo kupic,w moim kanadyjskim klubie w ktorym jezdze kliku ma I kazdy inny I kazdy oczywiscie chwali swoje,jednak niedawno firma senabluetooth.com/ wypuscila na rynek nowy model: senabluetooth.com/product/intercoms/smh10/
ponoc najlepszy teraz na rynku a ma niepowtarzalna zalete ze jest kompatybilny z innymi interkomami rowniez innych firm,co kiedys bylo niemozliwe(wiadomo kazda firma chwali swoje),moi kanadole sa zachwyceni,bo juz nie raz zamiast jezdzic to stalismy na kawie I odbywaly siue dyskusje,w magazynie Motocykl z kwietnia jest krotka wzmianka na temat tego modelu na stronie #85 wraz z polska cena,nie wiem ile tutaj kosztuje ale pewnie bedzie po przeliczniku podobnie,moze ktos juz ma Sene SMH 10 z Was I podzieli sie wrazeniami,
mimo wszystko wole jednak skupic sie na jezdzie niz na paplaninie w trakcie jazdy :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Interkom 10 lata 1 miesiąc ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Osobiście posiadam 2 x bluetooth-kit2 + basic-kit czyli wersję drugą Interkomu Nolana. Tą co chcesz kupić to już 3 wersja. Wiem że sprawuję się dużo lepiej niż 2 ma większy zasięg i możliwość konfiguracji przez USB. Jest kompatybilna z jedynką i dwójką. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze swojego zestawu. Cena wypas. 3 lata temu to jeden zestaw tyle kosztował a teraz podwójny kmpl. w tej cenie.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Interkom 10 lata 1 miesiąc ago #3

  • Dall-as
  • Dall-as Avatar
Dzięki za tę instrukcję, właśnie jestem w przededniu zakupu czegoś takiego:
www.amrricambi.com/interfono-nolan-ncom-2-bluetooth-kit3-2-basic-kit2-22-n103-n90-n43-tutti-p-5211.html
Tak przy okazji, co o tym sądzisz?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Interkom 10 lata 1 miesiąc ago #4

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Odświeżam temat ponieważ tak jak 3 lata temu szukałem do swojego Nolana interkomu parując go z jednym z moich telefonów przy wymianie sprzęta w zeszłym miesiącu napotkałem na problem ponownego parowania.
Namęczyłem się i nawk...m się nieziemsko i aby zaoszczędzić innym posiadaczom Nolana, poszukiwań zamieszczam pełną instrukcję w pdf. do ściągnięcia. Okazuje się, że system Nolana jest ciekawszy niż sądziłem.

Bluetooth-kid Nolan <= kliknij tutaj jak chcesz ściągnąć info w pdf.



___________________________________________________________________________________


___________________________________________________________________________________

Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 6 dni ago #5

  • lordmic
  • lordmic Avatar
a czemu sie uparłeś na interphone? :)

W sumie to tak samo jak Cardo czy Midland montowany jest z boku i nie pójdzie kanałem w nolanie.

sam jeżdzę z Midland Bt2 (zaletą jest to że podepniesz do niego CB albo PMR)

www.cbcaraudio.pl/midland-bt2-interkom-raty-dostawa-kurierem-w-24h.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 6 dni ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
wilk napisał:
Tomek a może takie coś:
Bardzo duża obniżka

Dzięki Wilku, tyle tylko że to model F3 a ja chciałbym F4.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 6 dni ago #7

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Tomek a może takie coś:
Bardzo duża obniżka
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 1 tydzień ago #8

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
luknij na to. sam mysle o zakupie czegos takiego.
www.scalarider.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 1 tydzień ago #9

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Tomek u mnie coś takiego masz za 1180,00 PLN


Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 1 tydzień ago #10

  • orcio
  • orcio Avatar
eeeeee, nie dość że słuchasz ględzenia na co dzień to jeszcze w czasie jazdy chcesz :oj: :P :kij:
Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 tydzień ago przez orcio.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Interkom 13 lata 1 tydzień ago #11

  • Miran
  • Miran Avatar
Tomuś 1400 zł to raczej dość sporo i oryginalny nolanowski system będzie w podobnych pieniądzach np. allegro.pl/zestaw-bluetooth-interkom-n-com-nolan-n43-n103-i1583660638.html.
Z tym że to musisz liczyć razy dwa.
Kiedyś też się przymierzałem do takiego zakupu i najlepszym rozwiązaniem wydawał się zestaw z Midlanda allegro.pl/midland-bt2-interkom-bluetooth-twin-pack-warszawa-i1596618974.html

Tu masz przykładową aukcję ale może znajdziesz taniej i to już jest kompletny zestaw i co najważniejsze słyszałem pochlebne opinie o tym zestawie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Interkom 13 lata 1 tydzień ago #12

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jestem przed zakupem bezprzewodowego interkomu do mojego i plecaczka Nolana N43. Wcześniej używaliśmy przewodowego, który sprawdzał się i to nawet nieźle do 90 km/h. Później były już tak wilekie szumy że ciężko było cokolwiek zrozumieć co się mówiło. Oryginalne Nolanowskie urządzenia są dość drogie, osobiście wypatrzyłem system oznaczony symbolem F3 czy też nowszy F4 i to nad nim się zastanawiam. Cena za dwa kpl. w granicach 1200-1400 zł więc do przyjęcia - jedyne co mnie powstrzymuje to czy aby na pewno będą pasować na zatrzaski w Nolanie. Miał lub ma ktoś jakieś doświadczenie z tego typu urządzeniem?
:hel:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 13 lata 1 tydzień ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena