UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: uchwyty dla pasazera

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... tzn. stelaże pod sakwy (zakręciłem się) ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #2

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Tasak 69 jak jesteś zdecydowany za 300 pln oddam Ci relingi !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Sami zrażaja ludzi do siebie, wizualnie mimo opinii kilka produktów podobało mi się, dzwoniłem chciałem podjechac zobaczyć na własne oczy, myślałem może ... tym razem im wyszło, ale zawsze było "NIE" ze strony Nautilliusów ... potem kolega kupił reling tylnego błotnika ... mała traska w Bieszczady i pytanie gdzie reling. zostały same mocowania ... reling odpadł ... potem kupił taki jak mój w Motokuzni i o dziwo do dzisiaj mamy relingi ... :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #4

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
dopoki ktos bedzie kupowal ich produkty mimo ze maja taka opinie to beda nadal produkowac badziewie,nie ukrywam ze spodobal mi sie brakiecik na lampy z yamaha logiem,chetnie bym kupil surowy,nie chromowany,tutaj mam zaklad co robi solidna "chromolke"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #5

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
No właśnie że są kilka lat na rynku i ciągle znajdują naiwnych na swoje wyroby.Chociaż znam kilka przypadków ,że kupujący byli zadowoleni z ich produktów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #6

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
aaa,to tacy sie dlugo nie uchowaja co oszukuja :boks:
dzieki za wyjasnienie :jahu:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #7

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
A no dlatego panie Darku vże to tylko zdjęcia, towar jaki dostajesz do domu w 80% jest inny niż na obrazku, chrom się łuszczy a spawy kiepskiej jakości itd. :wild:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #8

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
a dlaczego ta firma "nutilus" czy jak jej tam ma w/g Was tak zla opinie,przegladalem ich stronke i maja ciekawe zdjecia,ale to tylko zdjecia,czyzby jakos pozostawala wiele do zyczenia?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #9

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
ok.wyslalem linka ale chyba nie pokazuje bezposrednio produktu tylko kieruje na glowna strone,wiec z glownej strony kliknij na "search by motorcycle"-yamaha,nastepnie "search by parts group"-rear grab rails,
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #10

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
Tasak,ja swojego "radka" przerobilem na "czolg" jak co niektorzy tu na forum zauwazyli jak zamiescilem zdjecia,dokop sie do tych zdjec i zobacz jakie ja zainstalowalem,wzorowane na Harley-u ale sa zajebiste,trzeba o ciut sruby dluzsze(a moze nie trzeba),no jedyny problem to taki ze jak pisza na stronce juz tych rear grab rails nie produkuja,ale to bujda bo jak zadzwonilem to okazalo sie ze sa na stanie,nie wiem ktory rok jest Twoja "stara" no mam na mysli motocykl,ale moj jest 2008 i pasuja te ze starszych lat idealnie,jesli Cie interesuje to zobacz tutaj: www.mcenterprisesusa.com/products/search/dsp_searchForm.cfm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #11

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Jesli Cie interesuje bardzo wygodne, wysokie oparcie dla pasazera wraz z bagaznikiem + zamontowana do tego sakwa ( caly, bartdzo wygodny i fajny komplet, ktory mozna zdemontowac w zaleznosci od ochoty ) to moge Ci taki zestaw sprzedac.
Zostal mi po moim Waldku jak zrobilem solowke.
Lezy i sie kurzy wiec ..... dogadamy sie jakbys chcial :piw:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #12

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
P A N O W I E zdecydowanie odradzam firmę Nautillius!!! Chyba, że chcecie wyrzucić pieniądze w błoto !!! Tasak jak jesteś zdecydowany na stelaże sakw oddam za 300 zł (pokrywam koszt wysyłki) !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #13

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
Moja żona przez cały sezon jezdziła i narzekała że ją zgubie dopiero w zeszły weekend kupiłem jej oparcie i jest bardzo zadowolona nie marudzi widze że trzyma się za pałąki z oparcia twierdzi że rewelacja a ja mam spokojną głowe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #14

  • Dall-as
  • Dall-as Avatar
Miałem ten sam problem ze swoją "połówką", szukając rozwiązania natrafiłem na Motonautilusa. Niestety nie podobało mi się to rozwiązanie dlatego z decyzją o zakupie zwlekałem szukając innych możliwości :mysli: . W międzyczasie na wypady zabierałem plecaczka mimo narzekań na brak owych uchwytów, z biegiem czasu narzekania były co raz rzadsze, aż w końcu w ogóle ustały :zab: . Teraz tak się przyzwyczaiła, że nie ma najmniejszego problemu jechać w dalszą trasę i bez tego ustrojstwa. Także jeżeli nie jesteś do końca przekonany do jakichkolwiek uchwytów to weź plecaczka na przetrzymanie :lek: , może przyniesie to podobne efekty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #15

  • Tasak69
  • Tasak69 Avatar
No dzieki za info - ten Patent z nutiliusa wydaje sie byc ciekawy tylko troche za duzo chyba tego i sie robi ventura nieco, poza tym firma ma fatalna opinie i chyba bym nie chcial zostac ich kolejna ofiara (ale moze sam cus urodze na bazie tego ;)

Przyszlo mi do glowy, ze w akcie desperacji odwroce swoje mini stelaze do sakw a na sakwy kupie org. stelaze od arka ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #16

  • orcio
  • orcio Avatar
generalnie to nie jest to potrzebne .. ale ..

zrób sobie oparcie kierowcy .. plecom bedzie przyjemniej a plecaczkowi wmówisz że to specjalnie do trzymania :cy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #17

  • Dall-as
  • Dall-as Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #18

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Wysokie oparcie wystarczy - i trochę wspólnie kilometrów . Moja ostatnio zasnęła :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #19

  • kiwak
  • kiwak Avatar
kiwak napisał:
nie wiem jakie masz oparcie z tylu, ale ja wymienilem na dlugie (dokupilem od dlugiego ten pret) i .... Panna matka zadowolona! nie spada już ;)
cos z tylu np. kawalek rzemienia zamocuj jesli trzeba. Albo zrob szerokie oparcie jesli nie ma ... w te strone polecam pojechac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: uchwyty dla pasazera 11 lata 6 miesiąc ago #20

  • kiwak
  • kiwak Avatar
nie wiem jakie masz oparcie z tylu, ale ja wymienilem na dlugie (dokupilem od dlugiego ten pret) i .... Panna matka zadowolona! nie spada już ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.056 s.
Zasilane przez Forum Kunena