UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Gniazdo USB w motocyklu

Gniazdo USB w motocyklu 9 lata 3 tygodni ago #21

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
O! mam dokładnie gniazdo do tej wtyczki

A może zamontować gniazdo zapalniczki i wtykać do niego USB? Tylko gniazda zapalniczek są duże niepotrzebnie. Nie ma jakichś mniejszych? Nie zaplaniczkowych, ale także pozabezpieczanych przed deszczem?



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gniazdo USB w motocyklu 9 lata 3 tygodni ago #22

  • Adam Raider
  • Adam Raider Avatar
Hej!

Coraz więcej moich gadżetów wymaga ładowania, dlatego przygotowuję się instalacji podwójnego gniazda USB. takiego jak poniżej. I teraz moje pytania:
1. gdzie znajdę przewód do którego mam podłączyć + (gdzieś w lampie?)
2. a może nie bawić się w podłączanie za stacyjką, tylko bezpośrednio wpiąć się do akku? Tylko chyba akku się szybko rozładuje?
3. gdy kupiłem motocykl, to było do ramy zamontowane takie śmieszne gniazdko (w środku dwa okrągłe, oddzielone od siebie bolce). Koleś instalujący mi autoalarm zdemontował je, twierdząc, że to służy do zewnętrznego ładowania akku i raczej rzadko się przydaje. Mam to gniazdo - może zamontuję i będę się w nie wpinał przedłużką zakończoną USB. Wówczas ominie mnie grzebanie przy stacyjce. Nawet by to było jakoś tam wygodne, tylko skąd wziąć taka wtyczkę do tego gniazdka. Chyba ci ona jakaś hamerykańska. Poszukam na ebay.


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.026 s.
Zasilane przez Forum Kunena