UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Siedzenia

O:Siedzenia 14 lata 9 miesiąc ago #1

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Stare kosci ...bolą .
Wykminiłem sobie szerszą kiere ,pozycja sie troche pochyliła ,jest znacznie lepiej.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 9 miesiąc ago #2

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Kolego to chyba raczej z twoją dupka coś nie tak.W zeszłym roku Chorwacja-4000km, tym roku Chorwacja- 4500km.Powrót 1250 km na raz i dupka trochę dostała ale współpraca układała się pomyślnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 9 miesiąc ago #3

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
A widzisz ... niewiedziałem ze sa różne.W tamtym roku zrobiłem włochy ,chorwacje i powiem szczerze troche po dupie dostałem ,lekko miałem dosc ,3800 km w 11 dni :S Po przejechaniu 300 km trza było stawać na dłużej bo dupka jakoś odmawiała współpracy.( oczywiscie moja ) ;)
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 9 miesiąc ago #4

  • vpower
  • vpower Avatar
A ja przy swoim zrobilem banalny zabieg - zmienilem siedzenie z wersji 1,7 na to z wersji 1,6. Kolosalna roznica. Siedzenie 1,7 jest na hamerykanskie tylki - jest duzo wieksze i bardziej plaskie, nie ma podparcia kregoslupa. Stad zamiana na to z 1,6 - po zrobieniu ponad 1000 km moge powiedziec, ze jestem zadowolony i to bardzo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 9 miesiąc ago #5

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Swoje siedzenia stuningowałem zeszłej zimy dokładajac cwieki na obwodzie ,takie same co na sawkach.Siedzonko kierowcy ,pasażera i oparcie koszt 200 zł z materiałem u znajomego tapicera. Efekt dosyc fajny.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #6

  • Jankes1977
  • Jankes1977 Avatar
Powiem tak, Corbin to Corbin i swojej ceny jest wart. Gdy przeloze siodlo i mam singla to jest naprawde znaczna roznica. Jesli chcesz samodzielnie kupowac to [url][/url]www.mustangeurope.com/ lub [url][/url]www.corbin.com/yamaha/rdstarmenu.shtml.

Czasami mozna pogadac z gosciem, ktory sprzedaje moto np. na allegro czy nie pusci samego siodla. Notabene wisi teraz jakas aukcja, cena jesli dobrze pamietam okolo 1700 pln za komplet:( .
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #7

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Te siedzenia z Corbina są bardzo podobne do Mustanga.Koszt będzie oscylował w granicach 700$,przynajmniej tyle kosztowały do HD Road Kinga.Siedzi się niżej ale czy to warte tych pieniędzy?
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #8

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Prałat napisał:
A nie myślałeś, żeby zrobić to samemu? Ja ostatnio z Piterem1600 ćwiekowałem swoje - koszt niepomiernie niższy niż w jakiejś firmie. Boczne kapy dać do doszycia i tyle.

Podobno-też nie jeździłem na takich-te Corbina są wygodniejsze.
Poza tym lubię zmiany:) i zawsze mogę powrócic do orginałów, ale jak cena faktycznie kosmos, to ja jestem normalny:P , i może zrezygnuję z Corbina...
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #9

  • Prałat
  • Prałat Avatar
A nie myślałeś, żeby zrobić to samemu? Ja ostatnio z Piterem1600 ćwiekowałem swoje - koszt niepomiernie niższy niż w jakiejś firmie. Boczne kapy dać do doszycia i tyle.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #10

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Prałat napisał:
Nie dosiadałem, więc kwestię wrażeń pomijam. A siedzenia pewnie można dostać w WMW Jasło. Cena pewnie Cię powali na kolana i udasz się na nich do Wersona, żeby zrobili coś takiego.

Aż takie drogie? Napiszę do nich o cenę... Siedzę zawsze przy odbieraniu wiadomosci email , więc jakoś to może przeżyję:)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #11

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Nie dosiadałem, więc kwestię wrażeń pomijam. A siedzenia pewnie można dostać w WMW Jasło. Cena pewnie Cię powali na kolana i udasz się na nich do Wersona, żeby zrobili coś takiego.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #12

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Oczywiscie do Wild/Road Stara...:)
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Siedzenia 14 lata 10 miesiąc ago #13

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Może ma ktoś z kolegów wiadomosci gdzie można dostac takie siedzenia firmy CORBIN jak te na foto:
www.vstar1100.com/gallery/Bike2.jpg
I jak się na tym jeździ...?
Jaki to jest koszt...?
Załączniki:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.064 s.
Zasilane przez Forum Kunena